0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kasılmalar sancı oluyomuş öyle olursa acil şekilde gel doğum başlayabilir dedi doktor çok korkuyorum nasıl anlayacam aradaki farkı:((

5 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından
Adet ağrısı gibi oluyir canım gecmiyor uzaninca bile bide 5 dk da bir filan oluyir sık sikv
tarafından
Anladım canım bel ağrısı var bugün öyle korkuyorumki çok erken daha
(7,300 puan) tarafından
Aman Allah korusun kuzum dinlen inşallah geçer
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
İlk bebeğin mi? 

Hastanede niye tutmuyorlsr ki
(2,475 puan) tarafından
Evet canım ilk bebeği
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Hastaneye bir git canım istersen. 

uzak mi Hastane 
tarafından
Canım yatış verdiler yine ama sancı çıkmadı nstde
(2,475 puan) tarafından
Çok şükür ağrın sancin olmasın da

Kasılmalar için ne dediler dünden beri bende de çok oluyor gitsem mi acaba doktora bilmiyorum
tarafından
Valla kuzum nstde kasıldı bayağı bir sancı çıkmadı demekki bebek hareketi bende sapittim ya İnankı nasıl anlyacaz
(2,475 puan) tarafından
Vallah Bende bilmiyorum geçen hafta nst de benim de sancim çıkmadı ama çok kasiliyordu bebegim

Biz mi pimpirikli olduk stres korkudan bilmiyorum ya
tarafından
Galiba öyle oldu canım :(((
0 oy
(538 puan) tarafından
Düzensiz ve yatınca geçiyorsa korkma.doğum hemen bir ağrıda gerçekleşmiyor saatler sonra oluyor.Benim ikinci kızımda kasılmam vardı yani bebek toplanıp bırakıyordu kendini düzenliydi 10 dk 5 dk 8 dk vs böyle oluyordu yaklaşık 16 saat böyle oldu pilates topuna oturdum her olduğunda 16 saatin sonunda kasılmam başladı ve nişan geldi o zaman dedim doğuruyorum o ağrıda yerinde duramıyorsun zaten nefesin kesiliyor top mop hiç birşey fayda etmiyor bu sancıyı da 2.5 saat çektim sonra doğum oldu.Sana anlattım ki biraz anlayabilirsin kendini ölçebilirsin ve senin ki ilk doğum kişiden kişiye değişir tabi ki ama ilk doğumlar 2. 3. Ye göre daha uzun olur
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Ayakların havada yukarı doğru yatıyorsun değil mi daha çok erken şuan doguramazsin kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Btumut (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nur_91 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.
24 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 225 göst.