0 oy
704 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kayınbabanızın kaynananızı aldattığını öğrenseydiniz susarmıydınız yoksa herşeyi kaynananıza söylermiydiniz adamın yüzüne bile bakmak istemiyorum önceden verdiğim saygıyı şuan vermek istemiyorum aklım karmakarışık 

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ya kaynanan zaten bılıyor da bılmıyor gıbı davranıyorsa?

bu hikayede her türlü yanan sen olursun aman diyorum sakın karışma.. 

mesafe en guzel şey merhaba meraba saygı duyuota sırtında taşıyacak degılsın boşver 

ben olsam sadece esımle paylaşırdım o kadar 
tarafından
Alinkara aynı evin içinde yaşıyoruz mecbur yüz yüze bakıyoruz nerden bilebilirim böyle bişeyle karşılaşacağımı o istedi girmemi emekliliğiyle ilgili oyüzden aldım baktım yoksa haddime değil telefonları almak
tarafından
Bayan1 Evet aslında açığını kapatmak amacım hani kimse bilmesin istiyorum ama ne bilim içimde de bi sıkıntı oluyor sanki
(1,140 puan) tarafından
Kadın olarak hazmedemiyoruz biz de işte.ama belli ki kaynanan bilse de bişey yapmayacak belki de biliyordur malesef çoğu kadın hele bir yaştan sonra sallıyor ne yaparsa yapsın.korkuyor boşanmaya.belki o da oyleidr
tarafından
Olabilir canım
(1,389 puan) tarafından
++++++++aynen
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Beni ilgilendirmez eşime söylerdim sadece
tarafından
Eşime böyle bi durumu nasıl açıklamalıyım nerden başlamalıyım telefonunu bide evde unutmuş kayınbabam iğrenç iğrenç şeyler gördüm sildim kaynanam görmesin diye şuan sadece iki bayana mesaj atmış birine çay içelim mi diye diğerine de yazıyorum niye cevap vermiyorsun diye
(6,441 puan) tarafından
Bak bakalım önce tek taraflı mı yani bu mesaj mı atıyor sapkın yoksa sevgilisi gibi bişey mi sonra resim çek onun telinden eşin gelince göster durum bu bu de şimdi kaynana desen boşanmaz etmez senin aran bozulacak hem onlarla hem eşinle onların yaptığı kâr kalacak
tarafından
Tek taraflı değildi canım ikiside karşılık vermişti hatta biri şey yazmıştı eşim evde anlamıyormusun yazmış diğeride yeni uyandım elimi yüzümü yıkayacam demişti
0 oy
(688 puan) tarafından
Söylemem eğer bu yaştan sonra bırakamam diyecek bir kaynanan varsa olan sana olur. 
(688 puan) tarafından
Ama eğer kendi ayakları üzerinde duracak maddi manevi gücü varsa kayanın söylerim
tarafından
Ya kaynanam güçlü duruşa sahip ama eşinede saygı duyar arada yanmak istemiyorum kayınbabam telefonunu evde unutmuş bakıyordum yine bişeyler gördüm kaynanam elimden aldı hemen ver bişeylere bakıyorum dedim yok bakma dedi acaba o da biliyor ve susuyormudur
(688 puan) tarafından
Sen neden kurcalıyorsun benim gelinim yada damadım telefonumu kurcalasa evime sokmam. Özel hayatın gizliliği diye bir şey var ihlal ediyorsun dava açsa ne yapacaksın hiç karışma biliyor ki elinden almış hiç bilmez olur mu
(1,248 puan) tarafından
Yani bencede nasıl bakıyorsun şaşırdım
(9,626 puan) tarafından
Ben bizimkilerin bile telefonunu kurcalamiyorum kaldı ki başkasının telefonunu hayatta kurcalamam
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Vala ben saklardim kaynanamın diliyle hiç ugrasmazdim ztn aşırı aşırı kocasına düşkün her gece rüyasında aldatildigini görüyor üstüne kadın getirildiğini görüyor benim kaynanam kocasına takik pskolojikmen takmış aldığı nefesten kiskaniyo hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm kaynanam 50 kocası 65 kendi ruh sagligim için demezdim ztn deseydimde kaynanam kabul etmezdi
tarafından
Kaynanamla aram iyi çok şükür ama ona bu durumu açıklayamam
tarafından
Senin kaynana 'Kemalim yapmaz ' modelinden sanırım
(7,958 puan) tarafından
Arven Simay
Benimle kaynanamın arası çok iyi saolsun ama öyle
Hplat
Aynen öyle Kemal'im yapmazlardan
tarafından
Ne kadar iyi olsaktà tehlikeli bir durum
tarafından
Anladım canım belki dediğiniz doğrudur en iyisi hiç bulaşmamak sonra arada ben kalırım suçlu gözüyle bakarlar
0 oy
(826 puan) tarafından
Emin ol kaynanan biliyordur.  İnsan malını bilmez mi onca senelik ? 
tarafından
Haklısın bencede
0 oy
tarafından
Daha önce buna benzer birsey yaşadım eşim bana söyledi kaynanamlâ çok samimiyim ama asla soylemedim hayat bu kuserler barisirlar gelin yuvamizi yıktı olur bazı şeyleri duymamak bilmemek daha iyi ayrıca benim üzerime vazife değil kayinbabamin ahlak bekciligini yapmak
tarafından
Haklısın galiba arada yanmak istemiyorum ben
tarafından
Aklın Varsa karışma hatta duyduğunda bile haberin yokmuş gibi davran böyle şeylerde herkes kendini sıyırıp kenara çekilir alakası olmayan suçlu olur
tarafından
Aynen öyle canım haklısın valla
0 oy
tarafından
Ben karışmam sonra ben kötü olurum belki söylemeden göstermeye calisirm mesela kayın peder telefonda mı aldatıyor o mesajları açık bırakıp telefonu kaynananin eline geçmesini sağlarım yada telefon konuşmasını 
tarafından
Az önce bakıyordum kayınbabam telefonunu evde unutmuş kaynanam elimden aldı bişeylere bakıyorum dedim yok bakma dedi
tarafından
Demek ki biliyor
tarafından
Büyük ihtimalle canım
0 oy
(241 puan) tarafından
Hiç karışma arada sen kaynarsın
tarafından
Haklısın bence
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence hiç karışma arada yanan sen olursun 
0 oy
(368 puan) tarafından
Bende yakaladım 1 kez. Ama kimseye bsıy demedim. Ama bence sen esine anlat ben pısmanım anlatmadım diye ustunden cok zaman gecfu. 
tarafından
Bence en iyisi karışmamak
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sanki hiç karismazdim yaa
tarafından
Öyle yapacam canım
0 oy
(112 puan) tarafından
Ben zaten pek samimi değilim susardım karışamazdım sonra suçlu ben olurdum kesin 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Soylememm esime soylerim ama kaynvalideme soylemeye dilim varmaz .
0 oy
(1,872 puan) tarafından
önce eşimle konuşurdum canım öyle birlikte karar verirdik muhtemelen 
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Yaşadım. Bana gelene kadar kaynanam herşeyi biliyordu. Kaynanam evde olmadığı zaman k.p arayıb görüntülü konuşuyordu. Sesi geliyordu.başka odaya geçiyordum. Kaynanam evdeykende bi kaç defa yaptı aynısını. Bana ne
0 oy
tarafından

Dertsiz başıma dert ararken ben :D

0 oy
(2,727 puan) tarafından
Ben karışmam ya sonra. Ben kötü olurim banane soylesemde toz kondurmaz di yani kabulenmezdi kimse kimsenin huyunu bilmez canim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 387 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,111 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yareneda (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,811 göst.