0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda uykulu halde meme agzında çekiyor ama bu doyurmuyor mu 

3 Cevaplar

0 oy
(5,186 puan) tarafından
Doyyo tabi benim iki cckda  emerek uyudu malesef ilk kiz ayda 1800 gram aliodu dr az emsin diodu reflusu var diye cok kilo almasi azdiriodu refluyu. 

Oglan emerek uyyo suan 10 aydayiz. Uykuya dalinca ben. Cekiyorum vayasca memeyi cok kilo almasin diye korkuyorum reflu yaparim cocugu diye oda 1700 1800 aldi hep bebekken. En son 500 aldi 9. Ayda
(5,186 puan) tarafından
Aman memede uyutmak iyi bise degim bir sure sonra bagimlilik oluo gece saat basi kalkiolar oglumu memede uyutmucam dedim sallasim bir ay kadar. Bebekken 4 aylikti anam o daha zir emzirmek icin ayri vakit harciorum sonra ayagima alip sallamak ocin ayri vakit gidio  full timebebekle ugrasiorum  kendimi kole izaura gibi hissettim:))hem doysun hem uyusun mis gibi memede uyutmak daha kolay bana yarim saat fazladan zaman kalmis oluo sallayacagima ayirdigim vakit benim allah bereket versin:))
tarafından
Maşallah ben de doyar diye biliyodum tedirgin oldum uyudugu için doymaz dediler zaten bi tek uyurken sakince emzirebiliyorum öbür türlü tepinip duruyo asla rahatca emmiyo ayaga kalkmamı isityo
-Reklam-
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Benimde öyle yapar bebeğim ama uyku daha önemli gece 
tarafından
Tabi uyku daha önemli de hem uyuyup hem emiyo ya o ların doyurmaz dediler onu soruyoruö
0 oy
(726 puan) tarafından
Kızım emerek uyuyordu aylık bir buçuk kilo alıyordu 14 aylıkken hamile olduğumu öğrendim 18 aylıkken memeden bırakmaya karar verdim hep emerek uyuyordu sadece  uyurken meme istiyordu. Bırakırken hiç zorlanmadım kızımla konuştum ve emmeyi bıraktı. Geceleri de belki bir kere kalktı belki de hiç kalkmıyordu
tarafından
Uykuya daldıktan aonra ne kadar daha memede tutuyodunuz ben bırakmasam sabaha kadar öyle durcak
(726 puan) tarafından
Uykuya dalınca kendisi birakiyordu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 116 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde sweet rainbow (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde halalpdgn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 184 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu