0 oy
344 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (194 puan) tarafından
Bı 5 haftalık hamileyim daha kan tahlili vermedim teste pozitif çıktı şimdi de kanamam var yarın sağlık ocağına gitsem bakarlarmi

9 Cevaplar

+2 oy
(812 puan) tarafından

Acile niye gitmiyorsun ya

Ay bazen bu uygulamada kendimi çok tuhaf hissediyorum madem kanaman var koş acile belki kurtarılır ay valla elim ayağım boşalıyor midem falan bulanıyor  
Buraya yazmaya niye geldin bacım niye ya 
(812 puan) tarafından
Al bacım al çocuğu da al kocaman kız yahu taksi çağır en olmadı ambulans diye bir icat var gözünü seveyim  ayrıca eşin nerede
Bir konu komşun kimsen yokmu yoksa da ambulans var yazık günah bebeğe de sanada Allah verdiği canı yarattığı kulu bir hale koyar elbet

Kul sıkışmazsa Hızır yetişmez mis ambulans 10 dk ya kapında
(812 puan) tarafından
Ara ambulansı gelsin ne için varlar adamcağıar bu günler için varlar karda kışta zorda olanlar için adı üstünde acil tıp teknisyeni ara gelsinler çocuğu da alırlar eşinide
(270 puan) tarafından
Ya sabaha kadar kanaman devam ederse? Ya içerde parça kalırsa ne bileyim hiç mi korkmuyorsun gerekirse cocuguda al git bu grip oldum sabah giderim gibi birşey değil ki
(8,937 puan) tarafından
Zeynep zen böyle düşünürsen böyle yaparsan.... neyse bisey demeyecem
(812 puan) tarafından
Niye lincleyelim kuzu sizi düşündüğümüzden yazdık çocuğu da yatirilar yanına herşey normal de çocuğun gitmesi mi anormal sen bilirsin kimsenin iyiliğini de düşüncemicez artık

Allah doğru yolu göstersin başka bişey demiyorum
-Reklam-
+1 oy
(13,834 puan) tarafından
Kanaman varsa beklenir mi hemen git
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bakarlar da adet olmuş olabilirsin bence testte yanılma payı oluyor neticede 
(194 puan) tarafından
Yok adet deil kustum hep kokular alıyorum çok kötü yanı hamilelik bu
0 oy
tarafından
Acile gidersen düşük ihtimali varsa engelleyebilirled sabahı bekleme
0 oy
tarafından
Kanaman varsa git ilac veriyorlar sancin varmi peki 
(194 puan) tarafından
Benim bı çocuğum var gurbeteyim kimseye bırakamam esimsiz de gidemem yol iz bilmem buralarda  kar kış araba da yok önceki hamileligimdede kanamam oldu ama şimdi çocuğum hayata sukur
(194 puan) tarafından
Sancimda yok
0 oy
(280 puan) tarafından
Canım kanaman varsa hemen acile git ne olur ne olmaz Allah korusun 
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Bacım ne olursa olsun doktara gitmelisin sunan . ölürsün.kanaman durmayabilr.baska birşeye sebep olabilir.saglik ocağı hiç birşey yapmaz yapamaz zaten
0 oy
(712 puan) tarafından
Canım gurbetteyim demissin yorumlarda yurt dışında misin? Dil mi bilmiyorsun? Anlamadım yol iz bilmem ile kastın ney?

Arkadaşlar demiş zaten 112yi ara alıp götürsünler seni bu onların görevi. Ambulans çağırmak için kalp krizi geçirmeye gerek yok acil ne gibi bi durum varsa aranır. Acele et bence ve 5 haftalık diyorsun test mest yapmamışsın kız benim adetim 1 gün bile geçse 30 tane test yaparim ölürüm merakımdan  :D
(194 puan) tarafından
Sabah geldim yatisim yapıldı şu anda hastanedeyim çocuğum evde babasıyla

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 401 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 771 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu

380,878 soru

11,403,343 cevap

34,941 kullanıcı

...