0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar benim eşim cocuklen ameliyat olup gözündeki damarları kurutuyolar ameliyat sırasında ama hastane kağıtları kaybediolar kaynanam ve eşimin sağ gözü görmüyor hiç bı şekilde tek gözle çalışıyor ve birde sol ayağında platin var engelli yüzde kaç raporu cikartabilirler bilginiz varmı platini kalçadan basliyip dizine kadar gidio bazen ağrı yapiyo eşimde sürekli araba kullanan insan ona yardımcı olmak için hı sizlere sormak istedim eşime sorduğumda çok uzuluyo ve doktorun hatasından gözü kör olarak cikiyo ameliyattan ameliyat olduğu hastaneye gitsek doktor hatası şeklinde bı rapor vermezler sanırım verirler mi ?

1 cevap

0 oy
(826 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.  Vermezler ya ama bir başka sebebe baglarlar doktor hatası diye yazması önemli mi
(46 puan) tarafından
Ya şimdi o şekilde yazarlarsa tazminat yada herhangi bi dava açabilirler benim kaynana da akıl olmadigi için saklayamamis üstünde durmamış dursaydi o zamanlar yapardı kaynanam pek sevmiyor eşimi neden bilmiyorum o yüzden üstünde ben durmayı dusunuyiru
(826 puan) tarafından
Canım hiç sanmıyorum doktor hatası yazacaklarini çünkü bunlar birbirini sürekli koruyor ablam doğumda  sorun hasadı, kaç sene sonra başka doktor söyledi doğumdan kalma diye ama öyle rapor etmedi.  Rapor etmesini isteyince de başka gerekçe yazmış.  Ablamgil de şikayetçi bile olamadi
(46 puan) tarafından
Çok sinir oluyorum su doktorlara bı işi doğru düzgün yapmıyorlar hiç adaletli değil
(4,225 puan) tarafından
Canim ameliyat oncesi bi kagit imzalatiyolar. Olusabilcek risklere karsi doktor sorunlu degildir vs diye. O sebeple doktor hatasi diye bi rapor vs verilmez.
O zaman ameliyatta her olen icinde aileler dava acip tazminat almaya bakardi demi.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 329 göst.
0 oy
11 cevap 408 göst.
0 oy
8 cevap 538 göst.
0 oy
5 cevap 429 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,643 soru