0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık bebek gündüz hiç mi uyumaz ?

Yaa geçemeseniz yine öyle yaa ben dayanamıyorum uykusuzluğa çocuğun umru değil bulaşıklar çamaşırlar ev işi aldı başını gidiyor ne meme emmiyor prşmbe dr götürdüm iyi dedi çocuk ilaç bile yazmadı ben napcan yaaa eşimde gece nöbetinde değil bu gece tek  her gece olmicak rüzgâr sesleri fln tırsıyorum yatağa geçip uyumak istiyorum ama  elimi beşikden çekemiyorum bebeğime çok bağırıyorum şuurumu kaybetiçekmiş gibi oluyorum nerdeyse kundakdaki bebeği dövcem (linçlemeyin dövmedim dövmemde )o derece aklımı kaybediyorom ne zaman geçicek bunlar :'((((

18 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Geçiyor herşey sadece keyfini çıkar sabret dua et
(800 puan) tarafından
İnşallah çabuk geçer  çok sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bagirdigin için linclemeye geldim :( senin ruh halin nasıl olursa bebek de öyle olur sinirlenince aksine gülmeye çalış ki sakın olduğunu sanıp o da güvende hissetsin gülsün sen kizarsan o arttirir
(800 puan) tarafından
Haklısın bağırıp sonra pişman oluyorum elimde değil canımdan çok seviyorum ama işte uykusuzluk mahf etti beni
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Gectik o yollardan uykusuzluk sinir stres yapar evet ama sabir dua bol bol geçecek düzene girecek yoksa millet 1 taneden başka cocuk yapar mi hiç sadece biraz zamana ihtiyacın var Allah yardımcın olsun 
(800 puan) tarafından
Haklısın buraya girince sizin gibi dertleşecek güzel insanlarla konuşunca rahatlıyor insan
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Tam 3 yıldır çekiyorm iki minik çocukla tam bu laf büyüdü derken tekrar hamileyim ama RABBİM biz annelere sabır veriyor güçlü ol anca en büyük iyiliği sen kendine yapabilirsin kendini motive ederek inan en büyük kizm için daha demin eşime dedim ne ara 3 yaşına geldi diye zaman geçiyor ve zorluklara rağmen anın tadını cikar
(800 puan) tarafından
Haklısın ama elimde değil beynimi kemiriyor ev işleri fln çocuğuna patlıyom  bnde ama geçicek inşallah
0 oy
tarafından
Sabret annesi hala ben bazen çok sinirleniyorum ama sakinles bagirmamaya çalış çok bağırmak istersen bebeği odada bırak çik salona falan yastığa kendi yüzüne baş bagir rahatlarsin
(800 puan) tarafından
Haklısın cnm zaten sonradan çok pişman oluyorum
0 oy
tarafından
Kimse de lincleyemez seni ah ah benimde 3.5 aylik kizim yemin ederim bigun kendimi camdan atmayo dusundum. Ne susar ne uyur. Memede durur sadece. Arruk gogus agrimdan duramazdim ama sussun diye emzirirdim. Napalim bir sekilde buyuyecekler. Hala da böyle yerine kıyamıyorum. Kollaeim uyuşuyor artik. Canlari sagolsun
(800 puan) tarafından
Aynen o ağladığı zaman çigerimden birşeyler koptuğunu hissedebiliyorım kıyamıyorum hep fazla üstüne titrememde
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ayy uyku eğitimi almadan önce ben de öyleydim. Kucucuk bebege uyu diye sesimi yükseliyordu,kafayı yemiştim artık. Cok şükür oyle bi derdimiz kalmadı. Imkanin varsa uyku eğitimi al derim canım.
(4,668 puan) tarafından
Kuzum instagramda irlandali anne var. Onun sayfasını bi incele. Orda senin bebeğinin ayına göre uyku düzeni var. Sabah bebegini o düzende yazan saatte uyandir ve uyku saatleri gelince uyutmaya çalış. En fazla 3 gün zorlanırsın.
(800 puan) tarafından
İnstagramım yok ki
(4,668 puan) tarafından
Anladım canım.
(800 puan) tarafından
Ama sırf bunun için açıcam tşk ederim sağol:)
(4,668 puan) tarafından
Rica ederim canım. Desteksiz uyuma olmasa bile en azından bi uyku düzeni oluştur bebeğine. Daha çok minik bebegin cok zorlanmazsın.
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim bagiriyom  kiziyom  eşim elimden alio cocu  sonra uzuluyom
(800 puan) tarafından
Allah yardım etsin valla kafayı yemişiz biz deliyiz biz deli
0 oy
tarafından
Kimdeniz yokmu yardımcı olabilecek olsun uyumasın annesi yemişim işini bırak bebisinle ilgilen bence benimde kanamam olduğu zamanlarda yerimden kalkamiyomiyodum ev tozdan görünmüyordu yemişim işini dedim bebegim daha önemli ama şuan iyiyiz şükür geçer bugünler sabır annesi o minicik bi kuzu 
(800 puan) tarafından
Haklısın cnm Allah sizlerden razı olsun çok güzel moral veriyorsunuz:))
tarafından
Ne demek canım Allah hepimizden razı olsun :)
0 oy
(689 puan) tarafından
Bizim burda bi laf var hic hoslanmam ama tam yeri kadin gamsiz olmasa ikinciyi dogurmaz.... hepimiz geciyoruz bu yoldan o buyudugunde gulerek anlatirsin bu gunleri
(800 puan) tarafından
Haklısın vallahi :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allah sabır versin dua oku biraz düzelir belki. Bağırma bağırdıkça asi olur elinde değil anlıyorum. 5 aylık bi de birseyden de anlamaz yor elinden geldiğince uyur belki
(800 puan) tarafından
Amın Allah razı olsun
Ben bilmiyorum kaç saat uyanık kaldıkdan sonra uykusu gelir yoruldum mama veriyorum 2 saat sonra karnı açıkmışmıdır bilmiyorum
Evin en küçüğü benim ve ben 20 yaşında anne oldum:(
0 oy
(169 puan) tarafından
Sar bı bezle sırtına yap işini :D
(800 puan) tarafından
Tmm yaparım :))
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bebegne dua ac dinlet cnm duş aldır masaj yap  ilahiler dinlen yer gök dua insallhbebegn sakinler cnm
(800 puan) tarafından
Uykumu alsam normal anneye dönüp yapıyorum hepsini ama bazen oğlum beni canavarlaşyırıyor:))
(1,475 puan) tarafından
Benm 3 tne var yaa 3cu 32de doğdu 3aylik oldu bugn 10 yasnda oglum ilac kullaniyo hiperaktif ilaci her yerim agriyo bide ustne adamın isteklerni yapiyorum sezeryn dikslerm agriyo sabh 7de ayaklaniyorum aksam 12ye kadr ayaktayım oglumun gecenlerde girtlagni sıktım elimde kalicakti piskatriye gidicem
0 oy
tarafından
en kötü günde de en güzel günde de bu bir dönem illaki geçecek de o yüzen kıymetini bil hepimizin öyle olduğu zamanlar illaki olmuştur insan halleri bunlar sadece geçici olduğunu düşün sabret 
0 oy
(24 puan) tarafından
Benimkide dort aylik soylediklerinin aynisini bende yasiyorumm psikolojim bozuldu napcaz bilmiyorum allah acisin yardimcimiz olsun boyle zamanlarda akli basinda guvenilir birilerinin yaninda kalmasi cok iyi oluyo ama yok
0 oy
tarafından
Canım dünyaya çocuklar kendi tercihleri üzerinde gelmiyor.

