0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (507 puan) tarafından
Kizlâr kizimin sacinda bit gordum 4 gundr .yikiyip temizliyorum .eczaneden sampuanida aldim .buyuk ihtimal gorumcemin cocuklarindan bulasti .cocuklarim disari cikmaz evdeyiz hep .baska ne yapabilirim .

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla en güzeli bit ilacı başkası yok. 

(507 puan) tarafından
Ismi ne eczaneden aldim sampuan ve tarak vardi icinden
tarafından
Bionyt canım. Sprey şeklinde. Evet içinde tarak da var. 2 şişe vardı hatta içinde
(507 puan) tarafından
Ben eczaneye gittim sampuan verdi bit sampuani
tarafından
Faydası olur canım. Bir kaç denemede yap. Banyoya girmeden birde ciktiktan sonra tarak ile tara. Gelmez inşallah bir daha
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bit taragiyla gün içinde fırsat buldukça tara ve kepek gibi küçük beyaz şeyler oluyor saça yapışıyor onları da kopart onlar bit yumurtası saçtan alman gerek
0 oy
tarafından
Tarağı işe yariyor canım anca onunla temizlersin
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Canim paranit sprey al şampuan değil bak sprey tek yıkamada ayikliyor
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bit iyidir ya pis kanı emer☺️
0 oy
(66 puan) tarafından
Sıcak su ile yıkama canım ılık olsun o beyaz yumurtaları ayıkla tara küçük küçük ör temizlediğkn tutamları ama hergun tara beyaz yumurtalar bitene kadar bide canlı bit varsa direk al baş   parmağınla öldür ne kadar çok üstüne düşersen o kadar çabuk kurtulursun bitten çok sinir bozucu bisey biliyorum geçmiş olsun canım ama her tutamını ayıklayarak tara özellikle ense ve kulak arkasını 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
bit dedin kasinmaya basladim ya cok uc dort kere bitlenmistim sirkeler duruyo mu 
0 oy
(352 puan) tarafından
Bit tarağı al 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Canım ne yazikki tek çare şampuan.bizim de okulda varmış ben bir sprey var onu aldım her sabah gitmeden sıkıyorum kafasına gelmesin diye
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Paranit sprey al hemen geçiriyor 
0 oy
tarafından
Canım çok zor bir durum. Çok geçmiş olsun. Ben hayatımda hiç bitlenmedim taki üniversiteye gitmeme günler kala kız kardeşim yaz kursundan bit getirene kadar. İlacını kullandığım halde kıp kısa kesip annem ayıklamıştı tek tek. Ama kesmeden biraz zor ayıkır. Geçmiş olsun.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
26 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hilalhilal (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aybukee (1,227 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,482 cevap

34,780 kullanıcı

...