0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Kizlar 5 yasinda kizim ve 10 aylik bebegm var ikisi de asiri terliyor 5 yasindaki alerjik bi cocuk polene ve geniz eti buyumesi oluyor sonra duzeliyor bu sebeple oldugunu dusunuyorm  simdi 10 aylik kzimda asiri terliyor geceleri ust degistirmekten yoruldm sadece bez koysam mi sirtina icim rahat etmiyor oyle de sarirdm ne yapcagm 

1 cevap

0 oy
(1,620 puan) tarafından
Oglumda alerjik gece kac kere degistiriyorum okuldada ogretmenine söyledim oda degisiyor atletini ama sonuc olarak surekli geniz akıntısı oluyor öksürüyor krup oluyor daha sabah geldik hastaneden ilac kullaniyor musunuz alerji icin
(41 puan) tarafından
Burun tikanikligi oldugu zaman kullaniyorm ilkbahar baslangicinda
(41 puan) tarafından
Anaokula basladi kizim cok hareketli oluncada terliyor hasta olcak diye korkuyorm uzerini degistir terleyince dedm ama cocuk ne kadar yapabilir ogretmen de pek ilgili degil bu konuda sanirim desemde degistirmez mahremiyet adi altinda uzerini degistirmeyecegi soyledi wc de uzerine islatirsa falan konusma yapnisti.. bende terlerse degistirirn diyemedm kizima tembihledm
(1,620 puan) tarafından
Benim oglum okul basladimi hep hasta bak gecen hafta gitti bugun gidemedi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Semossss (264 puan) tarafından soruldu

397,226 soru

11,880,731 cevap

35,997 kullanıcı

...