0 oy
822 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından

Açıkcası bunu yollamak aklıma gelmemişti tırımız çıktı 2 . Nezaman çıkar bilmiyorum yollamak isteyen varmı?

image

22 Cevaplar

0 oy
(11,238 puan) tarafından
Benim aklıma geldi 4 adet yollamıştım inşallah ulaşırlar ellerine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet bnde ayagim basım çıplak tim esim yeniden gidip kizma birseyler ve yazma aldı bn girme boşver dedim dinlmdi 
(9,247 puan) tarafından
Nedne gelmedi aklıma kızıyorum kendime ew dolu başörtüsü
tarafından
Başörtüsü testtur giyim için yardm toplniyodu magzdan başkası dusunmstr canım uzmyn kendizi
0 oy
tarafından
Ben bir sürü tülbent, patik, şal koydum ceyizimden 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Koliyi yolladıktadıktan sonra aklıma geldi o kadar tülbent şal vardıki hepsini koyardım çok üzgünüm inşallah gönderenler olmuştur
0 oy
(15,653 puan) tarafından
Biz gönderdik el yapımı patik tayt çorap ped vs ama herkes göndersin temel bütün ihtiyaç akıllara ne gelirse 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım muhtarlıklara yazı gitmiş kıyafet tarzı şeyleri almayın denmiş şuan sadece gıda bebek bezi bebek maması ve tıbbi malzeme  vs o tür şeyleri kabul ediyolarmıs kızım kullandığı mamayı degiştirdi doktorumuz elinde 8 kutu acılmamıs mama vardı ben muhtarlıga gidemediğim için babamla gönderdim hemen almıslar kıyafet getirenleri geri göndermişler
tarafından
yaa nedenki insanlar üşüyor orda
(1,101 puan) tarafından
Gönderilenlerin coğu kıyafet iş sanırım canım battaniye bez ped gıda vs tur seyler istiyolar
0 oy
tarafından
ben ayarladim ama goturemiyorum nasil ulaştrcagm belediye jandarma acmyo teli
(1,847 puan) tarafından
Her ilde var mı bilmiyorum ama belediyeler evden alıyor diye biliyorum. Ankaradayim buyuksehir evden aliyor
0 oy
(358 puan) tarafından
Ben 3ntane yeni koydum inşallah almoşlardr
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Ben duymuştum buna ihtiyaç olduğunu elimde fazla olan hepsini gönderdim bugün 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ben koydum gondericez insAllah 

0 oy
(77 puan) tarafından
Bende yolladim canim 20 tane felan var patik corap ic camasiri termal tayt kiyafet ins ellerine ulaşır hepsinin 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Nereye yapılır yardım bılmıyom çok danem var hepsını bağişlarım
(9,247 puan) tarafından
Belediye
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Hep çocuk kıyafeti  çocuk ayakkabısı ve 6 tane temiz kullanılmamış havlu koydum keşke aklıma gelseydi ceyizimde birsuru yazma var kapalı değilim zaten keşke gönderseydim :((( birsuru patik vardı ahhh ahh
(9,247 puan) tarafından
Şehrinden 2. Tır cıkar elbet
0 oy
tarafından
10 tane yazma gönderdim az once yardı. merkezine bıraktım ılk aklıma gelenler ıcındeydi  kendımı dusundum o anda :( ınsan cıplak gibi hissediyor basında bısı olmayınca :(
(9,247 puan) tarafından
Evet ama ben nedense akıl edemedom
tarafından
herseyı her an dusunemıyoruz kuzum bızım aklımıza gelmeyenı yada yapamadığımızı da sen yapmıssındır belkı oyle dusunme
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bende 4 ader gönderdim  valla aklıma o geldi :( unuttum patik göndermedim ya çorap tel gönderdi mm
0 oy
(7,121 puan) tarafından

image

cok canım yanıyor 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
ben bir twne koydum aklima gelmedi seccade ve daha fazla örtü koyayım 
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Baş örtüsü patik ne bulduysam yolladım. İnşallah ulaşır. Helal olsun. Rabbim yardımcıları olsun inşallah. 
0 oy
(182 puan) tarafından
Yolladım bende inşallah allahın izniyle kavuşur 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Benim.deil ama annemin aklina geldi koymustuk

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 334 göst.
7 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.