0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar Gaziantep Yeni şehir hastanesinde doğum yapan varmı varsa memnun kaldınız mı bende dugumumu orda yapmayı düşünüyorum da içim rahat bir şekilde gitmek istiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,910 puan) tarafından
Yani antepde özel dışında bi hastanede doğum yapacak olsam bende şehir hastanesini düşünürüm şuan yeni olduğu için hem temiz hemde daha ilgililer doktorlar falan.  
(24 puan) tarafından
Valla canım bende dün sancım olduğu için acile gittim oraya doktorlar hemşireler fln çok ilgiliydi memnun kaldım. benimde hamileligim çok riskli erken doğum olabilir aniden onun için işini iyi yapan birilerine teslim olmak istiyorum içim rahat etsin size sorayım dedim
(24 puan) tarafından
Ya valla öyle bende tammede gidiyorum doktorum iyi ama bu aralar biraz sıkışık olduğumuz için özelde yapamam bide bana katılır mısınız bilmiyorum hastanenin ortamı da iyi olması lzm bence tammede gidiyorum doktorum iyi ama işte hastane boğuyo beni strese sokuyo ama şehir hastanesi çok ferah hoşuma gitti içimi açtı resmen
(102 puan) tarafından
Ben nerdeyse 4 doktora gittim Erkan beye gidiyorum genelde Hatice Yılmaz a bide ikiside çok ilgili e zaten diğerlerinin de hastalarını görüyorum genelde hepsi iyi deniyor sadece sezeryana o gün hangi doktor varsa o giriyormuş ona şaşırmıştım genelde de iyi doktolar olduğu için çok sıkıntı yapmadım bakalım bir haftam kaldı ama bugünden sancım var gibi doğum olursa bilgi veririm sende sağlıkla kucağına al inşallah
(102 puan) tarafından
Bende kemal bayındır da doğum yaptım doktor iyiydi ama hastane şuan şehir hastanesinin yanından geçmez temizlik olarak çok çok iyi durumda bide zaten erken riskin varsa ya kadın doğuma yada şehir Hastanesi'ne git diyorlar
(1,910 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'nde bu hafta iki doktora gittim ftr ve nöroloji ikisindende memnun kaldım gerçekten beni çok iyi dinlediler kibarlardı. Şuan özel şansın yoksa kesinlikle şehir hastanesi derim
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Benim haftaya pazartesi sezeryan günüm ama ikinci gebeliğin yarısından itibaren oraya gidiyorum çok temiz ve nerdeyse Antep genelinde tüm iyi doktorlar orda diye gidiyorum senden önceyse doğumdan sonra yine bilgi veririm 
(24 puan) tarafından
Gebeliğim riskli canım benimde inşallah bi sıkıntı çıkmazsa daha 3-4 haftam var benden öncesinde sen sağ salim bebişini kucağına alırsın inşallah❣️ bilgi verirsin bana
(102 puan) tarafından
Yaz ama bana haftaya ben unuturum sor soylwrim canım sende sağlıkla kucağına al inşallah
0 oy
(821 puan) tarafından
Bende bekleyeyim şurada 14 haftalık hamileyim hem özele hem sehir hastanesine gidiyorum ama çok kararsızım bir yandan 17.000 vermek zoruma gidiyor bir yandan da korkuyorum 
(35 puan) tarafından
Hangi hastane
(821 puan) tarafından
Yaşam hastanesi
0 oy
(1,173 puan) tarafından
Ben gitmedim ama yaklaşık 3 hafta önce arkadaşım doğum yaptı, gece rahatsızlanmis şehir Hastanesi'ne gitmis orda doğum değil deyip eve göndermişler, iki üç saat sonra özele gitmiş doğumun başlamış açılman var demiş 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 56 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 25 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı

...