0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (649 puan) tarafından
Ben depremden 3 gün evvel bir rüya gördüm. Tertemiz bir yere giriyordum allahim içerde binlerce mefta vardı hepsi tertemiz yıkanmış kefenlenmiş. Ucu bucağı gözükmüyordu. Rüyanın kokusu olur mu resmen oranin kokusu bile hala burnumda. Öyle bir temizlik. Anlam veremiyordum ilerlemek istiyordum ama sonu gözükmüyordu cenazelerin. Ertesi gün anneme anlattim ben pek rüya gören birisi degilimdir normalde. Annemde cennette bir mezarlik varmis sanirim belki orayi gezmişsindir dedi. Bilinmez üstüne deprem ve binlerce kayıp :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Olabilir ☹️☹️☹️ deprem malûm olmuş muhtemelen ☹️

Rabbim ölenlere rahmet mekanlarını cennet eylesin ❤️

Bazıları kefenlenmeden gömüldü Rabbim günahimiz neydiki bu denli kefenlenlenmek nasip olmadı o kardeşlerimize☹️
(649 puan) tarafından
Bende maneviyata fazlasi ile önem veren bir insanim. O insanlarin öyle defnedildiğini görmek beni çok yıprattı. Ama rüyam beni biraz olsun ferahlatiyor. Onlar en güzel sularla abdest almış en güzel kiyafetleri giymişlerdir inşallah
tarafından
Amin inşallah ❤️
(13,825 puan) tarafından
Amin inşallah☹️ben de o gece hiç uyuyamadim hic deprem bir girdi aklıma nerden geldiyse çocukları düşündüm hep sonra bu haberi aldım daha da etkilendim☹️
tarafından
Elif abla Hüseyin Ali ogece saat 3-3 buçuk gibi uyandi uyumuyordu ağlıyordu bende gözümü acamiyordum baya cebellestik memeyle sonra gözümü bir açtım telefonu aldım bari uykum kaçsın Hüseyin uyumuyor madem diye buraya bir girdim Hatay'da deprem Diyarbakır da deprem adiyamda deprem deprem oluyor postlari neler oluyor çözmeye çalıştım şok oldum ☹️☹️ bir önceki depremde en son İstanbul'u sallayan depremdede Hüseyin Ali uyanmıştı demekki hsusediyorlar
(13,825 puan) tarafından
Oy oy Rabbim korusun herkesi☹️
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Allah hayra çıkarsın diyeceğim ama .

Depremin olduğu geceden önceki gece benim rüyamda ciğerlerim yanmıştı bunu hissettim. O günü çok kötü geçirdim gecesine deprem oldu Allah korusun burnuma kan kokusu geliyordu resmen . 
(649 puan) tarafından
+1 birde bu var pazar günü istemsiz bir sinir harbi yaşadım. Sakin birisi olmama rağmen evdeki herkese karşı içimde hapsedemedigim kötü bir duygu vardı sonra sabah bi uyandım deprem. :(
(826 puan) tarafından
O enerji etkilemiş sanırım bizi
0 oy
(9,623 puan) tarafından

Rüyan beni çok etkiledi aşırı korktum şuan ben görsem nolurdu bilmiyorum :(

0 oy
(3,618 puan) tarafından
Bende o gece acayip huzursuzdum.esim gececi idi normalde onu beklemem erkenden yatarım ama uyuyadim ilk kez değişik bir korkumu desem huzursuzlukmu desem neyse 1.5 da geldi eşim dur dedim çay içelim konuşalım yani nirmalde o saatte ne çayı ne konusmasi. 

Bı anda dedimki ulan herşey bu medyanın elinde yarın bir haber cikarsalar İstanbul'da büyük deprem bekleniyor binalar çürük vs diye hem kiralar yarı yarıya düşer hem kimse fahiş fiyattan ev satamaz hale gelir dedim büyük bir deprem olsa sonrasından çok korkuyorum dedim işte baya yarım saat konuştum 2.5 buçukta yattım zor bela sabah 5.5 gibi kız uyandı emzirmeye gittim benim telde deprem uyarısı uygulaması var bı baktım 8.0 Antep yazıyor gözlerimi ovusturdum bı daha baktım tweeetra baktım Allah'ım deprem olmuş 
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende depremden Bi gün öncesi kırık tencere ve beyaz yemek tabakları görmüştüm ve rüyada korkmuştum :( 
0 oy
(423 puan) tarafından
iki gün üst üste gördüm  cok rüya bende görmem ama hiç iyi şeyler görmedm böyle erkekler kadın gibi giyinmişti  escinselimsi bir rüyaydı tam hatırlamakta istemiyorum eşime anlattım hep bir huzursuzluk vardı o gün kalktım gusül falan aldım hatta korktum çünkü gecesindede etkisiinden çıkamadım kötüydü o günüm sabah oldu saat sekiz kızım uyandı televizyon açarım biberon veririm ona genelde tele bir bakdm 7.4 deprem dedi o an çöktüm kardesimde doğuda asker aglaya ağlaya aradım nefesim kesildi eşim kalktı beni öyle görünce . olur mu olur canım valla insana maglum oluyor
0 oy
(632 puan) tarafından
Depremde sehitler de oluyor canim temiz ve guzel kokulu ise o sehitlerin haberi malum olmus sana. Insan biraz hissediyor zaten hic dusunmedigin alakasiz birseyi cok belirgin birsekilde gorunce bence bazen o ruyalar malum oluyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde ile ile (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.