0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Arkadaşlar gece Fasülye koydum suya. Ben 4-5 kez yıkıyorum bekletiyorum sonra da haşladığım suyu yemekte  kullanıyorum. Eşim geldi haşladığın suyu mu kullanacaksın diye sordu evet dedim sonra başladı bana öğretmeye sen elma yerkende yıkadığın suyu içiyor musun o suyu koyma sağlıklı olmaz yanlış biliyorsun diye diye delirtti beni ama birşey demedim ben gerekeni yaparım dedim kendimi sıktım. Sonra birkaç gündür evde değiliz eşime dün evde yemek yapmayı özledim demiştim eşime. Fasülye yi söyledikten sonra da  dolabı açtı biber çürümüştü. Bende çöpe attım. Eşim bağırarak bundan sonra bu evde birşry çöpe atılırsa seni döverim dedi. Bende haliyle o an sinirlendim. Şu an döv bakalım kolay mı dedim bağırdım. Dün eşim arkadaşlarıyla dışarıya çıkmıştı bende anneme gittim akşam yalnız kalmayayım diye. Sonra eşim anangile gitmeyip pişirseydin dedi beni iyice kızdırdı. Beni suçladı hep. Kavga etmek için bahane arıyordu resmen. Zaten uyku problemi var ne birlikte uyumuyoruz yeni evliyim bu konudan da rakatsızım. Gitmiş kapısını örtmüş ayrı odaya gitti. Yaaa Allah aşkına kimde kabahat var şimdi bir de bunun nazını çekeceğim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından

Fasulyeyi hasladiginnsu gazlı olur kuzum

Sen bilirsin yinede 
Ben kimyonla.haslar dökerim o suyu çünkü o su namaz kılarken rahatsız eder bağırsaklara iyi gelmiyor öbürlerine bişey diyemem ama yanlış yapmış eşin 
(261 puan) tarafından
Doğrudur canım. Ama ben daha yeni yeni yemek yapıyorum ve eşimde yemeklerime bayılır. Ayırca eşim hijyen açısından söyledi. Oysa ki ben 4-5 kez o Fasülye yi yıkadım. Yaa onu da geçtim eşim dışarıdan birşeyler yemek istiyor hayır evimizde yiyelim dediğimde kavga ediyor beni anlamıyorsun diyor. Tamam yiyelim desem bu kez de evde ki şeyler kalıyor. Ama dün beni suçladı kafanın dikine git diye bende delirdim. Sıkıldım artık yaa
(2,369 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisiniz
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Sorması ayıp esin kaç yaşında. Çocuk gibi hareket etmiş. Olabilir yani insanlık hali bazen unutulabilir dolapta. Yemek konusunda da her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır. Fakat gelip sana çok bilmiş gibi demesi saçma erkek kısmı karışmaması bence böyle işlere. Zor geçer bu tip insanla ömür.  Benim babamda emekli aynı mutfağa gelir oturur yaptığın yemeğe on tane kulp bulur ben artık açık açık diyorum baba gelme mutfağa yada hemen çocuğu kılıyorum bak diye ki gelipte sinirlerimi bozmasın. Annem yıllarca çekti yazık bu durumu. Ki annem anlatır önce yemekle baslamis sonra ütü temizlik hepsine laf etmeye başlamış. İnşallah öyle olmaz canim
(261 puan) tarafından
Canım gazlı olur illaki ben üzerinde ki köpüğü alıyorum haşladığım zaman. Aynen herkesin yapımı fajrlı tabi saygı duyarım ben. Zaten şu an öyle canım. Yani attığım adımı öğretip birşeyler biliyor havasında. Ama ben de 30 yaşındayım neyin ne olduğunu biliyorum. Eşim herşeye karışıyor. Birşey dediğimde de ben hatalı ben suçlu oluyorum. Konuşmuyor ayrı yatıyor. Ayyy sıkıldım ama bazen idare ediyorum ama bazen de sinir ediyor artık. Dün akşam eşim yengem mi annem mi bilmiyorum ama çok güzel Pilav yapmıştı abimde meyhane pilavı diye 2. Tabağı çok beğenmişti sende öğren yap dedi. Oysa o bahsettiği pilavı ben yapmıştım bunu unutup bana aklınca birşeyler öğretecek.
(440 puan) tarafından
Valla işin zor canım. Tersle sende herkesin içinde o yapıyorsa. Sana yaptım zaten işime karışma falan de. Yada hiç bir şey demeden sen ayır bu sefer yatakları. Anlasın hatasini.
(261 puan) tarafından
O hiçbir zaman hatalı olmaz canım suç hata kusur yanlış bende çoğunlukla. O yüzden ben ona yanlış yaptığını asla kabullendiremem. Ama bu kez ben konuşmayacağım ama yine de o anlamaz.
(261 puan) tarafından
Ayırca terslediğiö zamanda küsüyor uzun süre iletişim kurmuyor
(440 puan) tarafından
Ayni babami anlattin canım. İşin cok zor Allah kolaylık versin
0 oy
(663 puan) tarafından
Benim eşim de karışır ama haddini bilerek. Bir kere dövmek ne demek? Kimsin de kimi dövüyorsun? Bir kez daha böyle dersen polisi ararım deyin. Şakası bile tiksindirici.

Eşim de karışır, dolaba bakar çürükler çıkar, gösterir bana tamam derim. Temizlik yapar, saçlarıma söylenir kendi kendine. Bebeğimize bakar, odasında aradığını bulamaz laf ettiği olur ama anlık hepsi, asla olaya dönüşmez ve dert değildir.
(261 puan) tarafından
Aynen öyle zaten döverim dediği için bende sinirlendim. Kimi döveceksin gel bakalım sövse görelim kolay mı öyle dedim. Kaç kere dedim bak bu cümlen beni tahrik ediyor dedim. Sonra da sen hep kendi kafanın dikine git deyip iyice deli etti beni.
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim eşimde öyle yaptığım herseye bahane bulur ev işine yemeğe çocuklara bildiğin herseye neyapqlim çekiyoz işte çocuklar hatırına 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 169 göst.
0 oy
0 cevap 115 göst.
0 oy
12 cevap 200 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.

382,179 soru

11,442,865 cevap

35,014 kullanıcı