0 oy
379 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (166 puan) tarafından
Ilk gebelik belirtiniz  hangi hafta basladi ve nelerdi hadi sohbetee :)))

28 Cevaplar

0 oy
(2,352 puan) tarafından

Biz bebek istedigimiz icin test yaptim orda negatif cikmisti bi gun markete gitmistik esimle ve cok basim donmustu eve zor gitmistim resmen megersem 4 haftalik hamileymisim :) ha bide cok istahli olan ben istahim kapanmisti

(166 puan) tarafından
Supriz gibi olmus ya ne guzel :))
(2,352 puan) tarafından
Hemde ne supriz simdide 14 gunluk oldu prensesim dun gibi ogrendik saglik ocaginda hic unutmam :)
(166 puan) tarafından
Ay allahim banada nasip eder insalaj
(2,352 puan) tarafından
Canim ben sana bisey deyimmi ben bebegimi o kadar cok bekledim ki inan sabahlara kadar aglayip dua ederdim ama ansizin haberini aldik sakin isyan etme allahim daha iyi bilir ne zaman olcagini elbet seninde bebegine kavusucagin guzel bi gun vardir sen sadece duani eksik etme ve tabi bu konuda strese girme
(166 puan) tarafından
Yok canim ne zaman olursa Allah'tandır hersey ama dusunmeden insan kendini alikoyamiyo
-Reklam-
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Hiç belirti olmadı bende günüm geçince test yaptım sadece öyle bulantı falan hiç yaşamadım :) 
(166 puan) tarafından
Cok rahat gecirdin demek:) inşallah bende o sanslilardan olurum
(2,070 puan) tarafından
Hamilelik rahattı da doğumum zordu benimde :D
(166 puan) tarafından
Dogumdan cok tirsiyorum ya
(2,070 puan) tarafından
Bosver düşünme şimdiden bunları bir bakmışsın doğmuş gelmiş geçmiş :)
0 oy
tarafından
Gece gunduz sabah aksam yer icer uyurdum yatak odasından kalkardim salonda oturarak uyurdum ay bide horlarmisim hic horlamayan ben :)
tarafından
Sonrasindada bi his geldi icime hamileyim ben dedim bi yaptim 5dakka gecmeden direk ikinci cizgi
(166 puan) tarafından
Ay ne guzel yaa
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Zaten adet düzensizliğim vardı  3 4 gun sarkabiliyordu gununden. ilkinde test yapınca anladım başka belirti yoktu. Bunda da günüm bile geçmemişti eşimin parfümü bi tuhaf  kötü koktu dedim bende bi pislik var :D günümün geçmesini bekledim yine de psikolojiktir belki diye 8 gün geçti test yaptım 2 kırmızı çizgi  :)) 
(166 puan) tarafından
Ay cok guzel
0 oy
tarafından
İlkinde belirti adetim gecmisti ama leke gordm bnde adet olcam sandim hic umudum yoktu baktim olmadjm bi iki gun daha gcti test yaptm pozitif:))
(166 puan) tarafından
Allah bagislasin
tarafından
Tesekkur ederm hepimizinkini
0 oy
(262 puan) tarafından
Normalde boğazlı bir insanım ama bianda istahim gitti 2 gün yemek.yemedim sonra oturdum 1 kilo mandalina yedim.o an dedim.ulan bana noluyor. Test yaptım pozitif çıktı 
(166 puan) tarafından
Allahim bağışlasın
(262 puan) tarafından
Amin hepimizinkini
0 oy
tarafından
İki hamilelikte de günüm geçti 10 gün kadar test alınca belli oldu..bulantılar 2 aylıktan sonra başladı..ikinci gebelikte nide yanması çok yaşadım..ilk doğum 40+2de ikinci doğum42+4de doğum oldu..ikisi de kız:))
(166 puan) tarafından
Allah bagislasinn
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Hep icime dogmustur test yapmisimdir :) sonuc hep pozitif cikmistir 
(166 puan) tarafından
Benim her ay icime doguyor :)) ama negatif bu sefer klomenle yumurtlama yakaldim o yuzden biraz umudum var bakalım
(2,130 puan) tarafından
4.           :)
0 oy
tarafından
Benimki karın ağrısıyla gittim 4 haftalık hamileydim 
(166 puan) tarafından
:) baska ne belirtiler vardi
tarafından
Baş dönmesi mide bulantısı halsizlik vardı ama çok kötüydüm
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ilk kızımda yün yorganlar kokuyordu. Hatta annem gelmişti havalandıralım dedim kadın kokmuyor diyor ben kokuyor diyorum bi de çok turşu yiyordum :) bundada eşimin ayakları kokuyordu :D eşim yemin ediyor kokmuyor yıkadım diye ben kokuyor diyordum :D
(166 puan) tarafından
Ayyy o kotu ya
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Kokulara acayip hassasiyet olmuştu hatta bir arkadaşım yoksa hamile misin dedi. Daha sonra halsizlikle öğrenmiş oldum
(166 puan) tarafından
Hassasiyet dediginiz nasil oluyo koku alip kusmaya mi gidiyorsunuz yoksa ta ilerdeki kokuyu bile alabiliyormusunuz
(7,643 puan) tarafından
İlerideki kokuyu bile alabiliyordum. Öğrendikten sonra da her gün sabah akşam kusma. Çok kötüydü
0 oy
(894 puan) tarafından
Belirti yoktu 10 gün geçikince sağlık ocağına gittim kan verdim öyle öğrendim çok sıradan bir hikayem var ama çok şükür Rabbim isteyen herkese versin 
(166 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Adetim gecikmezdi. Baktım belirti de yok. Adet olmam gereken gün gittim test aldım yaptım ve pozitiif
(166 puan) tarafından
Valla ben 3 4 ayda bir oluyorum yumurtlama olmadigi için ama bu ay yumurtlama yakaldik gunu gunune olurum galiba birsey yoksa
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Bana sagolsun Kocam demişti her sabah uyanırken uykunsersemi midem bulanıyor cok bulanıyor diyor muşum =D bir sabah en son dedi ki Allah askına test al yap ben daha eminim olur mu oyle sey Allah askına hap içiyorum dedim. Israr etti amacım bunu gt etmek yaptım test tını tınımmm zart diye pozitif kıp kırmızı bir gittik Dr  neredeyse 8 haftalık
(10,775 puan) tarafından
Yok kız istemiyordum tabi ki zaten adamla zor anlaşıyorduk cok full tempo calısıyordum
(166 puan) tarafından
Dogurdun mu peki
(10,775 puan) tarafından
Evett emıyor şu an =D
(166 puan) tarafından
Ay allahim size bagislasinn
(10,775 puan) tarafından
Sagol canım cümlemizinkini
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İçime doğdu resmen belirti hiç olmadı
(166 puan) tarafından
Hissedermis insan ama oyle diyorlar
(4,961 puan) tarafından
Evet erkek olcani da hissettim doktor dedi hiç şaşırmadım yani
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yumurtlamadan sonraki beşinci gün kaşık batmam oldu canım hayatta portakal sevmeyen ben ağladım ekşi diye
(166 puan) tarafından
Aaa ne guzel
0 oy
(1,691 puan) tarafından
3 hafta bes gunlugum bel sirt kasik gogus agrilarim ve lekelenmem vardi 
(166 puan) tarafından
Ayni belirtiler
(1,691 puan) tarafından
testyaptinizmi
(166 puan) tarafından
Hayir daha yapmadim ama pztsi yapcam 3 4 gun daha gecmesi daha iyi sonuc verecektir
(1,691 puan) tarafından
insallah sizdede vardir ben adetime 3 vardi bugun yaptim kaset teste cikti
0 oy
tarafından
Adetime 4 gün kala 5 damla falan kahve rengi akıntı geldi onun dışında hiç bir belirti yaşamadım ben zaten çokta uzun sürmedi 8 hafta 4 günlükken kalbi durdu
(166 puan) tarafından
Rabbım tez zamanda kucağını doldurursun birdaha yasatmasin insallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Valla benimki film gibi bir şey 

