0 oy
1,586 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
6sinda gece 4;17 de dolap salandi yatak gitti geldi kalktik hemn alabildgmz mama kıyafet aldm inerkn komşu girek dedi eve dışarı da firtna vardı hava -10 derece girdik hirayi yatağa koydm yeniden salandi 

Dayimlra guttik ora tek katli diye sabh 12 de geldik hira uyudi esim koltuğa uzandi ben elimde tl vardi bırakıp uycaktm hanpe beni aldi karsiya savurdu esime dedm deprem oluyor uyandi hirayi al kac dedi yataktdan aldim yere dustum kalkmıyorm adim atamıyor savrulup duruyorz bina yan yatti nefes alamıyorum Allah'ım kizmn huyu suyu hürmetine ailemi koru benden alma onalri onlardan baska kimsem yok benm dedim yalah hirayi aldim iniuuorm ayagimda ince bir çorap ayakbi bile yok merdivenleri 3 er 3 er iniyorm ayagimin altindan düşüyor merdvn dedim apartman yiklck kapimzn onu toplnma alani oraya ineym yok inemiuirm düştüm kalktim indik kizmn sirtnda takimi var bırseyi yoktu kadinn birine verdm kadin kacirmdi şükür kadın sarms kizmi herkz çıktı sadece eşim kaldi aptrmnda bagriyorm girsem canimn parcasi yarim kalacak girmesem canim bagirdm esim canta vardi hirann yeni gelmiştik Zatn cektimizi ayakkabı mi faln alms geldi evet oda korktu ama almsa ikimzde durmzdk biraz kapıda bekldik arabmz yok camiye girdik taksi yok kimseyi bulamdik kayin babam traktör ile geldi aldi bizi biraz usudk ama şükür iyiz eve girmm daha ev bulsak nasil bulacaz parmz altnmz evde kaldi öyle işte kuzm

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bazi kelimeler yanls olmus kusra bakmyn 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun canm allah yardimciniz olsun
tarafından
Amin canm Allah daha kötü durmda olanları korusn
0 oy
tarafından
Off içimiz yanıyor zaten. İyice dağladın.

Rabbim korumuş şükür canınız sağ.

Para altın hepsi yerine gelir gelmese de canınız sağolsun yeter ki...

Rabb'im yardımcınız olsun dayanma gücü versin inşallah canım dualarımız sizinle 
tarafından
Yok gözüm Yok birseyde o eve girip evim dyemm daha nefes almm ben evden cikmk istiyorum esyami veriler mi bilmiyorum izin verilmdi agir hasarlı diye bezimz mamaz fazla fazla vardi evde suan bez mama kisitli sehre gidemiyoruz yol 1?5 mtre kar var
tarafından
Sabredin dört bir yandan yardımlar geliyor. İnşallah o evdeki mamaya beze ihtiyacınız kalmaz canım
tarafından
KÖYDEyz kuzm biz bilmiyorm bir yardm talabinde bulunmdm 5-6 gün idare eder gerisi Allah büyük
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Rabbim enkaz altındakilerine yardım etsin biz bir şekilde çıktık ama onlar kaldı :(

tarafından
Ben beklymemdm evin ustumze cokecgne emindm ev cok salandi gitti gitti geldi yan duruyor Zatn bu kadarina şükür anne olduğumu 11 ayda dün anladm
(4,875 puan) tarafından
Sen baya tehlikeli iş yapmışsın Allah korusun giderken üzerine bişey düşebilirdi. Güvenli alanda kapanacaksın  bizimde ev yine aynı şu  an eve girişimiz yok . Eşimin iş yerinde bekliyoruz ne yapacağımızı da bilmiyoruz Allahım yardımcımız olsun ama en çokta enkazda kalanların
tarafından
Kalamzdm orada ev ucuyodu dolabım esyam hersyim yerle bir oldu o an onu dusnmdm esime dedm kanpnn yannda duralım gormuyomsn ev yikliyor ha orda ha orda kurtar kendini dedi
(4,875 puan) tarafından
:(  neyseki sağ salimsiniz

