0 oy
43 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (276 puan) tarafından
Uykuya geçerken meme emer emerek uyur ama emdıgı sırada sırtı su gıbı oluyor   sırtı ıslandıgu için atleti cıkarıyorum bez koy demeyın atletın omuz kısmı vs de ıslanıyor   neyse mecburen atletı cıkarıyorum  ama   bu kez atlet çıkınca uyanıyor aglıyor  gene emıyor e emdıkce kısır döngüye gırıyoruz gene terliyor  atlet degısınce uyanıyor   e zatenn gece gene emıyor   gece emınce de terlıyor   gece de kalkıp atlet değişiyorum ya kısaca her emme somrası full degısım yapıyorum hatta bazen çıplak soyup öyle emziriyotum yattıgı yer su gıbı oluyor ya ben bunaldım vallahı ne kadar zor buda benım imtihanım sabaha kadar elbıse degısıyorım  ya  böyle hayat mı geçer  psikolojiö bozuldu terleyen çocuk ne kadar zor  nolur nolur tavsıye 

1 cevap

+1 oy
önce (17,396 puan) tarafından
Valla kuzum ne diyeceğimi bende bilmiom 

Emerken odanız sıcak mi peki
Ooo kuzu Mersin nem oranı çok yüksek
Batman ama bizde nem.yktur kuru socaklar var
önce (276 puan) tarafından
Seninkiler şuan uyuyunca terlıyor mu yatakta benımkıler üstü acık atletli terkıyor kız vallaha cabımdan bezdım
Yok kız uzun kollu yattı ikiside ter yok hatta 2 saat sonra üstlerini örtecem hava soğudu burda bizim
önce (276 puan) tarafından
Çok şanslısın çoook keşke bızde öyle olsak  moralım çok bozuk oturdum aglıyorum ter yüzünden sabaha kdr kıyft degsyrm
Kiyamama.ya
Allah yardımcın olsun cnm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
19 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Neyla (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 92 göst.
0 oy
4 cevap 94 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bimuallime (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sultan... (358 puan) tarafından soruldu

398,110 soru

11,905,828 cevap

36,033 kullanıcı

...