0 oy
770 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Genelde eşimle ılgılı hıc post acmıyorum oyle cok tartısmayız sukur tartıssak da 5 dakıka suruyor ben küs kalamıyorum ama bu aksam resmen atıştık 

Eşim bugun gece calısıyor aksam 6da gıttı, bızım kızımız sagolsun dag kecısı gıbı sabah 8de gece 10a kadar aralıksız zıplar pesınden kosturtur, uyuma vaktı geldı 45 dakıka uyumadı bende gayriihtiyari eşime yazdım yıne uyumuyor hep boyle yapıyor uyusa da dınlensem cok yorgunum vs dıye, ne zaman dertlensem ona eee bende yoruluyorum kazaya gıttım az once yagmur yagıyo bugun dınlenemedım de napalım işte, en sınır oldugum sey ben sana bır dert yanıyorum sen kendı derdını anlatıyorsun ve bunu hep yapıyor bana, hep de kızıyorum ben sana yorulmuyosun senın yaptıgın ne demıyorum kendınden ornek verme dıyorum, yıne aynı seyı yaptı, bu sefer bende yeter artık sana bısey anlatmaya gelmıyor hayret hemen kendını anlatıyosun dedım, yok işte gozde benı sınırlendırme burda yagmurun altında kazaya bakıyorum ben yorgunum sabaha kadar uyumuyorum senı de rahatlatmak ıcın bende boyleyım dıyorum bısey buluyosun sana ılla agamsın pasamsın mı dıcez yazma bana bu gece yarın gorusuruz yazmıs, yıne hem dertlı hem suclu oldum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

32 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından
Canım benim niye üzülüyorsunki nede olsa tartışmışsınız ama mesajını cevapsız bırakmamış... sen yazb derdini içini rahatlattığın gibi o da senle paylaşmak istemiş... başka birne  anlatsaydı o zaman daha da üzülürdün sen derdini ona anları yosun da o başka sına anlatıyo diye
tarafından
Kuzum mesajımı nıye cevapsız bıraksın zaten o bır secenek mı? Tabıkı bana derdını anlatsın ama ben ona dert anlatırken degıl
(28 puan) tarafından
Canm yalnış anlama ama belkide niyeti derdini kendi derdiyle kıyaslamak değildi  yani bak havada kötüymüş belki o arada birini arıyormuş içini dökmek için sen yazmışsın sana anlatmış
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından

Gozde gel sarılalım :D 

Üstüne gitme kuzum şimdilik bosver yarın anlar özür diler. Onlar stres altında çalışıyor Rabbim ayaklarına tas degdirmesin

tarafından
Gecen sana dıyıdum ya sabır sabır :D sende desene eee gözde sabııırrr
(826 puan) tarafından
Valla aynen kuzum ya :)  napalm ama sabır
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Erkekler ya. Asla kadın dertlenmeyecek onlara göre. Çünkü herkes dertli diye düşünüyorlar. Ben artık eşime bir şeyler söylemeyi bıraktım ya mesela böyle konularda. Çünkü hep biz de bunlardan tartışıyoruz. Ve düşününce çok komik aslında ufacık bir mesele
tarafından
Aslında degıl bılıyımusun cunku ben calıstıgı ıcın benım ustumde baskınlık kurdugunu hıssedıyorum o an, ben calısmıyorsam 2 unıversıte mezunuyken keyfımden degıl cocugum var dıye calısamıyorum bıraksam kıme bırakırım? Nasıl rahat ederım? Gecım sıkıntımız olsa tabıkı bırakmak zorunda kalırım ama suan keyfı calısmak cocugu bırakıo gıtmek ıstemem e boyle olunca da ben calısamadıgım ıcın baskınlık kurdugunu hıssedıp kızıyorım, ne yanı calısıyosun dıye evde durandan daha mı cok yoruluyosun? E evdeyken 7-24 hersey ayagına gelıyor keske bende calıssam da bırı onume koysa bıseyı
(7,705 puan) tarafından
Doğrusu benim de fazla maddi sıkıntımız yok. Çok şükür istediğimizi alıyoruz, arabamız evimiz olmasa da. Şuanda okuyorum. Belki denk gelmişsindir böyle yorumlarda postlarda filan. Şimdi diyorum ki okul bitsin bu dönem, azıcık dinlenip hemen işe başlayacağım. Neden biliyor musun? Çünkü senin dediğini çok yaşadım. Sadece eşim yaşatmadı bana bunu, eşimin neredeyse tüm akrabalarından laf işittim bu konuda, ki harcamalarıma da öyle dikkat ettiğim halde. Har vurup harman savuran ve okumayıp çalışmayıp sadece dış güzellikleri için çabalayanlar ise gözlerinde çok çok yüksek yerlerde. O yüzden hırs yaptım biraz. Rabbim hayırlısını nasip etsin o her şeyin en güzelini en iyisini bilendir. İnşaAllah senin için de hayırlısı olur. Bunları anlatmamdaki amacım da çocukları bıraktığımızda ben bir değişiklik görmüyorum, yani huy olarak, davranış olarak. Hatta şu anda uzaktan eğitim olduğu için daha da zorlanıyorum
tarafından
Inan oku, okumus ınsana dahı farklı gozle bakıyorlar, benım esımın aılesı laf etmez edemez cunku bılıyorlar ben okıdum ıstersem calısırım ama suan yapamıyorum, egıtım kovalıyorum evden calısabılmek ıcın, Rabbım hakkımızda hayırlısını versın
(7,705 puan) tarafından
Amin canım. Ben de öyle. Ya devlet işi olsun istiyorum, ya kurumsallaşmış özeller, ya da aylık yıllık işler oluyor benim bölümümde onlardan da olabilir. Hakkımızda hayırlısı ya. Öyle zor doğum yapmama rağmen annemden Allah razı olsun her şekilde yanımda olduğu için ve Allah annemi yardımcı olarak gönderdi bana bu süreçte. Çok şükür hiç pes etmeden devam ediyorum bakalım. Cahillikle çocuğu da yaptım ama okulu özellikle onun için okuyup da çalışacağım. Şu an bile ben okula giderken ben de gideceğim okula diyor yavrum. Elime kitaplarımı aldığımda hemen o da alıyor. Çok şükür
0 oy
(1,783 puan) tarafından

