0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (1,096 puan) tarafından
Ilk dogumum benim icin cokzordu . Suyum geldigi için apar topar yatırıldm 2 gun 2 gece dogumda kaldim acilmam rahim açıcılar ile oldu. Ama cok sukur kizimi saglikla kucağıma aldim. Dikisli dogumdu. Suan 36 haftama girdim dogumum bu defa kolay olur mu cevrem kolay olur diyor ama deprem yuzunden cok etkilendim kasilmalar hissediyorum nstde bisey cikmadi ama altta baski hissediyprum sizin 2. Dogumunuz nasıldı?

14 Cevaplar

+1 oy
(597 puan) tarafından
İkinci o kadar kolaydiki 10kere daha doğururum öyle olursa.evde çektim sancımı zaten hızlı ilerledi açılma suyum evde patladı apar topar koştuk hastaneye bu kadar hızlı beklemediyim için geciktim hastaneye keşke erken gitseydim.vardım 10dk sonra bebeğim doğdu. Riske atmamsk lazım son ana kadar evde oldum ben 
(1,096 puan) tarafından
Bende bu defa evde cekmek istiyorum suyum gelmezse :( doğum gözümü korkutuyor ama sezeryan doğum daha cok korkutuyor beni :((
(291 puan) tarafından
Benim evde sancım geldi acilmam da oldu suyum gelmedi onuda doğum sırasında patlattılar :) hicbiyerimde kirlenmedi doğum anına kadar. Sancım hafifti doğumum da kolaydı bol bol dua edin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
ikisinide 6 saatte dogurdum
tarafından
illaki zor canim normal dogum kolay degil sadece iyileşince dikiş sizisi falan kalmiyor bi o artisi var
0 oy
(13,892 puan) tarafından
Herkesinki ayni olmaz. Benim ilk doğumum çok kolaydi ama ikinci zor oldu. 
0 oy
(16,016 puan) tarafından
Benim ilki kolaydı ikinci zordu simdi 3. ye hamileyim bakalim bu nasil olacak 
0 oy
(7,431 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra 2 ciye yapma ıstemıyom zor geçti benim 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İlk doğumum daha kolaydı ikinci zordu suni sancı verildiği için çok zorlandım
0 oy
(7,258 puan) tarafından
İlki hamdolsun kolaydı erken doğumdu o yüzden küçüktü bebeğim. Şuan yeni hamileyim ne olur bilmiyorum inşallah daha kolay olur
(1,096 puan) tarafından
Dilerim rabbimden buda cok rhaat bi doğum olsun
(7,258 puan) tarafından
Aminn
(2,573 puan) tarafından
Amin aminn inşallah ❤️
(7,258 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(806 puan) tarafından
Canm benmde ikincisinde daha hizli acilmam falan oldu sancim geldikten bir saat sonra dogum yaptim ama dogum ani ikincisi cok daha zordu ilkine gore
0 oy
(565 puan) tarafından
2 dogumu anlamadim bike cok kolaydi darısı başına insaAllah beninde ilk doğumum cok zordu ama ikinci guzeldi 
0 oy
(291 puan) tarafından
İlk doğumum çok zordu öldüm sandım. İkinci dogumumda sancım çok hafifti doğumum çok kolaydı. Allah herkese yardım etsin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
İlk doğumum çok kolaydı ama ikinci ve üçüncü çok zordu 
0 oy
(657 puan) tarafından
İlkdoğumum çok zordu öldüm yeniden dirildim açılmam geç oldu sancı desen berbattı zor doğurdum o günü hiç hatırlamak istemiyorum:) ikinci doğumum çok kolay oldu hastaneye gittim 2saat içinde doğurdum çok şükür 1.2 saat sancı çektim korktuğum gibi olmadı çok şükür bol bol son aylar yürü açılmam vardı ben yine oturmadım hep hareket ettim o yüzden hızlı açılmam oldu
0 oy
(7,959 puan) tarafından
İlkini 12 saat aralıksız sancı çektikten sonra doğurdum ikinci ise 7 saat sancidan sonra doğurdum ama ikincisinde baygınlık geçirdim doğum esnasında yinede ikinci daha kolaydi
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Ilk 17,ikinci 9,ucuncu de 5-6 saat surdu cnm. Dogurdukca kolaylasiyo bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 418 göst.
31 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 407 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 5,266 göst.
3 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Meryemyasin (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 789 göst.
22 Kasım 2018 Aile kategorisinde Nurun (32 puan) tarafından soruldu

380,364 soru

11,388,658 cevap

34,894 kullanıcı