0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Bugün çocukluk arkadaşım ile görüştük. Yediğimiz ictigimiz ayrı gitmezdi. Birbirimizin evinde büyüdük. Ben lisede iken o üniversiteye gitti o ara bı bağlarımız koptu. Daha sonra okul bitip geldiğinde tekrar bağımız güçlendi. Bağımızın kopma sebebi okula gittiğinde beni eskisi gibi onemsememesi idi. Herneyse...

Evlenene kadar ise her gün görüşürduk ederdik. Evlendim eskisi gibi gorusemez olduk. Mesaj atsam geç cevap verirdi ya hiç vermezdi. Bazen küstük. Bı ara pişman oldu ve o tekrar yazmaya başladı. Bugün ise görüşelim dedik ona gittim oturduk. Ama eski samimiyeti yoktu. Birbirimizden hiç çekinmez utanmazdik diyorum ya yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ama o eski kalmamış işte. Çok üzüldüm içime oturmadı degil. Sizinle de paylaşmak istedim sadece... :(

11 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hımm ne hissediyorsun çözemedim 
(5,323 puan) tarafından
Üzüldüm içim bı kötü oldu hani eski günlerdeki gibi degildi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dostun değilmiş demek 

Dostun olsaydı yıllar girmesine rağmen araya kaldığınız yerden devam ederdiniz 

Bazen insanlar nankorlesebiliyor 
(5,323 puan) tarafından
Galiba öyle olsa gerek... Bazen aklıma eskiler gelir ozlerim
tarafından
Benimde senin gibi vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi üniversiteye gidince değişti. ☺️ Şuan konuşmuyoruz
(5,323 puan) tarafından
Çok üzülüyor insan inan ki
tarafından
Öyle canım napcan nankör insanlar
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Çok üzücü ya insanlar niye değişir ki
(5,323 puan) tarafından
Gerçekten çok üzücü ve kirici
(1,243 puan) tarafından
Evet cnm çok haklısın
0 oy
(14,031 puan) tarafından
Hayal kırıklığı :( 
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyleydi benim için :(
0 oy
tarafından
İnsan değişiyor zamanla cnm.hele de araya ayrılık girince insanlar çok farklı oluyor.
(5,323 puan) tarafından
Gerçek dost olsa idik öyle olmazdı belki..
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Belki oda senden cekinmistir yada onunda bi hayati var bi sıkintisi falan vardir yani bilemedim dostluklar kolay kazanilmiyor sonucta 
(5,323 puan) tarafından
Sana nas diyeyim mesela 15-16 senelik bir dostluk bu. Hiç çekinmez dik birbirimizden. En daginikligimizda en kotu günümüzde hep birlikte idik. Bı anda ne oldu böyle anlamadım çok uzuldum
(1,667 puan) tarafından
Büyumüssunuz iste hic bisi eskisi gibi  olmuyor mus demekki
0 oy
tarafından
Bazı insanların geçmişte kalması güzel anılması daha iyi oluyor benimde bu şekilde bir kaç tane arkadaşım var 
(5,323 puan) tarafından
Gerçekten öyle imiş o halde hatirlamak daha guzel
0 oy
tarafından

Çok üzücü bi durum benim arkadaşlar da ben evlendim diye uzaklaşdılar benden 

(5,323 puan) tarafından
Evlenince ne oluyor anlamış değilim. Asıl benim kendimi geri çekmek gerekirken onlar çekiyor. Ben hala aynıyım aynı sohbetim aynı duygularim aynı insanim
tarafından
Aslında onlarında suçu yok çünkü Evlendim eşim izin vermedi onlarla dışarı çıkmama çok sık görüşmeme filan daha sonra yavaş yavaş koptuk şimdi ara sıra msjlaşıyoruz o kadar hatta çoğuyla küstüm konuşmuyorum bile hiç
0 oy
(606 puan) tarafından
Ben çocukluk arkadaşlarımla hiç baglantımı kesmedim. 8 kişiler hala konuşuyorum ilk günkü gibi dostlugumuz
(5,323 puan) tarafından
Bazıları çok değişiyor işte demek ki onlar aynı kalmis
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Seninle aynı durumu yaşadım malesef eskisi gibi olmuyor benimde liseden beri arkadaşımla çok yakındık ben evlendim bağlar koptu tartıştık okadar ama hep barisiyorduk şimdi yine konuşuyoruz ama eski samimiyet yok
(5,323 puan) tarafından
Çok üzülüyor insan bu duruma iste

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 343 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 638 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ececikisteniyor (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,890 puan) tarafından soruldu

379,715 soru

11,366,717 cevap

34,848 kullanıcı

...