0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından

image

Bu gün aşırı uykum vardı  bebiş 6 da kalktı biraz  baktm sonra uykum gelincr eşim kalktı baktı ben uyudm bi gözümü açtm 9.30 gittim mutfağa eşim gözleme yapıyoo çay da hazır sofrayı kurduk hemen yemeye başladık kiiii n tuzu öyle bi atmış anlatamam sonra da  diyo aşkm otlular çok tuzlu sen  çökelek olanı yee  ama bilmiyo çökelek ondan da beter dedim aşkoo eline sağlık önemli olan düşünmen ne de güzel gözüküyorlar yaa bakın hele

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşkta herşey mübah tuzlu tuzlu ye kız ssjsjs
(143 puan) tarafından
Yedim valla hatta yoo canım tuzlu değl o kadar kendi ddi sallama bayaa tuzlu  jajjajjaa
tarafından
Sende işi romantik lige dokseydin ben senin elinden zehir olsa yerim falan
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ne güzel kız düşünmüş yapmış maşallah 
(143 puan) tarafından
Aynen dedim zaten önemli olan da bu
0 oy
tarafından
Ne dememiz lazım asko eşin kahvaltı hazirliyo ne güzel mi :))
(143 puan) tarafından
Yardımlaşmanın ve naifliğin güzelli  insanlar en pahalı hediyelerle de mutlu olur tuzlu bi ekmekle de mutlu olur dememiz dqha doğru  aşko
tarafından
Yok yavru ya diyecek laf bulamadım hdhd
(143 puan) tarafından
:):):):)
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Belki de tuzlu kahvenin öcünü almıştır  :)
(143 puan) tarafından
İçirmedik ki  kıyamadm
(11,084 puan) tarafından
Tüh fırsatı kaçırmışsın :)  düşünmesi yeter canım ne mutlu sana düşünceli bi esin var
(143 puan) tarafından
Allah herkese nasip etsn
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Domates salatalikla göm gitsin tuzunu bastirir:Dvala ne guzel bisey yapmış allah razi olsun eşinden cokmu bisey istiyoruz yani sadece böyle şeylerle mutlu oluyoruz 

(143 puan) tarafından
Değil mi canımsın böyle şeyler hediyeden altından daha da güzel yoğurtla bastırdık valla ahahaah
0 oy
tarafından
Hahaha kiyamam olsun ye kiz ustune 1 damacana su icersin dusunmus yapmis afiyet olsun :)))
(143 puan) tarafından
3 . bardak oldu  en azından su süt yapar bana daha iyii  ahahaha
tarafından
Pp mükemmel djjcdhjc
tarafından
Hahahahah ic ic bi tasla iki kus :)))
0 oy
(688 puan) tarafından
Yoğurtla ye canım o tuzunu alır afiyet olsn esinede helal olsun böyle evlatlar yetiştirmek nasip olsun bizede inşallah
(143 puan) tarafından
İnşallah allah halil ibrahim bereketini, aişe annemizin ve Muhammed sav. Aşknı eksik etmesin bizlerden
(688 puan) tarafından
Amin canim aminn bir insana eşi destekse çok şükür her zorluk kolaylasiyor
(143 puan) tarafından
Öyle Valla
0 oy
(3,268 puan) tarafından
Benim koca kişisi çayı bile kavga dövüş koyuyor ocağa şükret ☺️☺️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben bile omrumde gozleme yapmadim : D senin koca kahvaltida gozleme yapmis tuzu birak tas koysa ye bence : D
(143 puan) tarafından
Ekmek ustası yq biliyo canım  yerim valla eli lezzetli taşa güzel şekl verir:)))
0 oy
tarafından

Afiyet olsn canm :P

0 oy
tarafından
Benimde esim bugun izinli bebişi birlikte duş aldirdik şimdi dişari ekmek almaya gitti gelince birlikte kahvalti hazirlicaz böyle eşler olunca gercekte bir başka güzel oluyor rabbim mutlulugunuzu daim eylesin insallah
(143 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 325 göst.
0 oy
10 cevap 638 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 901 göst.
0 oy
12 cevap 705 göst.