0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar  bi fikriniz var mı bebegim neden boyle hep uyuyo zorla uyandirip emziriyorum bazen kalkmiyo hep esniyo sarılıgı vardı doktor gecen hafta düştü dedi 6.7 idi sonuç hala onun etkisi mi bilmiyorum ama çok kötüyüm :(( aģliyorum sinirden artik ne yapiyim kizlar yardimci olun

7 Cevaplar

0 oy
(10,485 puan) tarafından
Cnm biraz sabret uyandır zorla yoksa yükselir geçer ınşaallah 
(9 puan) tarafından
İnşALLAH canım saol Uyandiriyorum ama biraz emiyo sonra yine yatiyo geceleri saat basi uyandirmaya calisiyorum ama ayni
(10,485 puan) tarafından
Geçecek ınşaallah cnm  biraz sabır
(9 puan) tarafından
İnşAllah canım insALLAH
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onun etkisinde canm her saat basi emzir ben oyle yaptm sutumu sagıb 30 cc sonra mama verdm hafiften topugunu sık yuzunu sil bi şekilde uyandır. Uyudugu halde sütü ice biliyosa bırak uyusun benimki içiyıdu diye uyandırmıyodm
(9 puan) tarafından
Uyudugu halde icebiliyo ama tamamen kalksin istiyorum cok zor kalkiyo seninki duzeldimi canim  duzeldiyse ne kadar zaman icerisinde düzeldi
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Topuğunu gıdıkla canım şekeri düşüyo muhtemelen 
(9 puan) tarafından
Çok zor kalkiyo deniyorum ama gozü hep uykuda :(
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Benimde oyleydi ebe 4 saati gecmezse elleme dedi. Ilk 10 gunu atlattiktan sonra sıkıntı olmazmis sarılık yönünden bende uyandirmadim oyle olunce kendi uyandi emdi sonra saati otrdu
(9 puan) tarafından
Düzeldimi sizin duzeldiyse ne kadar surede düzeldi bizimki uyandirmasam hep uyur yani
(1,082 puan) tarafından
Bizim sarik 12ydi ilk 10gun uyanmasa bile sagip verdim. Sonra dustu 8e kadar cok uyuyordu ebeyle konustum birak uyusun artik sarilik tehlikesi gecti sadece 4 saati gecmesin dedi o zaman sekeri dusermis. 3 saat falan uyuyosa sıkıntı olmaz dedi.
(9 puan) tarafından
Anladim canım bizim de 15 ti bi gece yattik hastanede 8 e düştü sonra en son 9. Gunumuzde 6.7 ye duştü doktor duşmuş dedi daha da gelmeyin dedi ama bebegim hala ayni uyuyor sizin sonradan  duzelmişti demi kac gunde duzeldi kusura bakma çok soru sordum
(1,082 puan) tarafından
Ne kusuru kiz 2 ay kadar hep uyudu sonra düzeldi ama 20. Gunden sonra 2-3 saatte bir kalkti emdi su an normal korkma
(9 puan) tarafından
Saol canım inşAllah
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık canım. 0_3 ay bebekler genelde çok uyur. 2 saate bir uyandırıp emzirmeye devam et. Gözlerini açmasa da memeyi ver o emer. 
(9 puan) tarafından
14 günlük canım bende oyle yapmaya calısıyorum ne zaman duzelir bian once duzelsin istiyorum boyle ćok zor
(7,935 puan) tarafından
2 ay içinde sarılık tehlikesi geçer. 40ı çıkınca da kendi başına oyalanmaya başlar. Sebepsiz ağlamalar azalır
(9 puan) tarafından
InsAllah canm saol
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Annelik çok zor yaa uyumaz neden uyumuyor uyur busefer neden uyuyor diye düşünüp hiç kendimizi rahatlatamıyoruz sen sık sık emzirmeyi dene cnm merak etme daha yeni doğmuş uyuyarak büyücek annesi bir sıkıntısı yok rahat demek ki uyuyor ☺
(9 puan) tarafından
Emzirmeye calisiyorum ama uyurken pek emmiyor bende biberonla veriyorum sutumu zorla bide bazen arada mama da veriyirum mecburen yinede ayni napsam bilmiyorum:(
(3,274 puan) tarafından
Biraz cay kasigiyla su da ver cnm ihmal etme
(9 puan) tarafından
Canm 14 gunlük  daha çok küçük su içer demi
(3,274 puan) tarafından
Mama da yiyormuş ya cnm o yüzden yazda geldi sen 1 çay kaşığı da olsa ver benim oğlum ağustosta doğmuştu doktorum sadece anne sütü olsa bile yazın doğduğu için bir çay kaşığı ver susuz kalmasın demişti ki seninki ekstra mama da yiyormuş
(9 puan) tarafından
Tamam canım çok saol vericem inşAllah
0 oy
(90 puan) tarafından
altini acsan elleini ayaklarinj hareket ettirsen yuz ustu yatirsan karninxan ve poposundan tutup hafif ziplatir gibi yapsan bide uyku hali ememiyosa sagip biberonla.icirsen hem ac kalmaz sariligi dahda duser
(90 puan) tarafından
hahahah Iyi Allah gonlune gore versin ozaman nediyim Ama insallah yinede bebegin seni co yormaz bir duzen icide olursunuz insallahh inan surkli emmek istemesinden uyksuzluk tavan yapti zombi gibi geziyodum evin icindee emzikte tutmuyodu bide 35 gunllukken sunet oldu emzigo verdim tuttyda emzirdikden sonra emzik veriyom oyle uyuyo cok sukur emzik beni kurtardi vallaa
(90 puan) tarafından
amin amin oyle sahlikli osunlarda insallahh gerisi gecici hepp :)))
(9 puan) tarafından
Haklisin valla oyleside zor tabi hiç uyumamasi  :) bizimkide bi haftalikken tutuyodu emzigi ama iste sariligi vardi diye vermedim bidaha biraz buyusun vericem bende inşAllah bian once buyüsun istiyorum kaçinci aydan sonra toparlanir bebekler bizimki daha 16 günlük biraz buyudu sanki:)
(90 puan) tarafından
bence simdi.zorla ver alissin buyunce hic veremezsin ne alistirirsan basta alistirirsin sonra cok zor.oluyo kiyafetledden biraz anlarsin vucuduna bak ilk dogdugu gun mesala bilekleri ince yuzu zayid duruyo 2 4 hafta sonra yuzu dolgun bacakalr bileklee biraz etlenmis fark edersin illa :)) onemli kisim kelle önde buyur hep :))
(9 puan) tarafından
Evet  birazcik degisim var gibi :) hayirlisiyla bian once buyusun ler :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 221 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 288 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşegül (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.

379,010 soru

11,344,914 cevap

34,808 kullanıcı

...