Ahhhhh gözde ah hep bu ikinci çocuk yapmamak isteğimizden oluyor:)))ikisi bir büyür uyutur bebekler kendilerini he nedersin ikinci çocukları mi yapsak :ddd#arkadas olurlar yükümüz hafifler bacım :))) kocalar daaaaa ben 3 ünüz için yemedim yedirdim giymedim der....bizde evet sen haklısın hanımım çocuk bakmak çok zor demelerini beklemek le geçerrrr ömrümüz :(((

0 oy
(7,942 puan) tarafından
 aynı benim kocamda öyle ben birşey desem bende yoruluyorum benim beynim yoruluyor bilmem ne ondan kolay kolay yoruldum demem sinirim bozulur diye 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Herkes kendi penceresinden hakli canim, yapicak bisey yok annelige devam ☺
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Basit bir anlandigimizi anlatan cümle bekliyoruz ama bu erkekler için çok zor. Çünkü erkek beyni ve kadın beyni farkli işler. Yine atismaniz bana cok masumca geldi yani burdaki kavgaları okuyunca bosverr<3

0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ben seni pskolojik olarak rahatlatmak amacıyla söylediğine inanıyorum açıkçası.kimisinde bu huydur ki bende de vardır bunu eee napayım yani bende yoruluyorum gibi değil de ,bak bende yorgunum ama dayanacagiz dayanabiliriz anlamında söylüyoruz.sende extra yoruldun ki sinirlerin de oynamış biraz.yorgunluk sinir yapar .gene ağır konuşmamış.simdi okurkenndedim ki eski eşim olsa ne tepki verirdi.bana yüzde doksan ihtimal sanki sen yoruluyor musun derdi.
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Yorumlarda yazdıgın konuya örnek olmus çoğu "senınki yıne iyi benimki böyle böyle" falan demiş :) bence haklısın ama çok da büyütülecek bişey değil o.anın bunalmıslıgıyla fazla kızmıssındır dıye düşünüyorum. 
0 oy
(5,295 puan) tarafından
Bende sınır oluyorum bu duruma. Şey dese haklısın canım inşallah uyur sende dinlenirsin. Bende yorgunum falan olabilir ama eee napalim demek insanı sinirlendiriyor işte

Ben hep yakınan biriyim eşime durmadan yazan derlenen biriyim onun yerinde olsam bende bıkar telefonunu tamamen kapatırdım. Söylediğimde haklisin uyuduklarında sende dinlen canım der o şekilde rahatlıyorum bende
0 oy
tarafından
Erkeklerden duyarlı olmasını anlayışlı olmasını beklemek kar yağan avluyu süpürmek gibi bışey bosver canım alışmaya bak 
0 oy
tarafından
Eşimde polis 5 yıllık evliyiz bugüne kadar asla görevdeyken acil birşey yoksa aramadım msj atmadım oda bilir bunu ben msj atıp arıyorsam bir sebebi vardir direk açar ilk çaldırışımda aradada pek nadir nasılsın napıyosun gibi konuşuruz çünkü isi var kafası yoğun o durumda ne yapabilir ki aslında  senle ilgilenirim ama bak benimde meşguliyetim var demeye getiriyor şahsen cocuklari uyuttuktan sonra giderim anlatirim bi sorunum olsa sariliriz başımı okşa unuturum gider napsın şimdi sana telefondan başınımı okşasın :)))))

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 463 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 388 göst.
0 oy
7 cevap 328 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu