0 oy
1,219 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kardeşim görmüş telefonumdan abime demiş abim telefonumu aldıydı hazıranda 2 3 aydan berli de kendi kullanıyordu telefonu dün yeni telefon almış kendine benim telefonumu da hattıyla birlikte bir kıza vermiş bu ne adaletsizlik boşandım diye bu kadar ezilmek zorunda mıyım ne işe gönderiyor ne Bi şans veriyor vallahi bıktım usandım böyle saçmalık olur mu kendi herseyi yapıyor bişe yok alkolda kullanır bissürü kızla da konuşur cok özür dilerim orus.buya bile gider yani o derece kendine kimse bişe diyemez işten cıkar nerede ne yaptığı belirsiz eve sadece yatmaya gelir dayanamaz oldum artık lütfen yol gösterin 

18 Cevaplar

+2 oy
(3,578 puan) tarafından
Postlarina baktım genelde ikinci evlilik üzerine postlarin  yaşında daha 21 miş bence acele etme bir esaretten kaçarken diğerine yakalanma olur mu birinde cahillik etmişsin kaçmışsın ikinci için bekle olgunlas daha mantıkli bir evlilik yapacağım yaşta olgunlukta yap 
tarafından
Dışarıdan göründüğü gibi olsa keske bosananın 40 kocası olurmuş benim 40dan da fazla herkes hersey karısıyor baskı altında kalmaktan yoruldum
-Reklam-
0 oy
(8,858 puan) tarafından
10 yaşında çocuk olarak mı görüyor seni. Ne demek elinden telefonu alıp bişeye izin vermemek. 
tarafından
Aldı cidden aldı esir gibiyim
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Çocuğun var mı.yoksa kendin bul bir iş ayrı eve cikamazsan yatılı işler var yer veren vs bir çok yolu var.ama çocuğun varsa yaşı küçükse sığınma evinden başka çare yok
tarafından
2 yasına gırecek oglum var
(1,138 puan) tarafından
Anladım küçükmüş.zaten hep çocuklar elimizi kolumuzu bağlıyor onlar için çok şeye katlaniyoruz
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(8,869 puan) tarafından
Sen neden bunlara izin veriyorsun peki 
(8,869 puan) tarafından
Evlilik çözüm mü saçmalama lütfen kendi gücünu farket elinde şuan paran yok ama unutma devlet var arkanda
(13,824 puan) tarafından
Sen kaç yaşındasın
(826 puan) tarafından
Valla canım bir aile başı bozulan kızının tekrar mutlu olmasını ister ama kızlar kadınlar normal değil gerçekten bak bilmiyorum post sahibi tanımam etmem ama bir aile böyle yapıyorsa kızlar çok normal kafalarda olmuyor bizim de vardı başımıza el kadar bebeği aldı aldı sağa sola adamların yanına koydu gitti bu kadına biz de veremedik çocuğunu
(8,869 puan) tarafından
Eski postlarini okudum hala 2.ye evlenme derdinde ilkinden ağzı yanmış asıl şimdi dikkat etmesi gerek hala evliligi kurtuluş olarak görüyor bu çok acı bisey oysa kendi gücünü farketse Bi erkeğe ihtiyacı olmadan kendi gücüyle ailesine bile muhtaç olmadan çok daha iyi Bi hayat sürebilir muhtemelen hayatı boyunca hiç calismamis çalışmanin ne olduğunu bilmiyor sürekli birilerinin boyundurlugu altında hayatını surdurmus ama bu düzeni değiştirmek bu kardeşimizin elinde
(13,824 puan) tarafından
Ve henüz 21 yaşındaymış ah ah
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tabiki boşandım diye hayat bitmedi bu yeniden sevip anlaşıp evlenip mutlu olmayacağın anlamına gelmez ki. Aile bireylerinden başka kimse yok mu.baban annen falan başka kız kardeşin. Onlarla güzel bir şekilde konuşup abinle arayı bulabilirler. Ki abinin yaptığı çok yanlış 
tarafından
Annem Bn karışmam diyor babam zaten  evin içinde yok gibi
0 oy
(7,913 puan) tarafından
Sen bosanali ne kadar oldu merak ettim soruyorum.
tarafından
Temmuzda 2 sene bitecek
(13,824 puan) tarafından
Mine senin durumların ne oldu canım
0 oy
(119,224 puan) tarafından
buraya neyle yazdin yedek telefonun varmiydi bacim
tarafından
Annemin telefonu
0 oy
(28 puan) tarafından
Kaş yasindasin canim
tarafından
O zamandan bıraktı abim yakaladığını ögrenince o da sahip cıkmadı üstelik uzman cavustu maddi ve manevi her imkanı vardı
(28 puan) tarafından
Canım benim sen bide ise hayirli tarafından bak... Bu nin telefonu elinden alması... Konustugun kişinin de sana sahib cikmayacagini ortaya cikarmis bi tarafdan sevinmelisin aslinda zararin yarisindan döndüyün için
tarafından
Allah yuzume baktı diyorum bazen ya evlendikten sonra yuzu ortaya cıksaydı napardım diyorum
(28 puan) tarafından
Evet canm benm o zaman çok daha yikilirdin
tarafından
Yıkılırdın demek sız mu hayatım biter di
0 oy
tarafından
Kadin erkek ayrımcılığı var maalesef 
tarafından
Cok üzgünüm var maalesef
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İçim bi tuhaf oldu bacım Allah kolaylık versin 

