+1 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Evde tek çocuk eşim yok gibi akşam 6 dan 6 ya görüyoruz bana hiçbir desteği yok öyle bı çevremizde yok oğlum gittiğimiz misafirlik ten gelmek istemiyor bizim eve geleni göndermek istemiyor çok yalnız ben sabahtan akşama kadar beraberim ama benden sıkılıp ağlıyor çiş eğitimi yok konuşması az hem belki faydalı olur diye vermek istiyorum ama hastalık virüs çok sürekli hastalanan bı çocuk napsam versem mi tecrübeli anneler bana fikir verir misiniz 

4 Cevaplar

0 oy
(10,429 puan) tarafından
24 aylık başladı başlar yani Niye olmasın
(242 puan) tarafından
Bizim burda pek öyle bı kreştir oyun grup yerleridir pek yok ama araştırmaya başlıycaz bakalım gönlüm varda işte ya daha çok hasta olursa ya biri bişey yaparsa korkuusu var
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
Evet baslar 2 yaşi gecmis zaten 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kreşten ziyade oyun etkinlik yerleri oluyor oraya götürebilirsin. 

Kızım 31 aylık ben öyle bir yere götürüyorum. Haftada 3 gün. Etkinlik yapıyor oyun oynuyor 
(242 puan) tarafından
Bizim burda ben pek duymadım sordum sorusturdum ama üstünde durmamıştım bakalim
(3,823 puan) tarafından
Ben de yok sanıyordum ama bazen farklı bir isimle açıyorlar. Mesela burada ki çocuk üniversitesi atalyösi diye geçiyor
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Ayy aynı bnm kızda 28 aylık valah eşim gidip gelmeme pek bırakmıyor hasta olacak dyor tek çocuk kirese vercem tuvalet eğitimi de veremeidm çok sklyor artık kız kafayı yedi resmen telefona bakiyr gözleri agrqcak yaa bende korkuyorum kreste düşer bisy olur falan yada hasta çocuklar geliyri ondan korkuyorum bende yaaaa 
(242 puan) tarafından
İşte bende ondan korkuyorum bizim bı tanıdığın oğlu gitti çocuklar oyun oynarken kafasına bişey vurmuşlar mosmor olmuş bida gondermediler
(5,391 puan) tarafından
Ayy kız bazı yerler hiç güvenilir değil boğazında bişey kalır falan Allah korsuun ben de evi taşıyacam burda iş inkanlaru çok İstanbul da taşiniyorum buralarda güvenilir yerlerde var bide havalarda soğuk sabah erken götürmem lazım aracımız yok kendim imkaninla da götürsem ise geç kalacam bilmiyorum bende nasıl yapsam

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde tontilos (525 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 207 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.