0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Şimdi ben 33 haftalık hamileyim ve hala bebegimize isim bulamadık kayın babam kendince baya baya istediğini belki etti ama yıllardır içki içmiş eşini aldatmis annesine bile vurmuş ama şimdi elimi eteğini herşeyden çekmiş benide Allah var çok sveer kendi ogullarindan daha çok sever ama yıllardır kullandığı içkiden dolayı beyni küçülmüş resmen ne konuştuğu belli ne sohbet ederken milletle dalga geçer kusuruyla eğlenir daha düzgün hiçbir muhabbet etmisligimiz yoktur kendi karısı bile tahammül edemiyo asiri takıntılı yemek yemez  bişey işine göre gelmesin o.insani siler. Ya parasını yonetememis gelen vurmuş giden vurmuş eşim evin babası olmus 15 yaşından beri yönetmiş araba al sat yapa yapa belli bi paraları oldu hala begenmiuor laf sokuyor kurnaz tilki filan diyo diğer oğlu 24yasinda hergun yattığı yerden 500 lira parasını alır yer eşimden kıymetli şimdi soruyorum sizin adını koyar mısınız ?

7 Cevaplar

+1 oy
(8,937 puan) tarafından
İyide olsa kötüde olsa kimsenin ismini koymam ben ve eşim hangisini istiyorsak o olur
(45 puan) tarafından
Kendi ismini istediğini o kadar belli etti ki babamı.uzucem düşüncesinde ama benim uzulmemi kimse görmüyor erkek öldüğüne bile sevinmeye biriydi kayinbabam
(8,937 puan) tarafından
Asla koymam ne kendi babamın adını ne kayinpederimin adini çocuk benim kimseyi ilgilendirmez üzülürse üzülsün umurumda bile dgil
(45 puan) tarafından
Geçmişte gelen vurmuş giden vurmuş yüzü bundan gülecekmiş kendi aklını kullanmayıp cezasını çektiyse banane  bende istemiyorum yeni bı can yeni bir hayat yeni bir isim olsun istiyorum acaba haksızlık mı ediyorum diye açmıştım bu postu çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Yani önceden yaptığı seyler seni bizi ilgilendirmez buraya eleştirel yazmana gerek yoktu. Koymak istiyorsan koy istemiyorsan koyma 
(7,687 puan) tarafından
Çok komiksin hahay
(45 puan) tarafından
Hadi Sen şampiyonsun hadi gitte biraz da ötede oyna
(7,687 puan) tarafından
Pohpohlamadım ya nasıl da kuduruyorsun :D şu kadacik eleştiriyi bile kabul edemeyecek kadar acizsin demek ki :D hemen çirkinleş :D
(45 puan) tarafından
Aynen canım acaba sen evinde mutsuz olduğun için etrafa saldırarak sakinlesiyosun hıncını böyle bosaltiyosun demek ki. Neyse kişi kendinden bilirmiş işi vesselam :⁠-⁠*
(7,687 puan) tarafından
Amma çok ağladın he
0 oy
(215 puan) tarafından
Tabi ki de hayır koymam. Ben karşıyım isim olayına
(45 puan) tarafından
Bende eşimde karsiydim şimdi eşim üzülür babam diye ikilemde kaldı beni sinir ediyo
0 oy
(11,320 puan) tarafından
Oğlum yok olsa da koydurmazdim kötü olduğu için değil istemediğim için yani huyundan ziyade adini isteyip istemediğini kendin karar ver ama adına çeker diye de bisi var ne kadar doğru bilmem eltimin büyük oğlu aynı dedesi onu görüyorum yakın olarak
(11,320 puan) tarafından
Düşüncesiz insanlara sinir oluyorum yani tatlılıkla eşine söyle bence
(45 puan) tarafından
Biliyo ne beni kırmak istiyo ne onu kendince duyuruyor ama başıma gelecegi biliyorum kaynanam bile dediki evi uzak tutun bu adam sizden çıkmaz dedi öyle de oluyo evimiz 3 dk mesafede ya evde bulamayınca böyle oldu
(11,320 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum yani bilemedim.benim eşim de kaynanamin ismini çok.istiyordu daha cocuk karna düşmeden kavgasını ettim sonra hamileyken 1 2 söyledi duymamazlıktan geldim çok şükür koymadı başka isim koy gene sen koy de kaynanamin adı olmasın da isterse Çince koysun derdim içimden hep
(45 puan) tarafından
İle karışmak çok zor derlerdi  gerçekten çok zor
(11,320 puan) tarafından
Aynen canım bana da çok derleri 3. Kişi girdimi iş bitiyor
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İlkinde eşim çok istediği için kaynanamım ismini koyduk ikincide babası diyorkş kızda olsa erkekte olsa benim ismim olacak

