0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (342 puan) tarafından

Eşleriniz doğum gününüzde neler yapar? Nasıl davranır, Özellikle kışın doğanlar :) 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 28 Şubat 7 senedir beraberiz 1 yıldır evliyim geçen yıl ilk evliyken kutluycaktik nasip olmadı hamileydm eşim cezaevine girdi kaza yaptığı için bu yıl bakalım ne yapacak merakla bekliyorum önce başka şehirdeydim süpriz pastam kutu dolusu sevdiğim çikolatalar  eliyle hazırladığı özel hediyeler olurdu hepsini saklıyorum nisanliyken gogsunun uzerine adimi yazdirmisti en Son  bakalım bu yıl ne olacak :) 
-Reklam-
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Ben hediye olarak istediğimi aldırırım eşime bırakınca olmuyor her zaman pastami alır özel yaptırır benim için doğum günleri çok önemli çünkü onada güzel sürprizler yaparım bı kere hediye işini ona bıraktım gitmiş akıllı saat almış 1 gün taktım:) birde o kadar para vermiş satamiyorumda çekmecede duruyor öyle dedim saat taktığımi ne zaman gördün diye :D

0 oy
(11,264 puan) tarafından

Pasta alir parası olursa ufak bi hediye alır oturur evde yayılarak yeriz  :)

0 oy
(2,297 puan) tarafından

Eşim ve babası pasta alırlar hep supriz yaparlar bana :Dhediye de arada alır 

0 oy
(440 puan) tarafından
Dışarı çıkarır. Ya istediğim hediyyeyi alır, bazen de parasını verir. Ama kışın diğil nisan ayında doğum günüm)
0 oy
(471 puan) tarafından
Ben kış dogumluyum eşimle bu 3 dogum gunum buket gül yaptirir pasta alir bir defasinda cam fanuş gul pasta bir defasinda pasta gul bu  dogum gunumde sadece pasta getirmiş  benim için düşünmesi ueter ve supriz şeklinde kutluyo ya o cok hoşuma gidiyo ben anliyom o bana çaktirmaya çalişir çok guzel oluyo
0 oy
(446 puan) tarafından
Hiç bişi. İlk doğum günümde çiçek ve pasta. 2. Doğum günümde pasta ve hicbirsey. 3. Dogum gunumde sadece çiçek ve gelip pasta alacaktim sana sorayim dedi istermsin alayiimi yok dedimm 4. Daha gelmedi. Yani 3 senedir evliyiz hic bisi almadi 3 cicek 2 pasta tek. Sevgililer günü doğum günü kadinlar günü yok hicbisi almadi. 
0 oy
(323 puan) tarafından
Hiç bi bi şey yapmaz kutlamaz bile.
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Dördüncü seneye girdik üç senedir bsey alması bu sene sasrdim bı pasta alıp gelmiş:)onada şükür 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 730 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 318 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
3 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,586 cevap

34,852 kullanıcı

...