+1 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (10,963 puan) tarafından
Sıfır olamadan gönderilebilecek eşyalar ayakkabı ,mont ,bahteniye gibi maddelermis.gerisi ayırmak zor olduğu için ve en acil olan ihtiyaçların bu olduğu için ilk olarak bunlara yoğunluk verilmis.bende bir tane var aman şimdi bazayi mi açayım demeyin.sizin göndereceğiniz bir bot o depremde koşarak yalınayak çıkan bir miniğin ayağını isitabilir.en çok bebek bezine mamaya vb bebek ve çocuk ihtiyaçlarına ihtiyaç varmis

2 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kızımın kuculuklerini bebek eşyalarını gönderdim araya sıkıştıririm demiş muhtar ne kadar yardım o kadar çok kişiye ulaşmak 
(10,963 puan) tarafından
Aynen öyle.bizim mahalle tirimizda bir saate çıkıyor ihsallah.
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından

image

su fotoyu buraya brakiyorum şükür evsiz değiliz ama evlerimize gidemiyoruz ne halde olduğunuzu gorun bilin ne olur yardıma ihtiyacı olana el uzatın bizim şükür bir şeye ihtiyacımız yok aksine elimizde olanla paylaşmaya çalışıyoruz sadece tedbir amaçlı evlerimize giremiyoruz ama bizden beter durumda olan binlerce çocuğa sizde el uzatın 
tarafından
Oyyy kuzum benim dualarım sizinle Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah ☹
(10,963 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun
(6,191 puan) tarafından
Ayy offf şu çocuklara içim gidiyo içim dualarımızdasınız kuzum:(((
(7,036 puan) tarafından
Bide çocuklarım sünnetli yaraları daha iglesmeden yavrularım sünnet olur olmaz düştük sokaklara

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 551 göst.
0 oy
9 cevap 314 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 348 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 713 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...