Biz istiyoruz yapıyoruz rabbim nasip ederse oluyor.

Bu yüzden gülü seven dikenine katlanmak zorunda

Hepimiz geçtik bu yollardan sabreden derviş muradına ermiş o yüzden sabret biraz büyüsün kendi kendine uyucak da gezecekde oynucakda az kaldı 
0 oy
tarafından
Aynıyiz senlw kimae linclemeye hakki yok tabiki dovmezsin ama kendini kaybetmekten korkuyorsun benimde 5 bucuk aylik gece uykusu iyi ama sabaha kadar 20 defa kalakr emer uyur surekli boyle bu aralar uykuda dönmeye  calisiyor cok zorlaniyorum  gunduzde dedigin gibi hic uyumaz hic bir is yapamam.esim nobette olur ertesi gun gelse bile kahvalti yapip uyur bende cok zorlaniyorum bagiriyorum kendi sacimi cektigim kafama vurdugum oluyor uykusuzluktan bas agrisindan yani inan cok cok iyi anliyorum suan seni Allah yardimcimiz olsun rabbim sabır versin:((
(800 puan) tarafından
Aaa biran ben konuştum sandım Rabbim sanada yardım etsin inşallah Allah olmayanlara da versin
tarafından
Amin canm aminn:)
0 oy
(44,604 puan) tarafından
İlk Lee gerçekten zor buyuyo insana zor geliyo hersey ilte agladigim bile olmuştu sinirden buyudu kızım 5 yaşında hersey gelip geciyo canım şimdide oğlumda hiç bişey yadirgamadim zorlukta çekmedim oda 1 yaşında oda büyüdü sağlık olsun kuzum dünyaya gelen buyuyo bı bakmışsın kocaman olmuslar

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 603 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 569 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (729 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 785 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap