0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bebeğim koltukta açıp oynuyordu birkez düştü döndüğü için ve bende artık yere halının üzerine battaniye serdim oraya koydum ama böylede döndükçe kafasına birşey olur mu birde sürekli tepiniyor ayakları acır mı acaba eşim birşey olmaz diyor ama koltukta yattığı için bu zamana kadar yer bana  zarar vercekmis gibi geliyo 7 buçuk ayligiz 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(340 puan) tarafından
En az darbe alacağı yer halının üstünde ki battaniye de geçirdiği zaman bizde 9. Aya gireceğiz etrafına yumuşak bı şeyler daha koyuyorum yastık vb  hızlı düşüp canı yanmasın diye 
(220 puan) tarafından
Canım altina ne koyuyorsun biz daha oturmuyoruz sürekli dönüp tepiniyoz
(340 puan) tarafından
7.5 aylık yazmışsın bebeğine daha tam oturmuyor mu ben büyük kendimize kullandığım battaniyeyi 4 kat ettim onu koydum altına bide fili var arkasına onu koyuyorum bı tane de yastıkla bı yanına koyuyorum iş yaparken sende böyle yap rahat edersin valla
(340 puan) tarafından
Kız benimki de sürekli dönüyor yerinde durmuyor ki :D
(220 puan) tarafından
Canım bende iki kat yaptım koydum yok canım daha oturmuyoruz çünkü sevmiyor ve erken doğduk biraz daha bekliyoruz bakalım o yüzden sürekli sürünüyor yuvarlanıp tepiniyor maşaAllah canım da umarım zarar vermez ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 568 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy