0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar Hatay'da oturuyorum biliyorsunjz eşim akşam işe gidiyor vardiyası öyle evde ufak tefek çatlaklar falan var daha 10 dk önce bı daha çok fena sallandik eşim şuan işte ilk deprem (7.7 kadar )kadar uzun sürmedi ama salladı artık gerçekten korkuyorum kaynanmgil artık evinde dur diyor (tek katlı üstü çinko ağırlık Yok üstünde yer ev olduğu için kolay çıkılır) annemgile gidiyorum çadırda duruyoruz çocuk çok aşırı hasta oldu oraya da gidemiyorum eşim öğlen 3 buçukta te gidip gece 1 buçukta geliyor napacam bilmiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun:( 
(81 puan) tarafından
Amin bacım yine çok sallandik oturup aglayacam ya artcilar ne zaman bitecek ödüm kopuyor her gün
(671 puan) tarafından
Allah seni çocukların varsa hepinizi korusun
(81 puan) tarafından
Amin ncm çok sağol
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Artçılar uzun süre devam edecekmiş malesef ondan dolayı panik yapmamaya çalış ins çok olmaz artık rabbim büyük 
(81 puan) tarafından
Ama çok sallıyor cnm gerçekten korkuyorum artık psikolojim bozuldu bildiğin
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Hatay'ın neresi canm dikkat edin kendinize 
(81 puan) tarafından
Dörtyol cnm
(2,126 puan) tarafından
Hım rabbim korusun hepimizi
0 oy
(352 puan) tarafından
Bu hataydaki enerji de ne bitmek biliyor ne tükenmek 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(352 puan) tarafından
Ayyy korku filmi  gibi cidden şuan okurken içimde hissettim
(81 puan) tarafından
Ve eşim akşam işte oluyor oğlumla bn tekiz tabi sallantı yi duyunca korktum kaynanmgile geldim kaynanm istemiyor evinde evim tehlikeli annemler cadirda hava buz gibi ne yapacam bnde şaşırdım kaldım
(81 puan) tarafından
Bı de sen bizi düşün psikolojimiz bozuldu
(81 puan) tarafından
bn 2. Kattayim kaynanamgil tek katlı evde oturuyor Evin üstü çinko çok ağırlık Yok biraz da olsa onların evi bizimkine göre güvenli ama istemiyor sürekli çıkın artık evinize diyor zaten yer sallaninca korktum kaynanmgildeyim şuan evlerimiz yakın kayinababami aradım aldı bizi eşim daha işten gelmedi kaynanm da sabahın erken vaktinde annesinin evine gidecekmiş kayınbabamda evde dedi eşimde birazdan gelecek sabah erkenden evime gidecem
Annemlerdd kalsam çocuk günlerdir dışarda durmaktan çok kötü grip oldu
0 oy
(802 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun zor bir surecten geciyorsunuz :( herkesin psikolojisi bozuldu 
(81 puan) tarafından
Amin cnm dediğin çok doğru psikoloji denen bsie kalmadı
(802 puan) tarafından
Alismaktan sakin kalmaktan baska care yok malesef. hayat devam ediyor yarina hangimizin cikcaginin garantisi var ki
(81 puan) tarafından
Doğru ama psikolojik olarak gerçekten çok kötüyüm
(802 puan) tarafından
Çok haklisin ben ankaradayim ben bile korkuyorum. Rabbim daha fazla acı yasatmasin bizlere
(81 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Rabbim hayırlı kapılar açsın kaynanan sana gelsin 
(81 puan) tarafından
Kaynanam kalmaz korkar çıkmaz bn 2. Kattayim kendi tek katlı evde oturuyor Evin üstü çinko çok ağırlık Yok biraz da olsa onların evi bizimkine göre güvenli ama istemiyor sürekli çıkın artık evinize diyor zaten yer sallaninca korktum kaynanmgildeyim şuan evlerimiz yakın kayinababami aradım aldı bizi eşim daha işten gelmedi kaynanm da sabahın erken vaktinde annesinin evine gidecekmiş kayınbabamda evde dedi eşimde birazdan gelecek sabah erkenden evime gidecem
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Rabbim tekrarını yaşâtmasın inşaallahh canm cok dua ediyorum :(
(81 puan) tarafından
Amin cnm inşallah çok sağol
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bizde aynıyız kuzum malatyadayiz tuvalete girmeye korkuyoruz sürekli sarsıntı artık herkes paranoyak oldu en ufacık bir tıkırdıta herkes kapıda 
(81 puan) tarafından
Rabbim hepimizi korusun cnm aynı durumdayız şuan
(4,983 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Allahim yar ve yardımcınız olsun. Bizler bunu yasamadan psikolojik olarak  çöktük  sizi tahmin bile  edemiyorum.  İnşAllahhh  rabbim korusun muhafaza eylesin bir daha da yaşatmasin.  Mustakildeyim demissiniz. Evinizde hic hasar oluştu mu? Biz de bu yaz kendi yaptirdigimiz dubleks bahceli eve gectik de ben de kafamda planlar yapip duruyorum surasindan çıkarız  surda dururuz vs vs diye. Yapan kisi de korkmayin sağlam yaotim diyor. Tabi kim malına kötü  der orasi tartışılır.  Diken ustundeyiz rabbim korusun  İnşAllahhh  ummeti.
(81 puan) tarafından
Amin cnm inşallah bı daha yaşamayız evimde çatlaklar var çoğu yerde evdn anlamam o yzden güvenli mi değil mi bilmiyorum ama şunu söyleyim depreme dayanıklı evlerde bile çatlak var  hasar tespiti için geziyorlar (gerçi oturulmayacak dokunsna yıkılacak evlere bile az hasarlı yazıyorlar çoğu hasarlı eve kolonlar gitmiş kirişler patmamis çatlak olmayan eve bile hasar yok yazılmış bn anlamıyorum evden ama evden anlayan ev ustalarıbile oturulmaz deniyor o kişiler para yardımı alamıyor sonra

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 515 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde Serpilayazz (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 742 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 361 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu

379,762 soru

11,368,455 cevap

34,850 kullanıcı

...