0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar benimki öyle deprem olursa ne yaparım vs korkusu değil.

30 haftalık hamileyim 19 aylık ta bir kızım var.

Tövbe tövbe sanki yanımda ölü bir bebekle yatıyor gibiyim.battaniyeyi kafama kadar çekiyorum kızımın nefesini dinliyorum.

Arada açıp kızımın yüzüne bakıyorum.yüzüne bakınca o resimdeki yüzler geliyor gözümün önüne korkuyorum.kafayi yicem

Eşimle aramız bitti boşanma sürecine girecez tek başımayım kızımla evde.o zaten ayrı yakıyor içimi ne yapacam bilmiyorum yanıma gelecek kimse de yok.durumlar çok farklı.3 gündür böyleyim delirecem 

3 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Sakin ol öncelikle canım kardesim sakin ol namaz kılıyomusun
(1,140 puan) tarafından
Hayır malesef bu vicdansizla evlendikten bir süre sonra ne maneviyat kaldı ne birşey.yüzüm de kalmadı.inan zikir bile çekemiyorum
Önceleri çok duskundum şimdi birşeyim yok psikolojik olarak çöktüm bunalımdayim hayatım mahvoldu kendim ettim
(176 puan) tarafından
Öncelikle kardeşim namaza basla namaz seni rahatlatıcak insallah rabbime sığın güzel kardesim
(1,140 puan) tarafından
Çok defa niyet ettim 3 senedir.olmuyir yapamıyorum çökmüş durumdayım artık.bahane gibi geliyor ama resmen yapamıyorum bunu nasıl anlayabilirim bilmiyorum
(176 puan) tarafından
Bak kardesim anlıyorum seni ama bian önce baslamalısın ya ALLAH YA BİSMİLLAH DE BASLA KARDESİM
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Beni anlatmissinnn 2 aylik bir kizim birde 2 yasinda oglum var deliriyorum evde ve bende dedigin gibi onlar ölü gibi grliyo uyurken
(176 puan) tarafından
Namaz kılın kardesim namaz kılın kuran okuyun tesbih cekin
(1,140 puan) tarafından
Ya tek değilmişim demek ki.vallahi kızım yanımda yatıyor sarıldığında o anneyle sarılı haldeki bebek geliyor gözümün önüne.sanki biz de öyle olmuşuz gibi.acik açık yazmak istemiyorum
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Çok görüyorum bu tarz post ulkecek mahvolduk 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (820 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 404 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 811 göst.