0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
333 yorum gelmiş bu kreme ve cilde çok iyi geldiği 15 günde sonuç alındığı ama tertipli uygulanirsa. Gece ışıkta bile sürülmeyecek leke yapıyor. Karanlıkla sürülüp yatılacak sabah ise direk yıkanacak ek olarak gündüz güneş kremi sürebilirmişsiz fakat kışın yapılması çok daha iyiymiş kremi gündüz sürülmesi tavsiye edilmiyor çünkü direk cildi yakiyormuş. Çok kabuk soyuluyor ama kesinlikle elinizle soymayacaksiniz o kendi kendine atacak kabuğu. Gelelim 333 kişinin 300 nün memnun kaldığı o ürüne. 

İsmi: expigment %4

Bikini ve koltuk altı kararması içinde çok faydasını gören kadınlar var. Yorumlarda ben kullanmadım ama en kısa sürede alıp denicem önümüz kış zaten geceler uzun. Ama dediğim gibi yorumların hepsinde özelikle belirtilmiş krem yüze sürüldüğü zaman direk güneş ışığı ile temas etmeyecek. Çok zararlı. Hassas cildi olanlar içinde pek uygun değilmiş.

Deneyen varsa yorumda belirtin lütfen egzama içinde veriliyormuş 

1 cevap

0 oy
tarafından
Şuan evimde var o kremden sivilce lekelerim için almstm
tarafından
Canım tiktokta gördüm çok memnun kalan var sen düzenli kullandın mı ne gibi faydasını gördün
tarafından
Çok canm duzenli kullanmadm düzenli kullanym bari bakym bi gece kremim var onu suruyorm die onu kullanmyodm hiç ama eve soyulma yapyo yuzde
tarafından
Svlce lekelerm baya açıldı ama ondan sonra braktm bu arada kremi ama bgun surcem bak
tarafından
Herkes çok güzel soyulma yapıyor demiş yorumlarda ondan sordum canım öyleyse bende alırım
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 113 göst.
18 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 466 göst.
10 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
8 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,467 soru

11,328,479 cevap

34,784 kullanıcı

...