0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bir bilginiz var mı kızlar? Yarın kayinbabam gelecek . Araba gelecek yani. Bez mama kıyafet ne lazımsa göndermek istiyorum. Fakat alıyorlar mi bilmiyorum. 

Bilgisi olan yazabilir mi? Konu komşu hep haber bekliyorlar. Bende Adanadayim. Bir sürü çocuk bebek gelmiş. :'( 

6 Cevaplar

0 oy
(801 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bebek kıyafeti bez kıyafet çorap mama bunlar çok lazım diyorlar
tarafından
Tamam kuzum benim
(801 puan) tarafından
Adana'da çok şükür su ve yemek sıkıntısı şuan yok elhamdülillah ama dediğim gibi diğer illerden çok bebek ve çocuk gelmiş onlara bez mama kıyafet
tarafından
Yarın Allah izin verirse yardım edeceğim canım :( teröristler fırsat bilip çocukların ailesi benim diye alıyorlar diye bir soylenim de var doğru mu bilmiyorum:( Rabbim yanımızda olsun
(801 puan) tarafından
Öyle bin söylenti var ama bilmiyorum Rabbim onlara fırsat vermesim
tarafından
Amin amin :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alırlar tabi canım.

Şuan çok ihtiyac var 
tarafından
Aradım hastanesi yarım saat sonra açtılar. İlgili bölüme aktaracağım dedi çaldı çaldı cevap gelmedi
tarafından
Götürün siz çok yoğundur hatlar düşüyodur.
0 oy
tarafından
Alirlar canim bence gonderin cok ihtiyac olan malzemeler
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Al eline dağıtsin insanlara onun bunun ayağını beklerseniz insanlar ölecek yardimsizliktan 
0 oy
(750 puan) tarafından
Şehir hastanesi ana baba günü iğne atsan yere düşmez bebekler çocuklar çok fena cok ama maşallah gönüllüler akın etmiş yiyecek içecek her türlü imkan var
0 oy
(16,214 puan) tarafından

image

Adana sehir haatanesine yemek lazımmış. Hasta ve hasta yakınları yemek yememiş yetisemiyor orani kantini 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
0 oy
13 cevap 383 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
27 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu

382,980 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...