0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu taraflara gelmiş marketle konuşmuş . Bu binalara hiç birşey olmaz ben yaparken çok özendim çünkü demiş . Ne kadar doğrudur . Biraz inanmak istedim çünkü şimdi tüm hepsinin bir tarafi tutuştu kendinden emin olmasa bu taraflara niye gelsin birde sallanırken çok rahat sallandik tamam korktuk ama rahattı sanki evimden birşey bile düşmedi ki okadar emanet gibi duran bizim bile çarptığımızda düşen şeyler var . Yine rahatlamadim ama bunu duymak beni biraz daha sakinleştirdi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ne diyimki o kadar bina var keske onceden devlet denetleseymis de yeni mutahit pesine düşmüşler 
tarafından
Keşke denetim yapılsa zaten bu kadar kayıp hasar olmazdı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim binayı yapan mütahit bizzat çıkıp internette konuştu. Ben yaptığım tüm binaların arkasındayım birinde bir hasar çıksın tüm daire sahiplerine sıfır bina ellerimle yapıp vereceğim diye. Sloganı da temelinde güven var hatta. Gerçekten öyle etrafımızda 4-5 tane bizim binanın blokları var ayrı ayrı birinde bile ne içinde ne dışında çizik bile yok cıncık gibi 
(242 puan) tarafından
Siz nerede oturuyosunuz
tarafından
Adana huzurevleri yurt canım en riskli yer benim orası zaten
tarafından
İnşallah doğrudur ya insan inanmak istiyor ama yine bilmiyorum . Yüksek katlı binada oturmak saçmalıkmis onu anladım
0 oy
(671 puan) tarafından
İnşallah öyledir 
tarafından
İnşallah ya korkuyorum birşey olacak diye
(671 puan) tarafından
Vallah hepimiz korkuyoruz Allah acı göstermesin
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim durduğum evde ev sahibim bizzat kendisi durmuş ölmüş cocuklarina kalmış bina sonradan güçlendirilmiş. Heryer de kolon var. Güvenmek istiyorum ama yine de içimde korku var kendimden değil ben geri kalırım da çocuklarıma bişey olur korkusu var. Allah korusun bütün ümmeti Muhammedi 
tarafından
Amin . Bende onlar için korkuyorum. Bu biraz içimi rahatlattı gibi ama yinede bu korku ile yaşamayı öğreneceğiz gibi
0 oy
(13,865 puan) tarafından
Bizim müteahhit de öyle söyledi. Adam bizimle ayni binada ve evini hiç terk etmedi. Ona güvenerek girdik bizde eve. Adam kendine güvenmiyor olsa hiç gelmezdi bence oraya. 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
test yaptirmasi en mantiklisi
0 oy
(663 puan) tarafından
Karot örneği alınıp incelenmeden kimse bilemez bunu. Biz site olarak inceleme yaptırdık, görüşün bina sakinleriyle siz de yaptırın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 404 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 238 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde 1Sehzade Annesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.