0 oy
2,524 göst.
Aile kategorisinde (438 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

31 haftalık doğan bebeklerim 28 gün kaldı küvezde sonra sapa sağlam bana veeildi eve getirdim 10 beraber kaldık onları yıkadım besledim sevdim her gece biriyle uyudum sonra ne oldu bilmiyorum bebeklerden biri kustu kızım gel anne cebrail kustu dedi gittim baktım başı yanda kusmuş ve etrafına bakıyor neyse dedim midedi üşüdü galiba diyerek ikinci beslenme saatine bıraktım saati gelince besledim 2 dk içinde o öğünde ağzından geldi ama o hala etrafa bakınıp duruyor sapa sağlam bi rengi sarardı okadar bende dedim hastaneye götüriyim kan şekeri düşmesin götürmez olaydım götürdğm hemşire damar yolunu açtı beni çağırdı bebeğin nabzı çok düşük doktur gelicek dedi doktur geldi dedi bebeği direk entübe edicez nefes almıyor ben orda kalakaldım sonra evden aradılar bitane bebekte morardı dediler onuda getirdim oda nefesi kesiliyor denildi sonra yine aradılar diğer bebekte morardı dediler oda geldi nedense üçüncüsünü vermedim doktur bana dedi tutanak yazacam çocuğu öldürecen ben hayır ölsede vermicem dedim diğer iki çocuğu sefk etti iki ambulas geldi ben diğer ambulasa giriyorum onun elini ağzıma koyuyorum diğer ambulasa giriyorum onun elini ağzıma koyuyorum sonra dönüyorum hastanedekine arda kaldım hangi ciğerime yetişecem tek başımaydım eşim şehir dışındaydı ambulaslar yola çıktı bende taksi tutup çocukların doğduğu erzurum üniversitesine yolaçıktım ben yoldayken beni ardılar israfili kaybettik 20 dk arayla cebrailide kaybettik dediler ve 20 dk arayla yine elimdeki bebekte morardı ben orda yaallah dedim 4bsaat boyunca masaj yaptım kalbine başına zarar vermeden yüzüne vurdum penceri ara ara açtım onu titretim 4 saat nasıl geçti anlamadım hastaneye vardığım gibi ayaklarım çıplak baş örtüm başımda değil direk yoğun bakıma bağırarak koştum yetişin oğlum ölüyor diye hemen müdahale edildi kalp masajı edildi ve bebeğin nabzı geldi keşke diğerlerinide buraya yetiştirseydim ihmal edildi çocuklarım burdaki doktur dediki o çocukların ciğerine direk hortum takılmıyacaktı yanlış yapıldığı için ölmüşler bende şuan yoğun bakım kapısında 6 gündür aç susuz bekliyorum yemin ettim bebeğim çıkmadan eve gitmicem rabbim kimseye yaşatmasın bir günde iki yiğidimi torağa verdim

image

Şuan duanıza ihtiyacım var elimde kalan hızır bebeğim kurtulsun lütfen 

84 Cevaplar

0 oy
(4,907 puan) tarafından
Yaa ikiz annesi olarak içim yandı .  Rabbim sabır versin sana:(
-Reklam-
0 oy
(2,394 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim yaaaaa:((
0 oy
tarafından