0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar merhaba.  Dueumu size kisaca anlaticam fikir istyorum. Bn hamileyom yakinda bebegim dogacak.  Annem ve yengem ortak yemek yapiyorlar bi komsu kizinin nisani icin siparis verdi annem ve yengem yapiyorlar. Yengeme 500 tl verdi annem yardim ettigi icin. Yengemde kalkti o parayi bana verdi bebegine bseyler al diye. Bende yok hersyi hazr o senin emegin almam vs dedim.yemim etti almam bn bsey yapamadm bn alacagima sen al kiyafet dedi.. itiraz ettim kabul etmedi. Annem olmaz dedi ywngeme al filan yine almadi. Ozman dedi bebek dogunca hediye yapma bunu hediye olarak kabul ediyrz dedik. Smdi napayim alayimmi o parayi ama kadin gece gunduz yoruldu yemek yapmak icin..  yada alip onun evine bseyler mi alayim onuda teklif ettim kabul etmedi. Napayim annemle yengeme sigara iciyolar sigarami alayim hepsiyle yada bebek hediyesi diye alayim kenarami koyayim fikir lutfen

7 Cevaplar

0 oy
(3,501 puan) tarafından
Kadin sana hediye yapmak istemis geri onlara bir sey yaparsan ayip olur kabul et ilerde de guzel bir hediyeyle evine gidersin
-Reklam-
0 oy
(522 puan) tarafından
Bebek hediyesi vermiş kadin zaten al kenara koy 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Kadın içinden gelmiş vermiş Allah razı olsun al bebeğin için kullan. Ne güzel bir yenge ki kendi emeğini senin bebeğine hediye olarak vermiş. Hediye geri çevrilmez 
0 oy
(15,981 puan) tarafından
Yani sen o parayi kabul etmezsen bebek doğunca yine yemekten kazanacağı parayla hediye alir kesin en iyisi al kenara koy
0 oy
(1,351 puan) tarafından
 Sana hediye etmiş o parayı o kadar ısrara  goturursen bu sefer darilir başka bir zaman sende ona bir hediye alıp gidersin farklı bir şekilde telafi edersin bence 
0 oy
(671 puan) tarafından
Yengen içinden gelmiş vermiş bence al 
0 oy
(242 puan) tarafından
Böyle yengelerde varmış :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde iki bebek (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.