0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
20+5 günlük hamileyim bugündür kasıklarımda ağrı var sertlik var doğum sancısı gibi ara ara kasilmam oluyor ve rahmim alt tarafında basınç var dün az bişey iç çamaşırıma su geldi galiba icmasirimi isladi bu haftalarda normalmi sizce bebeğin suyu mu gidiyo sizde erken degilmi napmaliyim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen acile git su geliyorsa 
(37 puan) tarafından
Su mu degilmi bilmiyorum ama sadece su gibi akıntı geliyo onla birlikte bir damla beyaz akıntı geliyo ama iç camasirimi isliyo su birden geliyo bide rahmim çıkacak gibi hissediyorum
tarafından
Yine riske atma bence git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence her ihtimale karşı hastaneye git su mu değil mi emin olamıyorsan
(37 puan) tarafından
Bu haftalar erken degilmi su için korkuyorum da acide neyapabilirler bana
tarafından
Yani bilmiyorum açıkçası ne yapılır ama kontrol ederler en azından, önlem alınması gerekirse de önlem alırsın. Bir şey yoksa bile gitmekle bir şey kaybetmezsin
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hastaneye gitmelisin canım su mu değil mi ancak doktor anlar bir aksilik varsa da müdahale ederler vakit kaybetme bence 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benımde oyle suyum geldi kasılma çoğaldı doktora gittin gün suyu bitmek üzere dedi yarım saat içinde doğdu kızım cnm aksatikck bisi değil acile git hmn 
(37 puan) tarafından
Ama benim bebeğim şuan doğsa yasamazki 20+5 günlük bebek yasarmi
(37 puan) tarafından
Kızlar turnosol kağıdı nasıl bişey nerde satiliyo bilgisi olan varmi
0 oy
tarafından

Su geldiği zaman birden akıyor kesilmiyor hemen benim öyle oldu hastanede sen genede kontrole git doktoruna 

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Doktora git canım haftan çok erken daha 
0 oy
(283 puan) tarafından
Olabilir hemen bi hastahaneye git suyun gelmiş olabilir çok tehlikeli benimde doğumum başladığında suyum azar azar arada bir geliyordu 
0 oy
(755 puan) tarafından
Su konusuna birşey diyemem canım ama ağrı baskı ve kasılma gibi olan şeyler 20li haftalarimda benimde başıma gelmişti bebek dönmüş başı aşağıya baskı yaptığı için olur normal demişti doktorum bazen öyle bı olurdu ki yürüyemez adım atamazdim. O dönemlerde çok akıntı oluyor bide ben iç çamaşırı değiştirmeye yetisemezdim günlük ped kullanmama rağmen ama gene de acil gidip bı baktır durumu nedir öğren için rahatlasın İnşaAllah bebiş de sen de iyisindir
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Su da olabilir. İdrar kaçırma da olabilir. Doktora git aksatma 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
23 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.
24 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.