O adamı araştırsınlar neden engel oluyolar ki yada en azından siz evet bu adam olur diyene kadar beklerim de,bi işe gir evde kafayı yersin kuzum
tarafından
Cocuk var işe gidemiyorum onla da konuşmuyoz abim ögrenince beni bıraktı
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Hatırlıyorum sanki seni.

Boşanma aşamasındayken yaziyodun farklı bı nickle.
tarafından
O hesaba giremiyorum evet yazıyordum
(2,136 puan) tarafından
Başka bir hata yapma diye ailen seni engellemeye çalışıyor olabilir.
Yasin daha çok genç çocuğun büyüsün,sen ayaklarının üzerinde durmaya, kendine de çocuğuna yetmeye basladigin zaman evlilik düşün derim.
Şuan bile evlilik yaşın değil kaldı ki sen ikinci evliliği düşünüyorsun.
tarafından
Cocuk okula gıdınce işe girecem dedim evde akıllı durdunda iş kaldı diyorlar işe de göndermezler
(2,136 puan) tarafından
İşte onlarada göster tek isteğinin evlenmek olmadığını.
O zaman bak nasıl tamam diyolar.
0 oy
(270 puan) tarafından
Bana çok kızacaksın ama ben biraz durulman gerektiğini düşünüyorum canım. Biraz oğlunu büyütüp para kazanacak duruma gelmen gerek. Yaşın çok küçük. Eminim ki eski eşinle evlenmeden önce çok iyi anlaşıyordunuz ki kaçmışsınız. Evlendikten sonra bir ton sorun yaşamışsınız. Şimdiki arkadaşınla evlendiğinde de aynı sorunları yaşayabilirsin. Artık; "bu benim hayatım, kötü bir şey de olsa bu sadece beni ilgilendirir, sadece ben zarar görürüm" de diyemezsin. 2 yaşında bir oğlun var. Şuan bile psikolojik olarak çok etkileniyordur. Senin tabiki hayatına biri girecek ancak giren kişiyi bile bebeğine göre seçmelisin. Dünya çok kötü bir yer. Artık 1 kişi değilsin. Bu nedenle biraz zamana ihtiyacın var gibi hissediyorum. En azından maddi özgürlüğe sahip olana kadar.. Yani bir erkekle evleneyim de bize sahip çıksın dersen o erkek seni güçsüz olarak aldığı için ezer. O yüzden güçlen öyle evlen ki gelecekteki eşin de seni güçlü görsün ve en zayıf noktan olan yavruna zarar vermesin. Şuan güçsüzsün. Zamanı değil..
tarafından
Hazirandan berli konuşmuyoz zaten
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Bunları kimin telefonundan yazıyorsun peki 
tarafından
Annemin
0 oy
(252 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem açıktan oku bişeyler ol.kendş ayaklarının üzerinde dur kimseye muhtaç olmazsın ywterki çok çalış kazanmaya bak açıktan.sonra ayrı eve çık rahat değilsen.kendinede oğlunada bakabilirsin.annenin evine yakın ev tutarsın çalıştığında annende bakabilir çocuğa.senşn yerşnde olsaydım öyle yapmıştım.2 yıldır boşanmışsın boşandıpında başlasaydın az kalmıştı.benimki lise 2 terk keşke izin verselerde okusam meslek sahibi olsam.
tarafından
Liseyi acıktan okuyorum az Bi kredim kaldı
(252 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canım.inşallah hedeflerine ulaşırsın
tarafından
Polis olmak istiyorum yada astsubay uni de okıcem
0 oy
tarafından
Belkide sürekli hatalar yaptigin için abin bu şekilde davranıyorsun. Daha yaşinda çok küçükmüş.