3 yıl çok istedik 2 düşükle sonuçlandı gecikti eşime hamile olduğumu düşünüyorum dedim aman test yaş tatilimizi rezil etme dedi ki negatif çıkınca ağlıyordum çünkü neyse gezdik tozduk eşimden önce döneceğim ben havaalanına gittim eşimin işi vardı gitti tabi vitaminlerim.bitmisti eczane de havaalanında varmış içeri girdim alayım diye gebelik testlerini öyle güzel dizmisler ki bi tane aldım hemen gittim yaptım saniyeler içinde pozitif çıktı mutluluktan havaalanında çığlık attım millet bi şey oluyor sandı eşimi aradim felan herkes şok geçirdi tabi asıl hikaye surda başlıyor 7 ay yattım yok düşük yok erken dogum ki erken doğdu zaten ayıl bayil kus kanama sancı sıpa 9 aylık oldu şükür emekliyor :-):-)
(166 puan) tarafından
Allahim size bagislasin
tarafından
Amin cümlemizinkini inşallah
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Adet agrisi gibi belim agriyordu goguslerimde hassasiyet vardi. En onemlisi cişe gidip durunca anladim adet olmam gereken gun test yaptım. Belirgin sekilde iki cizgi  şok oldum.  İgneye ragmen kaldım cünkü  Rabbim verdiyse vardır ondada bir hayr dedik bakalım. suan 30+4 uz 
(166 puan) tarafından
Bende de o sikayet var ya ama enfeksiyondan da olabilirmis
(1,238 puan) tarafından
Ben direk hamilelikten suphelendim  yani

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 709 göst.
0 oy
28 cevap 513 göst.
0 oy
11 cevap 155 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu