0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (332 puan) tarafından

Eşleriniz doğum gününüzde neler yapar? Nasıl davranır, Özellikle kışın doğanlar :) 

29 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
Pasta alır evde yer içeriz güzel geçer birde ailem gelir onlarda mutlaka kutlar 
(332 puan) tarafından
Hediye çiçek falan her seferinde alır mı :)
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Sağolsun hep şaşırtır:D
(332 puan) tarafından
Ne gibi mesela :)
(2,972 puan) tarafından
Biz gurbetteyiz bir keresinde doğum günümde hadi yemege çıkalım dedi hazırlandık gittik yemek yedik tatlida ismarlim bugün doğum günün dedi bı cafeye gittik ikinci kata çıktık baktım ışıklar kapalı karanlık bir açtılar ailem gelmişti 8 saatlik yoldan orda doğum günü hazırlamıştı bana :)♥️ birgün de doğum gününde yanında olamicam başka zaman kutlarız goreve gidecem dedi sabah hazırlandı çıktı yarım saat sonra kapıya pastayı yakmış gelmişti :)
(332 puan) tarafından
Ayyy çok güzelmiş, çok düşünceli maşallah :)))
(2,972 puan) tarafından
Aynen çok şükür ♥️♥️♥️
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Evliliğin ilk doğum günümde altın küpe almıştı. Ciğerci Veysele götürmüştü. Bu sene evde sade bir şey olur muhtemelen.
(332 puan) tarafından
Dimi bir süre sonra rutinleşiyor :) bizim de öyle
(1,730 puan) tarafından
Gittikçe hatirlamazlar bile ahahah
0 oy
(982 puan) tarafından
Eşim ile ilk kez doğum günü kutladık geçen sene ilk doğum gününüzdu birlikte hastanedeydim yas pasta almış ogkumuda ana kucaginda hediye paketi yapmış ben sok en büyük hediyem oğlumdu eşim ile ve hediye paketi yaparken karanfillerle suslemisler çiçekçiye gidip yaptırmış (((:: dünde sevgililer günü geliyor dedi para attı hesabıma benim kendi adıma 2 elbise aldım bende hediye olarak ama o bir supriz yapar gibi gene :)))) esiminde Aralık 15de idi doğum günü ailem geldi şehir dışından eşimin ailesini çağırdım öğle oldu işte hediye almadım çünkü maaşa 1 gün vardı 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ya disari cikarir yemek falan yeriz orda kutlariz ya eve pasta getirir kutlqriz bazen hediyede qlir
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Annemgil.kardeslerim falan gelir ilk önce onlarla pasta keser kutlarız sonrasında yemeğe çıkarır ama hediye konusunda çok düşünceli değildir ne istiyorsan seç ben alayım der o yüzden kiymaeti yok aldiklarinin ben kendi kendime hediye aldım sen almadın derim 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Doğum günüm dündü:) pasta almış balonlar almış.  Kalpli mumlar almış.  O işte oluyor masayı ben hazırladım ama eve gelince pastamı hazırladı mumları yaktı müzik açtı <3 çok güzel geçti yani . Ha bir de ikili takım sipariş etti hediye.  Çiçek sepetinden de eve çiçek yollar:)

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Hiçbirsey yapmaz 3 yılık evliyim şimdiye kadar birşey yapmadı sadece msj atar
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Ekimdeydi doğum günüm istwydi eşim hiç beklemiyordum pastayla gelmişti genelde pasta alır masa suslemisligu de vardir:D

0 oy
tarafından
HİÇBİR ŞEY....
0 oy
(3,340 puan) tarafından
22 yıllık evliyim hiç hediysiz doğum günümü gecrmedi ufacık bir şey de olsa alır pasta kesin alır torun torba sahibi olduk diyorum tamam artık ama yok 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sağolsun hep güzel bir hediye alır akşamda yemeğe çıkartır, yemeğe gitmezsekte eve pasta getirir kutlarız.
0 oy
(149 puan) tarafından
Gizli gizli proje çizer hatta gittik evde kutlucaz die pasta aldık bı anda başka mekana girdik yemek yemeğe eve geçelim die bütün akrabalarm ordaydi ki bayadir görmediğim kişilerde ordaydi samimi olup iş görevi hediyeler fln oldu ztn özel güne gerek yok esimden ne istesem yapıyor pek takılmam onlara :) eşimin dogum gününde de ben onun ve kendi ailemi çağırıp 4katli kendim pasta yapmıştım kısır pogca fln onunda haberi yoktu:)
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Hic birsey hatirlarsa ne ala :ermm: 

0 oy
tarafından

Geçen sene kutladık bizim doğum günümüz aynı gibi ben 8 mart eşim 5 mart geçen sene masa süsledik pasta aldık yanına kurabiye börek birsuru biseyler hazırladık arkadaşlarımızı cagirdik kutladık hediye almamıştık birbirimize mayısta evlilik yıldönümüydü o zaman beştaş almıştı.bu sene kutlar miyiz bilmiyorum çünkü maddi durum sıkışık biraz :)

0 oy
(9,626 puan) tarafından
6 senedir hiç unutmadı ilk tanışmamızdan 2 ay sonra dogum günümdü o zaman bile hediye aldı kutladı hala kutlar hediyeler alır sagolsun 
0 oy
(626 puan) tarafından
30 aylul dogum gunum gecen dogum gunumde sordum bana dogum günü hediyesi alacaksan alma ne yapayim ben yiyemeyecegim hediyeyi demistim :)
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Hedıye alır pasta alır 16 aralkta doğmusuum öyle dışarı cıkarma huyy yoktur yazında cıkmayız arada bır avm ye falan gıdersek orda yerız ancak baska da bı yere gtmeyz
0 oy
(1,118 puan) tarafından
20 ocak dogum gunum 21 yaşadim.  Kebap yapti pasta aldi.  Baya kutladik.  Kardeslerim geldi.  Ama hediye varmedi.  Aslinda bende beklemiyordum.  Bu aralar biraz sıkışik. 
0 oy
tarafından
Kasım doğumluyum eşim kutlar çiçeğini hediyemi pastami alır bu sene dışarda kutladık 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 729 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 134 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 317 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
3 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...