0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimle ayrıyız  esim cocuklarinin masrafını karşılamıyor hersey daha davada. Annemlerle yaşıyorum ama artık tükenmiş durumdaym iki çocuğum var biri 26aylik biri 12aylik. Tuvalete gittigimde bile agliyorlar sürekli birseyler istiyorlar çay icirmezler yemek yedirmezler hep bi aglama sesi.. artik cok yoruldum kendime bir iki saat ayıracak vaktim kalmıyor banyo bile 5dk yapıp çıkıyorum annemin yaninda durmuyorlar oyalamaya calisiyorlar ama bes dakika sonra anne diye basliyorlar ağlamaya inan cok yoruldum herşeyi babam aliyor elime iki kuruş gecse nereye harciyacagimi sasiriyrm nafaka cart curt derken aylar sürdü dava.. uzaga gitmek istiyorum gunlerce uyumak.. tamam onlar benim evladim ama yoruldum her naneye agliyorlar artik bende sürekli kiziyorum çünkü baska turlu durmuyorlar az once sinir krizi gecirdim ne olur bana dua edin

10 Cevaplar

0 oy
(6,311 puan) tarafından
Ah canım Allah yardımcın olsun Eşin nafakayı vermiyor mu boşanma işi bitmedi Meğer nafakayı vermiyorsa dava açabilirsin gerçekten durmayan çocuk çok zor
-Reklam-
0 oy
(120,676 puan) tarafından
sorun uykusuzluk cocuklsrin mizmizligi degil temelde yatan seyler yasadiklarin birikmis ve patlama noktasina gelmissin olmasi gereken terapi ama o bile ucretli ☹️ allahim yardimcin olsun ama terapuden daha iyi gelen seylerdr var abdestli durmak la havle cekmek 
0 oy
tarafından
Benim kızım da durmuyor ve ben bitik durumdayım. Bir saniye durmuyor. Kan kusturuyor bana resmen
0 oy
(16,080 puan) tarafından
Çocuklarla ilgilenmek onunda sorumluluğu herşeyi sana bırakmis ve maddi yardımda yapmıyor  ara ve ulaş mutlaka ailesi de olur mutlaka söyle çünkü yardım etmek zorundalar 
0 oy
(49,756 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Aslında başka sebepler var üst üste gelince çocuklara yalnız bakmakta eklenince tükenmişsin. Huzursuzsun çocuklara yansıyor onlarda huzursuz oluyor birde baba yok yalnızca sen varsın etrafta baba görüyorlar ama kendilerinde sadece seni seninde ortalıktan kaybolmadan korkuyorlar.. Yalnız kalmak endişe veriyor anlayacağın. 13 aylık oğlum inan bana eşim evde yokken tuvaletin kapısında ağlıyor ta ben çıkana kadar.. 
0 oy
tarafından
Çocuklar sürekli evin içindeyse bunaliyorlar çıkar enerjilerini bosaltsin bak akşam nasıl uyuyorlar durgunlasiyorlar 
0 oy
tarafından
Benimde 29 aylık ve 13 aylık gerçekten artık kaldıramıyorum eşimle bugün çok kötü kavga ettik ailem arkamda dursa 1 saniye durmam ama çocuklar için katlanıyorum ikiside çok yaramaz heryeri dağıtıyorlar ağlıyolar sürekli büyüğü küçüğü dövüyor depremde keşke evimiz yıkılsaydı da sadece ben ölseydim eşim olacak karaktersizde o zaman bensiz mutlu olup kurtuldum diye sevinirdi 
tarafından
Tövbe de çocuklarına da sanada yazık öyle deme
tarafından
Valla bacım bugün ne yaşadığımı bi ben bilirim bi ALLAH bilir adamın etmediği hakaret kalmadı şaşırıyorum kendime nasıl bu evde hala durabiliyorum diye biraz daha büyüsünler bende okulumu bitirip kendi ayaklarımın üstünde durunca ona tekmeyi basmayı bilirim ama sabretmem lazım da çok zorrr gururum herşeyim ayaklar altında
0 oy
(603 puan) tarafından
26 aylığı kreşe ver ötekine annen baksın ise gir çalış degsklk olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavibulut1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mrv.1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.