0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçen hafta görümcemin ikizleri rahatsızlandı 22 aylık oğlumu kaynanama ve diğer görümceme bıraktım ortanca götümcemin çocuklarını eşimle birlikte hastaneye götürdük çocuklar hastanede kaldılar ben tekrar eve geldim oğlum kucağıma gelmedi o gece oğlum hafif ateşlendi sabah bir şeyi yoktu kaynananm da görümcemin yanına gitti o evden çıktıktan sonra benim oğlum kusmaya başladı sabahtan akşama kadar 10 defadan fazla kustu ateşlendi ateşi 39 dereceyi buldu kaynanam beni bir kere bile aramadı bir şeye ihtiyacınız falan var mı diye sormadı büyük görümcemle konuşmuştuk o söylemiş oğlan hasta diye aradı oğlanın neyi var dedi bende sinirimden bir şeyi yok dedim tamam dedi akşama ne yemek yapıcan pilavla cacık yap dedi benim oğlum hasta o yemek derdin de şimdi kaynanamla konuşmuyorum eşimlede aramız açıldı sizce haklı mıyım haksız mıyım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşte insanı böyle delirtiyolar.bende şuan o kadar sinirliyimki içime nefret tohumu yerleştirdi resmen.kimseye nefret etmezdim ben o kadar sinirimi bozduki Allah affetmesin kötü kendini bilmez kaynanaları
tarafından
Aynen öyle arayıp sorsa kızım bir şeye ihtiyacın var mı dese yok derdim oğlan hasta derdim ama aramadı akşam üstü aramış kendisi hastanede kalacak bana diyor ki pilavla cacık yapnondan sonra ki gün eve geldi komşumuz da oğlumu sormaya gelmiş akşama ne yapacaksınız dedi kaynanamda benim pilavım var geri kalanda ne yerse yesin dedi
tarafından
Evet biz onların sadece iş yapanlarıyız bizi iş için istiyolar başka merhamet yok kalplerinde.çocuk hastalanmışsa iyi bakmamış demekki öyle oldu neden susuyorsun
tarafından
Rabbim herkesi kalbince iflah etsin başka bir şey diyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
Ayyyy bayilacam valla kızlar bu kayanana elti görümce bilmem ne herkes herkesi bıraksın artık herkes ne hâli varsa görsün ya 

Bende birinin eltisiyim 

Bende birinin görüncesiyim 

Bende birinin geliniyim 

Ama ihtiyacı olana yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiğince aramasalar bile hâl hatır soruyorum 

Kimseye de yoğurdun ekşi demiyorum herkesin hayatı kendine yeter artık yaa bu insan vasfı taşımayan şahıslar ne diye var Allah'ım isyan etmiyorum böbürlenmiyorumda ıslah et kendini bilmezle uğraştırma AMİNNN 
tarafından
Kız adaşım harikasın artı snaa
(812 puan) tarafından
Sağol canım benim valla sinir oluyorum artık yazık günah şu gelinlerin hâline bak yazık ya çok üzülüyorum artık
tarafından
Ne üzülecem yaaaa amannnn hahahha
(812 puan) tarafından
ALLAH yardım etsin Bizim üzülmemiz bişey değiştirmiyor zaten
tarafından
Anladım kusura bakma yanlış anladım özür dilerim
0 oy
tarafından
Kayınvaliden çocuğunun hasta olduğunu öğrenmiş ve aramış. Sen birşey yok demişsin. Biraz alınganlık mı acaba sendeki.
tarafından
Sinirlendiğim için öyle dedim normalde ben bir yere gitsem ya da o bir yere gitse sabahtan akşama kadar telefonum susmaz o gün aramadı
Aradığında da oğlumu sordu ben bir şey yok diyince hemen akşama şu yemeği yap diyo yemek yapmayı biliyorum ayrıca eve gelmeyecek yani beden pilavla cacık yapayım ki belki canımız pilavla cacık istemiyor bir de bu bir değil zaten sadece en son yaşadığım olayı anlattım burda

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 385 göst.
0 oy
3 cevap 231 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 443 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 269 göst.

378,192 soru