0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Kızlar doğumdan önce hiç terlemiyordum yani aslında terliyordum da bu kadar aşırı değil ve duş aliyordum mesela 2 3 gün sonra tekrar duş aliyordum kış aylarında ama asla ter kokmuyordum doğumdan sonra çok terlemye başladım normaldir dedim şuan oğlum 15 aylık ve ben yaklaşık 2 aydr aşırı terliyorum ama şöyle bir sorun var mesela boncuk boncuk su terlemiyordum veya koltuk altim sırılsıklam olmuyor mesela sabah duş aldım şuan kötü kokuyorum baskın bir ter kokusu bu neden olabilir içim çürümüş sanki ya :(.   

(Deodorant kullan yazmayın lütfen zaten kullanıyorum)

3 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Pastırma yada sucuk mu yiyorsun sabahları canım
(180 puan) tarafından
Yok canım nerde iki ayda bir falan aliyoruz asgari ucrst çocuk masrafları ev masrafları en ucuz dandik sucuk olmuş 150 TL :D
-Reklam-
0 oy
(48,963 puan) tarafından
deodorant daha kötü koku yapiyo dustan sonra karbonat sür bende hic ter kokmazdim.dogumdan sonra kendimden tiksiniyodum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bende de doğumdan sonra oldu eskiden ter kokusu nedir bilmezdim ama ben düzenli duş alıyorum ve deodorant kullanıyorum bide kişisel bakım çok önemli
(180 puan) tarafından
Valla canım kişisel bakimimi yapıyorum sürekli kışın 2 gün yazın neredeyse her gün dusumu alıyorum kese kullanıyorum vücut için ayrı sabunlar bile aldım
(4,216 puan) tarafından
Ah bu bebeler yüzünden başımıza gelmiyen kalmadi valla ne diyim canları sağolsun
(180 puan) tarafından
Az önce eşime diyorum bu doğum nasıl biseymis böyle Rabbim yokluklarini göstermesin canları sağolsun napalim analık kolay mı kizzzzz :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
16 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,882 soru

11,512,179 cevap

35,175 kullanıcı

...