+1 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (11,217 puan) tarafından

Evet arkadaslar burda hediye ve mal mülk yarıştırdığımız günlerden bu günlere geldik.

Gün yurtaşlarımıza , din kardeşlerimize maddi manevi yardım günü. Duamız kalbimiz onlarla amenna ama bizde en azından bir bataniye bir mont bır ayakkabı alınabılecek maddi desteği esirgemiyelim. Yurt dışında ki gurbetçıler olarak almanyada ki bu güvenilir yardım sitesi depremzeler için bağış topluyor swish yapanlar için kodu , banka hesabına havale içinde ıban bulunuyor fotograflarda lütfen bu güne kayıtsız kalmıyalım ;(

image

image

8 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dune kadar hediyelerini altinlarini mallarini mulklerini yaristiranlar bugun uzerine duseni yaparlar umarim.

Hele ki doviz cinsinden sizin yaptiginiz yardim size koymaz ama burda TL ye cevirdiginde cok para olur. 

Herkesin elini tasin altina koyma gunu. 1 hediye az bekleyin 1 mont eksik alin onun yerine 1 depremzedeye fayda dokunsun. Bugun onlara yarin bize. Maalesef deprem ulkesi. Birbirimize sahip cikma zamani.
(11,217 puan) tarafından
Ah ah bugun yorganı örtüpte sıcak yatagımıza nasıl gireceğiz hiç bilmiyorum:(
-Reklam-
+1 oy
(4,134 puan) tarafından
Elhamdulillah evet canim bizde büsürü eşya gönderdik dahada Kellerraum gitcem inşaAllah tanidigkm herkes bzgün eşyalarinu yorgan bez ne varsa gönderiyo 

Gün birlik günü

ALLAH hepsine yardim etsin ümmeti muhammed ALLAH'A EMANET olsun
(11,217 puan) tarafından
Bızde bunu yapan olmadı bızde elimizden gelenide yaptık. Allah onlara ulaştırsın dualarımız kalbımız onlarla .

Allah dusunen ve karınca mısalı bu yangına su tasıyan herkesten razı olsun. Elıyle verdiğinin bin katı onu bulsun. Colugunu cocugunu kazadan beladan korusun . Amin.
+1 oy
(13,887 puan) tarafından
Elini cebine atar umarım herkes Ülke çok zor durumda 
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görmiyen kördür kalpsizdir. Tv im yok turk yayınım yok yanı ama ınstaya gıremıorum. Yuregim sıkışıo hiç bir videoya tıklayamıorum.
+1 oy
(3,009 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden insan yardım göndermeye bile korkuyor insan aslında depremden değil de merhametini yitirip malzeme çalıp ev yapan şerf yoksunların eşyalar gelip de çalınanlardan ve kadınların çocuklarımızın namusından korkuyoruz rabbim yar ve yardjmcıları olsun rabbim sizlerden de razı olsun 
(11,217 puan) tarafından
Amin. Keske hersey layıgıyla yapsaydı bunların hiç biri yaşanmasaydı. Görüorz batanıyeler zamlanmış, yagmalar başlanmış off offf gıden canamı yanarsın sokakta kalanamı betonlar arasında kalana mı bu mezar soyucularına mı :/
(3,009 puan) tarafından
Valla artık insaoğlundan korkuyorum toprak bunları kabul edecek mi
0 oy
tarafından
Allah razi olsun canm
(11,217 puan) tarafından
Amin. Cümlemizden
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bizim şehrimizden tır düzenlendi, Rabbim  ihtiyaç sahiplerine ulaştirsin inşaAllah 
(11,217 puan) tarafından
Amin. Ne güzel bizim oldugumuz sehirde turkler nerdeyse hiç yok. Bizde anca bagış yapabilioruz.
(5,132 puan) tarafından
Evet o zor işte ya , çok zor durumda insanlar
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Hemen ilgileniyorum bende canım 
(11,217 puan) tarafından
Allah razı olsun lütfen bügün onlara kayıtsız kalmıyalım :/
(1,733 puan) tarafından
Tabiki canım sitenin güvenli olması önemli ite ugursuza gitmesin ihtiyaç sahıplerıne ulaşsın
(11,217 puan) tarafından
Canım kurum almanyada bende bir cok sayfanın onları etiketleyip bagıs yaptıgımı görünce güvenirliğine emin oldum
(1,733 puan) tarafından
Tamm canım
0 oy
(79 puan) tarafından

Ben Turkiyede yasamiyorum ama tum kalbimle dua ediyorum Allahim hepinize yardim etsin Inshallah Allahim size guc ve kuvvet versin gecmis olsun yuregim parcalandi cidden her sey daha guzel olsun Inshallah:'(

(11,217 puan) tarafından
Amin canım. Bende türkiyede dgilm. Bizde dualarımızla anca boyle bagışlarımızla destek olabiliriz işte
(79 puan) tarafından
Allah razi olsun kuzum sizden sizin gibi insanlardan
(11,217 puan) tarafından
Amin cümlemizden.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 385 göst.
+1 oy
12 cevap 452 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.