0 oy
943 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Ben artık yıldım herkes binada bebek arabasını kapının dibine koyuyo bunlarda bana taktı içeri al soyle böyle Bi süre qldim hamileikte alamadim dedikleri yere koydum ordnda başkaları ittiriyo insan gibi soyledim böyle böyle diye tamm diyolar bu seferde arabayı sağa sola kalmaya başladılar ben düzeltiyom onlar kakiyo bebek arabasının içine çöp koyyolar insan gibi konuşsalar eve pis arabayı bile koyarım ama bunlar 2 seneleri uyanmanıza rağmen gecenin 12 sende tras oluyoz doye lavabolara vuruyorlar kzim korkuyom diye agliyo eşimde diyo onlar inat yaparsa ben niye aliyim korktu derler diyo bu arada araba kesinlikle yollarını engellemiyor gidip gelirken gıcıklık degilmi diyolar lohusa halimle sudum kesildi benim kapimin önüne nasıl karisiyolar

15 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Anlayışsız insanlar.. !

Bende bebek arabamı kapımın önüne koyuyorum koyacak başka yer yok 
(136 puan) tarafından
İçeri sokacakmisim ben 2 bebekle nasıl her vakit temizleyim bide kendilerinn çocukları küçükken koyunca merdivenden atmışlar ağızlaryla söylemişlerdi onlara yapılanı bana yapmaya calisiyolar
(671 puan) tarafından
Eğer geçmelerine engel değilse karışamazlar
(136 puan) tarafından
Hatta evime gelen arkadaslarimada sordum dünya kadar yer var dediler çocukları birbirini kakiyolarmis takılıp merdivenden duserlermis ben napiuim itismesinler onların çocukları merdivenden birbirini iterse ben napiyim
(671 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya resmen sorunlu komşu
(3,971 puan) tarafından
Ay ne sinir insanlar ya hic ccklarinyok diye sudundum var diosun yada hic torun torba sahibinolmucaklsar heralde

Diger katlardan inerkende ccklar itisip kakisabikir dusebikir diger katlarda bebek arabasi varsa
-Reklam-
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Boşver canım sen niye kendini üzüyosun. Ver ağızlarının payını. İstediğin yere de koy bebek arabanı. 
(136 puan) tarafından
Canim ben iyilikle kac kere dedim dedikleri yerdende baskalari kapimin önüne kakiyo söylüyorum tamm doyolar bu seferde durmadan arabayı kendi istedikleri gibi kakiyola çekirdek çöpleri koyuyorlar neden bu insanlar böyle kötü doye üzülüyorum
0 oy
(14,476 puan) tarafından
Kız bunu dert edip de sütünü neden kestiriyon. Tinlama ya. Senin sağlığından bebeğinin sütünden önemli mi. Eşin aliversin arabayı içeri. Uymayın pisliklere 
(136 puan) tarafından
Diyorum canim ama gıcıklığına yapıyoruz dedikleri için eşim almiyo korkakmi desinler diyor
(14,476 puan) tarafından
Ya derlerse desinler. Senin sağlığından önemli degil. Ya da sen stres yapmayacaksın artık. 2 yol var
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ne bencil anlayıssız ınsanlar var ben 3. Katta oturuom apartman full yaslı ve ısveclı tek cocugu olan benım bende asagda bırakıyorum yasak oldugu halde anlayış gösterıyorlar daha kımse bsy demedi.biz ne ara böyle bir toplum olduk. Yolunu kapatsa dahı ceker gecersın
(136 puan) tarafından
Canim tekerleklerin iceri kakiyorum eve aldığın zman kızım biyere gidiyom sandı korktu ağladı içeri dışarı bebeğim onlar yüzünden kaç kere ağladı korktu ya okula giden çocuklar nasıl birbirini kakip arabaya takılıp merdivenden düşerler ben anlamıyorum bide onları kaktigini düzeltiyorum haklıymış gibi tövbe estağfurullah doye bagiriyo
0 oy
(434 puan) tarafından
arabanın tekerleklerine poşet geçirip alıver bari onlar koyarsa bişey sende ** kak ozmn 
(136 puan) tarafından
Ben zatn onlarla muhatap olmaktansa icri almak istiyorum ama eşim gıcıklık degilmi dediklerini duyduğu için almak istemiyo yalvarıyorum kafamı takiyom alalim diyom ama almiuo
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yolu engelliyorsa almalısın merdiven inişi çıkışını yada bu arada gece 12de ses yapılmaz canım 
(136 puan) tarafından
Onlar vuruyo zatn canim biz değil arabayla merdiven 1 bucuk metre var 2 insan yan yana rahatlıkla gecer
(6,441 puan) tarafından
O zaman hiç takılma konuşsun dursunlar
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ay ne terbiyesiz insanlar var ya resmen kaostan besleniyolar
(136 puan) tarafından
Gercwkyen kendime diyorum ki beni sessiz gördüler pndanmi ugrasiyolar yerimde çirkef biri olsa yapabilirlermiydi acaba diye
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Benimde dairemin önünde karsi komsum asla brisey demez anlayisli insan benim gecisi daraltirito dusun ona rağmen komsum demedi birsey alim mi turkan abla dedim yok kiz kalsin birak geciyoz ne olcak dedi  anlayis onemli ya senin olay basima gelse binayı kaldiririm ayaga
(136 puan) tarafından
Keşke ozman canim onların karşı komşusu olup haddini bildirsen valla
0 oy
(802 puan) tarafından
Altta almayacaksin boylelerini sustukca teoene cikiyorlar gerekirse kavga et kendine dert etme
(802 puan) tarafından
O copude kim atiyorsa aynen goturup kapisinin onune atacaksin gorcekler gunlerini
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Kapımın önüne koyarım kimsede karışamaz. Ha engel olur pis olur diye dikkat ederim.

Saçmalamış senin komşular
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bende bebek arabasını balkonuna alıyorum 17daire var genelde hepsinin iki üç bebesi varbenim bir tane ve hepimizi bebek arabasını kapı önüne koysak gecemeyiz heralde bana göre eve almak mantıklı ama tabi giciklasip inatlasmak hoş değil 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ne biçim insanlar var yaa
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ben sırf bu sebepten atışma uzamasın diye içeri alıyorum hamileyim koridor uzun direkt silinebilir bir sey aldık paspas gibi de değil adını hatırlamıyorum ama onun üstüne koyuyorum eşim gelince katlayıp kaldırıyor. İlk başta bir kez yolumuzu kapatıyor dediler uzatmadım uğraşamam dedim ama bizim kapılar çok yakın hak da verdim o yüzden sizinki engel olmuyorsa kalsın yani biraz anlayış 
(136 puan) tarafından
Bende aliyim onların derdi inat bende uzatmak istemiyorum
0 oy
(48,087 puan) tarafından
icine kim çöp koyuyosa at kapisina 
0 oy
(5,973 puan) tarafından
Bizim apartmanda kural ve çokta güzel bir kural. Kesinlikle kapı önlerine ayakkabı dahil bırakılmaz. Apartman faha derli toplu oluyor. Bende bebek arabasını hep içeri alıyorum zor oluyor ama mecbur. 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 417 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,650 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nevarrki_152420 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.