Kizkardesimde eşinden ayrildi. Annemgille kalmıyor evinde kalıyor hala. Çünkü olgun. Annengilin gözü arkada kalmıyor. 
tarafından
İnan bna 50 yasında da olsam aynısını yaparlardı teyzem 45 yasında boşandı dayımgilde kalıyor onun bile ayrı evi yok
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Birinciden agzin yanmis daha ikinciyi ne ariyorsunki ayaklarinin uzerinde dur bunlarda seninde payin var kendini alcaltma abinde olsa babanda olsa
tarafından
Bunda da yetiştirme tarzına bağlı işte annem bni hep sus dur yapma diyerek büyüttü hiçbir zamn kendini savun ezdirme ayakların üstünde dur demedi abimle tartıstıgımda sus o erkek yapar dedi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sikayet et polise eşim tutuluyorum diye kadın sığınmaya git canim böyle saçmalık mı olur 10 yaşında usaksin sanki
tarafından
İlçedeyiz kadın sığınma evini araştırıyorum ilde var
(4,061 puan) tarafından
Araştırma direk polise git ve de onlar seni il dışına alıyor canim zatn il içi olmuyor bazen sen polise de onlar en uygunu bulur
0 oy
(826 puan) tarafından
Birde abini dinlemek lazım. Benim de gorumcem 2. Eşinden gelmişti 18 aylık bebeğine bakmadı doyurmadı elinde telefon birsuru kişiyle görüştü sağda solda buluştu rezil etti kendini de bizi de.  Daha resmen de bosanmamisti bosansa bile bir evlilik yapacak ve yürütecek feraseti yoktu. 

Normalde çok kızardım ben eskiden bu tarz şeylere bende 2. Evliligimi yaptım hersey bizler için fakat kızlar 15 16 da kocaya gidiyor geliyor 20 21 de bir daha sonra bir daha bir daha ... biraz da şöyle oturayım da önüme bakayım kendimi iyileştireyim zamanla da Allah gönlüme göre verir daha küçüğüm diyen yok
(826 puan) tarafından
Şu an kaç yasindasin
(28 puan) tarafından
Ya canım ya Allah hiç kimseye hayal kirikligi yasatmasin...benim simdiki yasimda bosanmissin :(..Peki esinle nə kadar sevgili kaldikdan sonra kactin?
tarafından
3 ay çok sevıp güvenmiştim
(28 puan) tarafından
Ya canım ya 3 ay nə ki ben 6 ay sevgili olub kacmisdkm... iliskimizin güzel olmasına rağmən yinede erkən miydi acaba diye düşünüyorum
tarafından
Kısmet yapacak bişe yok

İlgili sorular

378,941 soru

11,342,690 cevap

34,808 kullanıcı

...