Sen nerede oturuyorsun ?
tarafından
Sivas merkez canm şükür iyiz
0 oy
(13,314 puan) tarafından
Rabbim korumuş bir daha yaşanmaz umarım 
tarafından
Amin Allah herkzi korusn
0 oy
(9,375 puan) tarafından
Çöktu mu yani eviniz ayşe :(((
tarafından
Çökmedi kuzm 25 yılık evmz eski agir hasarlı girmseye izin verilmdi
(9,375 puan) tarafından
Anladm belki özel eşyalarınzı alabilirsiniz sonra Allah yardımcınz olsun :(
tarafından
Isllah bakalım birseyde gözüm kalmdi halı yikdm perde yikycaktm boya yapacaktm ah ah
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Okurken izlerken dinlerken nefesim kesiliyor boğazım düğümleniyo Rabb'im sen yardım et Rabb'im sen koru herkesi.
tarafından
Amin şükür ailem iyi ev esya gözümde yok ama o kimsesz evsz yuvasz annasz babasz kalanlar ne olacak kaç bin kişi öldü onlar ne olacak
0 oy
tarafından
Gesmis olsun 
tarafından
Sağol canm
0 oy
tarafından
Igeçmiş olsn kuzum
tarafından
Sağol canm
0 oy
(1,725 puan) tarafından

Rabbim esirgesin herkesi inş :'(

tarafından
Amin Allah herkzi korusun
(1,725 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(972 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim korumuş sizi anlattıklarınızı ürperwrek okudum neler yaşamışsınız. Rabbim hepinizi korusun enkazda kalanların yardımcısı olsun
tarafından
Amin şükür sağlıklı çıktık
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Rabbim bundan geçmiş eylesin Allah'ım bizde Niğde'de kötü hissettik dünden beri bizde evlerimizde değiliz Allah hepimizin yardımcısı olsun 
tarafından
Camiye gittik çocuk ağlıyor durmuyor ac sus wce bile yok mecbur geldik ne yapacz bilmiyorum
(1,277 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun bu günleri bi daha yaşamamamız dileğiyle
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Deprem esnasında lütfen binadan çıkmayın hayat üçgeni kurun evde Allah yardımcınız olsun keşke elden bişey gelse 
tarafından
Biliyorum kuzm işte ev uctu resmn biz eşimle emindik bu sardintya bu evin dayanmycgni esim kac kurtar dedi durnca birşeyler alınca geldi
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Şükür sagsiniz iyisiniz altın ev gelir yerine.sakin uzeme kendini neleri atlattı bu ülke bununda atlatacagiz hep beraber el ele
tarafından
Isllah şükür canm birşeyde gözüm ailem iyi ya yetrr benm icin Allah kazada olanlara yardm etsn
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim
tarafından
Sağol canm
0 oy
(15,878 puan) tarafından
Allah'ım korumuş sizleri. Çok şükür caniniza bişey gelmemiş. Şuan için başınızı sokacak bir eviniz de varsa gerisi gelir inşallah. Ne korkunç şeyler yasadiklariniz. Allah'ım bir daha göstermesin inşallah 
tarafından
Eve girmyn dendi esim maasini yeni almsti o vardi evde koydeydiz ama kaynnm evi tugla sadece iki oda tugla iceri yel esiyor durlmz dun ölümden kactik ama 5-6 gun anca
(15,878 puan) tarafından
Antalya'ya ve diğer çevre illere depremzedelerin otellere ve yurtlara nakli yapılacakti. Onu bı arastirsaniz nasıl olur
tarafından
Yook canm gidemyz burada da acılms ama ne bilym
0 oy
(77 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim canınız sag cok şükür gerisi zamanla olur insallah ALLAH yardımcısi olsun herkesin
tarafından
Isllah canm para yok yollar açıldı ama kizmn mamasi bitterse bu ara yemk yemiyor uyor çocuk bir anda alip alip kosuyoz oda etkilndi ağlıyor sürekli
(77 puan) tarafından
Kolay degil tabiki daha küçücük insallah bugünlerde gececek kuzum sabır rabbim yardim edecek
0 oy
(829 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım hangi il sizin bizde çok sallandik 4.25 gece  eşim bı hafta önce kursunlandigi için yatalak ciksramadim gök gurluyor yağmur yağıyordu hava çok soğuktu bende hamileyim 21 aylık mi kızımız da var eşim al omu çıkın kendinizi kurtarın beni bosverin dedi öyle bırakıp gidemedik eşim çıkıyor diye kandırıp yan odaya geçtik ölsek de birlikte ölelim dedik şimdi bı konteyner a sığındık ordayız halimiz ne olacak bilmiyorum eşim ayağa kalkamiyor Rabbim herkesin yardımcısı olsun bizimde bir daja yaşatmasın inşallah 
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Rabbim yardımcınızı olsun 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
İcimiz parçalanıyor Allhm yardım etsin enkaz altında kalanlara dışarda olan insanlara yardım etsin.Sehitlerimize Allh rahmet eylesin yüreğim paramparca söylenecek hiç bir şey yok çaresizlik çok zor :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 700 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 185 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Maviş annesi (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.