0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (5,863 puan) tarafından
Mta yerbilimi yazın Google çıkan sayfada okuyup onaylayın sonra soldaki seçeneklerden diri fay diye basın üsttende harita yapın ordan öğrenebilirsiniz.. Eskişehirde çok fazla diri fay yok ama Bozüyük bursa ve Afyonkarahisarda var oralardan etkilenebilirmişiz.. 

8 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından

Bursadayımmm :'(  Araştırdıkca kafayı yiyoruz pskolojikmen çöküyoruz

(5,863 puan) tarafından
Evet ya görümcem orada bende korktum bizede 3 saat bursa yani Allahım esirgesin
-Reklam-
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Ben bakamadım ya Bi turlu
(5,863 puan) tarafından
Valla az önce baktım bende
(6,859 puan) tarafından
nasilgidicem

Instagram hesabı var Cnm bende reels te gördüm şimdi yorumunu demin görmüştüm orda tarif var bak
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bizim burdanda geciyoniznik gölünun.ordan.
(5,863 puan) tarafından
Korkuyorum valla baktıkça
0 oy
tarafından
Evin altından geçmese ne olur ki. Bir büyük deprem olsa çevrede fay hattının yokluğunu mu umursar ☹️
(5,863 puan) tarafından
Aynen öyle Eskişehir şuan bursa İstanbul ve Afyondan gelecek depremlerden ağır etkilenebilir
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Yozgat'ta da vaeki Allah esirgesin inşallah hepimizi
(2,687 puan) tarafından
Sivasta var biliyodum bizdede mi varmis :(
(5,863 puan) tarafından
Rabbim esirgesin hepimizi inşallah..
(2,369 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum varmı yokmu inşallah yoktur
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bizim burda hiçbir görünmüyor fay kırılmış kırılmamış fayalr felan hiçbiri yok ama etraftan çok etkileniyor 
(5,863 puan) tarafından
Aynen Eskişehirde öyle işte..
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bakamadım kısa süreliğine kaldırılmış yazıyor 
(5,863 puan) tarafından
Allah Allah ya ben rahatlıkla baktım aslında
(1,937 puan) tarafından
Bilmiyorum canım giriyorum onaya basıyorum öyle bir yazı çıkıyor
(5,863 puan) tarafından
Çok fazla insan giriyorsa ondan hata veriyor olabilir
0 oy
(438 puan) tarafından

Çayırova da oturuyoruz biz oraya bakıyorum iki gündür Çayırova genelinden geçiyor ama bu mahalleden geçmiyor olarak görünüyor yani marmara depreminde de evin altından geçmese bile çok etkilenecez malesef Gebze çok yakın Gebze'de fay hatları var diri faylarda geçiyor deniz kenarlarindan çok hemde oda darıca tarafı darıca demek Gebze Çayırova demek zaten :(( korkuyorum bu binayı da güçlendirme yapmışlar eskiden ama depreme dayanmaz gibime geliyor enkaz altında kalırız sanırım biz :( 

(5,863 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız binamız çok eski.. Ve Bozüyük bursa Afyon çok yakın oralarda olacak depremler direkt olarak etkiler :( İstanbulda aynı şekilde etkiler..
(438 puan) tarafından
Keşke mahalle belediyeleri gorevlendirilse evlere tek tek inceleseler bu ev depreme dayanıklı olmaz diye rapor cikartilsa bizde yolumuza baksak yani bile bile insanları ölüme sürüklüyorlar. Uzmanlar günlerdir bas bas bağırıyor İstanbul'dan korkuyoruz diye İstanbul demek Kocaeli demek yarım saatlik mesafe çok korkuyorum :( şu uzmanlara hiç kulak asmıyor bunlar.
(5,863 puan) tarafından
Yani Türkiye geneli çok fazla geri dönüşüm yapılması gerekiyor ama yapmıyorlar bazı bina sahipleri kentsel dönüşümü kendileri kabul etmiyor.. Yani bilmiyorum bizim 5 yıl önce kentsel dönüşüm konusu açılmamış komşular kabul etmemiş mesela etseydi kentsel dönüşüme girecekti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 214 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,097 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.