0 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde (1,439 puan) tarafından
Ve deli olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız bugun basima geldi hiçbir şey yapmadım 

27 Cevaplar

+2 oy
(1,140 puan) tarafından
Ben de birşey yapmazdım ne yapılır ki zaten 
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Çok tirsarim böyle şeylerden . Hiç bir şey de yapamam abalak gibi bakakalirim .Biri gördü mü diye de etrafı kolaçan ederim . 

Sonra da salakk salakk gülme krizine girerim :D offf tam yeni aglamistim .böyle yazınca komigime gitti.

(1,752 puan) tarafından
Birileri gördü mü diye etrafa bakmak ilk aklıma gelen şerifemm sjsjjsjs ayy
tarafından
Kiz sanki o ani yaşamış gibi oldum ne komik yaa hahahaaa
+1 oy
(8,925 puan) tarafından
1.si deli denmez ruh hastalığıdır o deli çok çirkin ve iğrenç Bi itham lütfen böyle cirkinlesmeyin 2.si akli melakesi yerinde değilse gözetim altında kalması gerekiyor neden disarda yada refakatçisi nerde 
(6,047 puan) tarafından
Kadına bir de geçmiş olsun mu desen. Hani darbe yemiş ama tepkide vermemiş ya
(1,439 puan) tarafından
Vuran o çirkin olan ben miyim ayy canım vurdu mu deyim :) ne biliyim sahibi neredeyse kucagimdada bebek vardi iyiki bebegime birsey yapmadi
(8,925 puan) tarafından
Uslubun ve tavrın çok çirkin ne demek deli sahibi nerde unutma o rahatsız Bi insan ona sorsan oda oyle olmak istemezdi ne yazik ki once aile ve toplumun hasta ettigi daha sonra allahin boyle olmasina izin verdigi bi insan onun yerindr sen veya ailen olabilirdi allah korusun elbet yaptığını savunmuyorum zaten neyini savunayim ki kolay Bi durumda yaşamadın fakat o tarz insanlara lütfen bu üslup ve konuşma biçimiyle yaklaşma
(1,439 puan) tarafından
Yarin ne olacağımız belli değil bende biliyorum haklı da olabilirsiniz bunun bir çözümü var mi bilemiyorum ama her önüne gelen akıl sağlığım yerimde değil deyip boyle yapsa ne olur bebegim e de yapabilirdi artik bebegimle dusari çıkmaya da korkar oldum esimde korkuyordu boyle şeylerden artik disari çıkarken 40 laf söyler
+1 oy
(692 puan) tarafından
Cebinde biber gazı ile dolaşıyorum direk sikardim herhalde 
(119,318 puan) tarafından
nerden aldin laa banada lazim
(692 puan) tarafından
Ahahha kocamındi ondan çarptım sjjs sorarım nerde varmış diye ama trendyol da falan vardı
0 oy
tarafından
Benım teyzemı ve kuzenımı avm nın onunde evıre cevıre dovdu bır adam elınden alamamıslar kadın 2 gun hastanede yattı, adamın eskı eşine benzıyormus teyzem eskı eşi de cocuklarını alıp kaçmış sozumona deliymiş raporu varmıs ceza bıle almadı, ben acıkcası bana bırı vursa anlık savunmayla bır tane yapıstırırım yani
(1,439 puan) tarafından
Ben dondum kaldım
(3,274 puan) tarafından
Ayy Allah korusun yaa böyle biri çekse vursa öldürse suçlu yok ortada çok tehlikeli bır durum aslinda
(2,611 puan) tarafından
Vıyyyyyy
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Akıl sağlığı yerinde değilse ne yapılabilir ki yaptığının bilincinde değil zaten bişey yapmazdım 
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Bir gun yolda giderken biri uzerime dogru koşmaya başladı. Şeytan diyerek koşunca ufak çaplı şok yaşadım. Millet bana kaç kaç dedi ama ben hala arkamda başkası var bunca yaygara onun için zannediyordum. Meğersem banaymış. Tuttular adamı sakinleştirdiler.

Adam zamaninda birini sevmiş ama birseyler olmuş kavuşamamış. Delirmiş. Benide sevdiğine benzetmiş.

Ben ne alaka ? Insan sevdiğine şeytan der mi ? Kafamda deli sorularla uzaklaştim. 
0 oy
(321 puan) tarafından
Kuzum ben çok korkarım akıl sağlığı olmayan lardan. Zaten karşılık veremiyorsun da ben korkudan giderdim herhalde 
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Deli= akli dengesi yerinde olmayan demek ne yapılabilir ?
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Çocuğum yanımda yoksa pata küte girisirim valla deli meli dinlemem ama çocuğum yanımdaysa bir şey yapmam fakat o kişiyi bı şekilde eşime buldururum cezasını veririm ben çok kinciyim bı zarar vermezsem hasta olurum yani. Ne yani deliyse herkese vurması mi gerekir. 
0 oy
tarafından
Bir gün hamileydim deli mi sarhoş mu adamın teki yanıma yaklaşıp hoooohhhh dedi korkudan donup kaldım etraftan bayanlar sakinleştirdi beni 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Arkama bakmadan kacarim.yalniz miydin 
0 oy
tarafından
Kardeşimin başına geldi  1 ay bile olmadı yolda yürürken yapıştırmış bitane kulağı mosmor ve çok şişti 2 hafta şişliği inmedi bişey yapmadılar deli diye
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Hastaneye gittiğimde veya bşyerde gezerken böyle engelli demiyimde özel çocuklar oluyor ya genellikle büyük böyle 10 15 arası her zaman abla abla diye gelip sarılırlar veya benle konuşmaya çalışırlar çok tuhafıma gider ve mutlu olurum 
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben ilk cocuguma hamileyken esimle caddede yürüyoruz. Kadının biri karnıma dirsek attı. Eşim kadını dovmeson diye ses çıkarmadım. Başımızın belaya girmesini istemedim. Tabi eşim görmüş çıldırdı kadının üstüne yürüdü esnaf falan çıktı. Kadına şiddet olayı gibi algilamasinlar diye eşimi zorla ordan uzaklastirdim. Bana vuran kadın Akıl hastası miydi bilmiyorum ama hamile olduğumu bilerek vurdu karnıma çünkü 8 aylık falandim karnım büyüktü 
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Bana da bir dede vurmuştu lise zamanlarında. Normalde vurduğunu bilirdk görürdük ve kaçardik. Ama arkamdan gelmiş gormemisim. Neye ugradigimi şaşırdım ve ben de dondum kaldım. Deliye napabilirsinki. Çok geçmiş olsun
0 oy
(7,380 puan) tarafından
Benim geldi başıma ama vurmadı vursa kesin belasını benden bulurdu öyle kendimi ezdirmedim kimseye
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aklı olsa zaten yapmaz canım
0 oy
(331 puan) tarafından
Millete o kadar zarar verebilecekse kapatsınlar eve 
0 oy
(4,649 puan) tarafından
Deli demek yerine ruh sagligi yerinde degildi desek sanki daha guzel olurdu o an korkardim ama tepki vermezdm ama o kadar saldirgansa sayet niye disarda tek basina geziyor onu bilemedim

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 663 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde 2oğlanannesi (3,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,358 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 252 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 470 göst.