İkinci olurda Allah nasip ederse isterse küssün aslaaaaaa
(45 puan) tarafından
Ay kıyamam ya nasıl bi dusuncesizlik bu
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Fikrimi soran olmadı 31 haftalık hamileyim sağlığımı sorarken bile nasılsın demiyor kimse yada bebeğin nasıl direk bebeğe kayınpederin adını koydular şimdiden nasıl iyi mi diyor herkes mecbur koyuyorum yani 
(45 puan) tarafından
Bende öyleyim biliyomusum riskli bir gebelik geçirdim 31. Haftamda acilmam olmuş kaynanam hemen yasamaz ölür dedi sonra (kendi oğlunu 700 Gr 7 aylık doğurmuş ama nasıl oluyosa )ilaçların çok ağır dedim kayinbabam seni sormuyorum bunilaclarin çocuğa etkisi var mı diye soruyorum diyor be gavur tohumuyum ya  ben istemediğimi çok belli ettim sende et boyun bükme çok istiyolarsa kendileri bı daha yapsin
(6,441 puan) tarafından
Yaa benim kızım iki isimli buda olsun dedim ağladım eşim hayır dedi yukarı çıktım hemen erkek olduğunu öğrenince babanın adını koyma başka isim koyma 3.yü doğur erkek olursa babanın adını yada başka adı koyarsın dediler hele kayınpederim ben adımı istiyorum diyor ne diyeyim bekliyorum takı takılacağı zaman kaynanam laf etsin ali ali diye ölüyordun al koydum ben bilmem en pahalısını isterim dicem annemlede konuştuk annemde öyle yap dedi karışmak nasılmış anlasın dedi ben isterdim ki eşim benden rızamı alsın yine koyayım hoca okurken bari iki isi im diyelim büyüye nazara iyiymiş diyorum ona bile hayır diyor
(45 puan) tarafından
O kayınbabanin bir yudum suda bogmak gerek anlayışsız insanlar kendi kızları olsa ağzını acamazlar
(6,441 puan) tarafından
Ee açamı biliyor 20 yaşındaki kızı kuklaya çevirmiş bişi diyince olsun diyo hemen
(45 puan) tarafından
Yazık ya
0 oy
tarafından
Dünyanın en iyi insanı da olsa koymam.  Çocuğuma kendi istediğim ismi koydum eşime bile karıştırmadım .
(45 puan) tarafından
Bizim eşimle sevgiliykem doktorlar çocuğun olmayabilir demişti oda öyle yada böyle senden vazgeçmem demişti tabi o zmamlar oda asla babamın adını koymam diyodu bende öyle olunca senin gönlünden ne geçiyorsa onu koy diye jest yapmak istedim ama böyle olcagini bilemedim
tarafından
Gelmiş geçmiş zaman jeste gerek yok koy keyfince
(45 puan) tarafından
Doğru diyosun oda lafından caymasaydi
tarafından
Kimsenin ismini koymam ben, isteyen koysun ama böyle jestler benlik değil
(45 puan) tarafından
Böyle olmak lazım valla en güzelini yapiyosun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 393 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu