0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar en yakın arkadaşım çocukluk arkadaşım sırdaşım eşinin ailesiyle eşiyle problemleri vardı. Üstüne 2. Çocuğu yaptı. Lohusaykean aileler birbirine girdi ve annesi artık evine gelemiyor. Çok kilo aldı onada takiyor. Hiç bir desteği yok bende çalışıyorum. Benimde sıkıntılı dönemlerin oldu. Yanımda olamasada hep arayıp sorar. Ama ne olduysa hersey üst üste gelince hıncını benden çıkarmaya başladı. Arkadaş ortamlarında sürekli beni rencide ediyor. Uyardım ama anlamadı. Bunaldı diyorum ondan diyorum ama çok kalbim kırıldı. Onu kaybetmekte istemıyorum kötüde düşünmek istemiyorum. Ben daha yeni 15 kg verdim işime geri döndüm çalışıyorum çok şükür belkide şuan bu yol ona çok uzak kendini ümitsiz hissediyor içinde olduğu bu dönem sınırını bozuyor ama ben yanında olmaya çalıştıkça bu tavırları beni uzaklaştırıyor çok üzülüyorum kardeş gibiydik bu hali çok ağırıma gidio napmaliyim Bi akıl verin

3 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından
Duruma bak devam ederse mesafe koy  canım biraz uzaklaşmak iyi gelir ikinize de 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesafe iyidir ne haddini aşan olur nede canını sıkan isterse anan baban olsun neden sizin toplum içinde gururunuzu kırıyor madem o kadar sıkıntısı var insan kötu gününde yanına olanı el üstünde tutar kırmaz..
0 oy
(48,731 puan) tarafından
mesafe koy bir yastan sonra naz kapris cekilmiyo

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 169 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 716 göst.
28 Mart 2019 Aile kategorisinde Gamzeli (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,084 göst.