0 oy
603 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Çok yorgunum evin işi bitmiyo yetişemiyorum hem çocuk hem ev işi hava şartları kötü çıkıp hava alamıyorum bir odam dağınık kaç gündür toparlayamadım ya gece uykumdan feda edecegim ya çocuklarla yapmaya kalkisip sinir olup çıkacağım siz nasıl yapıyorsunuz nasıl yetisiyorsunuz biri Nisan'da 3 yaşında olacak biri 3 aylık 

35 Cevaplar

+2 oy
(990 puan) tarafından
3 çocuklu ben, bakmak zorunda olduğum yatalak annem :(
(673 puan) tarafından
Ahh Rabbim yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Ayni durumdayim saldım artık çocuklarla ilgileniyorum 
(161 puan) tarafından
Bende öyle yapmaya çalışıyorum ama içim rahat değil
(2,160 puan) tarafından
Valla ilkte bende kendimi yedim bitirdim ama alışmak gerekiyor çocuklu ev dağınık olmak imkansiz
(161 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
4 çocukla ben jfjggjh
(161 puan) tarafından
Yaa Allah sabır versin:)
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Valla saldım hiç canımı sıkmiyorum. Küçüğü 4 aylık. O uyurken büyük kızımla (4 yaşında) çamaşırları katliyoruz. Kızım kendi odasını toplar . Bnm en büyük daginikligim oturma odası. Orda yattigimiz için her gün süpürüyorum. Onun dışında ekstra hiç bsey yapmıyorum 
(161 puan) tarafından
Benimki küçük çok huysuz gündüz hiç uyumuyor nerdeyse büyük de sen toplar mısın der oyuncaklarını öyle dağınıklık yok tabi ama içim rahat değil
(1,103 puan) tarafından
Bosveeer. Ben misafir kabul etmiyorum mesela. Ediceksem eşim evdeyken aksma alıyorum. Mesela bu akşam gorumcemler gelicek. Sabah 10 dan beri temizlik yapiyorum daha şimdi oturdum çocuğu emziriyorum. Evin işi bitmez.. bı gün bu çocuklar büyüyecek. Evler hep temiz ve düzenli kalıcak. Bu günleri ozledigimde temizliğe ayirdigim vakit yerine çocuklara ayirsaydim diye üzülmek istemiyorum.
0 oy
(119,226 puan) tarafından
kuzey sali gunu 3 yasina gircek şimoş 11 aylik olmak uzere hersete yetisiyom fazla uykuya duskun degilim esim cok baksr cocuklara hanu esim bakmasa bende darlanirim
(161 puan) tarafından
Bakıyor işten gelince az da olsa ama yemek çay derken akşam oluyor zaten Allah bağışlasın
tarafından
Iyiki dogmus oglunuz
0 oy
(671 puan) tarafından
Bebeklerin küçükmüş benim büyük oğlum 3. Sınıfa gidiyor küçüğü 22 aylık ama ona rağmen yetiştiremiyorum yavaş yavaş yapıyorum 1 günde bütün işi bitirmek zorunda değilsin her gün 1 odayı yap
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah bağışlasın küçük hiç durmuyor zaten büyük olanda meraklı söz dinlemez pek
(671 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun:)
0 oy
(292 puan) tarafından
Aha bu ben:) yaşlar bile aynı ben cinnet geçiriyorum oturuyorum:) uyku yok yemek yok tuvalete gitmek en büyük lüksüm 
(161 puan) tarafından
Ahh aynen tuvalete gidince seviniyorum:)) bende geçiriyorum küçük uyumuyor hiç nerdeyse
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Üç yaşında Bi kızım var. Tek olmasına rağmen dağılıyor kabullendim elimden geldiğince topluyorum. Çok takarsam sinir oluyorum o yuzden çok takmıyorum bide eşimde dağınık maalesef
(161 puan) tarafından
Eşimin yine pek zararı yok aksine yardımci olmaya çalışıyor kızın nasıl bilmiyorum ama benimki söz dinlemez pek meraklı da bı iş yapsam baska yeri dagitiyor
0 oy
tarafından

Gece uykundan feda etmeyeceksen yakınma bence :)

(161 puan) tarafından
En iyi çözüm o diyorsun
tarafından
Aynen bende 2 cocuklu biri 3 biri 1 buçuk ,feda etmezsem yakınıyorumda :) ediyorum ve mutluyum yapcak bisi yok yoksa yetişemem
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Benim tek çocuk benim ki de bitmiyor ki:) ben topluyorum toz alıyorum siliyorum o leke yapıyor her yerde minik minik el lekesi günde kaç defa siliyorum ben bilmiyorum bana diyorlar hiç doğum yapmamış gibisin bende diyorum günde üç kere ev süpür sil topla sen de zayıfların büyük temizliği yapamıyorum yardımcı abla gelir ona rağmen beceremiyorum akşam her yeri siler süpürür öyle uyurum ama yok yok sanki bitmeyen temizlik döngüsünün içine atmışlar beni sabah supurdum evi şimdi uyuttum yine supurcem akşam uyumadan tekrar supurrum amannnnn offff bak yine daral bastı 
0 oy
tarafından
Benm oğlan 30 aylık kızım 10 aylık valla anam ağlıyor perişan haldeyim iş güç akşama kadr ancak bitiyor gün geliyor çamaşırlar 2 gün öyle serili kalıyor 
0 oy
(4,133 puan) tarafından
Kızım 8 yasında oglum 2 yasında, işlere yetısmeye calısıyorum evim cok buyuk esım yardım ediyor bazen. Kızım okula gidiyor, okul olunca çok daha zor oluyor ınankı ödevleri ilgilenmesi ayrı küçük ayrı oyun istiyor:) 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Hasta olmasa hemen hemen her şeye yetiyorun yetmesemde yapmıyorum ama hasta olduklarında herşey karman corman oluyor panik yapıyorum 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Cocuklari esin bakarken yapabilirsin 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Kız korkutma beni ikincisine hamileyim kızım 2 yaşında 
0 oy
(790 puan) tarafından
Biri 30 aylık biri 13 aylık yaptığım da gözükmüyor iki kardeş her delikten çıkıyorlar ben yapıyorum onlar batıyorlar vallahi sinir krizi geçiriyoru hergun 
(553 puan) tarafından
Hakkınızı helal edin valla güldüm yorumunuza iki kardes her delikten çıkıyor demenize:)
(790 puan) tarafından
Yok bacım ne kusuru ağlanacak halime guloyoruz işte:)
0 oy
(367 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim biri 30 aylık biri 45 günlük baya zorlanıyorum.birini emzir biriyle oyna kitap oku evintopla kendimi unutuyorum vala 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Eyvah eyvah benim de ikinci yolda. Korkuttun şimdi beni 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Biri 10 aylık biri 5 yaşına girecek . Eşim akşam gelince yemeklerini yediriyorum . 3 ...4...saaat . O bakıyor bende . Banyo iş .uyku her gün birini yapıyorum hem dinleniyorum hem herşey halloluyor . Oğlum doğduğundan beri böyle 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ikizlerle zor zor Allah yardım.etsin hepimize güç kuvvet versin 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 571 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 485 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 429 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 572 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (783 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...