0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu sabah kahvaltı yapiyorduk . erkek kardeşimle kaynima bizdeydi.Laflafi açtı kaynanam  beni sevmez herkes bilir bunu aramızda samimiyet yoktur saka falan yapamaz.gece kendisiyle yatıyor kızım kaç kere alayım dedim kavga etti benimle .Bende esimde yatsın dedi tamam dedim.Laf lafı acinca dediki  ben torunuma annesinden daha iyi bakıyorum .Bende orda ben almak istedim kac kere  sen birakmadin .Alaydın çocuğunu  dedi .Dedim koca yaz sonbahar ben baktım gece kimse demedi bu kadina bakam ne yapıyor diye .Orada annesinden iyi bakıyorum diyince gözüm doldu ağladım sofradan kalktım . Herkes kaynanamı haklı buldu. Oda güya saka yapmış .Ne varmış bunda.Sizde kimi haklı buldunuz?

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ona ne ki bir çocuğa annesinden daha iyi kim bakabilir allah sorsun hakkını çok merakıysa çocuk bakıp büyütmeye doğursun bir tane daha 
tarafından
Torun hasreti çekiyor ilk torun dedim ses etmedim ama anneligime laf getirmem orda annesinden iyi bakıyorum diyeceğine annesi kadar bakıyorum dese yine susardim. Derdim belki saka
tarafından
Şaka falan değil 40 50 yaşından sonra gelinle sidik yarışına giriyorlar yani babaanne sin okey sev sahip çık bak ama ne demek annesinden daha iyiyim buyutmussun sen çocuğu bu işte saha derdin ne çok istiyorsa doğursun bir tane daha nefret ediyorum böyle boburlenmelerinden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Verme bırakma cnm hepsi böyle bunların bnmki de analı kız gibi yaatalim deyip duruyor .asla izin vermem.
tarafından
Torun hasreti çekiyor ilk torun dedim ses etmedim ama anneligime laf getirmem orda annesinden iyi bakıyorum diyeceğine annesi kadar bakıyorum dese yine susardim
0 oy
(152 puan) tarafından
Çocuğunu niye onla birakiyosunki canım annesi sensin senin yanında kalsin ben kimseyle yatırmam mesela 
tarafından
Kavga ediyor esimde usandı kalsın dedi
(152 puan) tarafından
Istediği kadar etsin canım hic sallama o senin evladın onun yeri swnin yanın sevsin oynasın ama onunla kalmasın sonra böyle yüzüne vururlar
0 oy
(248 puan) tarafından
Tabiki de sen haklisin canım hiç bozma moralini bi çocuğa annesinden iyi kim bakabilirmiş ki saçmalamış kaynanan ozaman o da çocuğunu verseymis kaynanası baksaymış  
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Haksizsin sen nasil kizini kaynanaya verirsin nasill 

Hiç kimse benden kizimi alamaz saçini başini yolarim o kaynananin tabi babaannesidir bi kaç kez olsa tamam

Ister kendini yirtsin çocugumu vermem bak al kizini yarin birgun kizin alisir seni istemez aklini kullan
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla ne kadar kavga ederse etsin asla bırakmazdım o bir söylüyorsa ben iki soylwr ben onu biktirirdim
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Bebeğin neden geceleri babaanne ile yatıyor ki 
tarafından
Kendi zorla aliyo
(12,851 puan) tarafından
Ne demek zorla almak vermiceksin canım benim oğluma kimse bana sormadan bı lokma ekmek veremez alıp uyumak nedir
0 oy
(145 puan) tarafından
Bu tarz konuları eşiniz aracılığıyla çözün siz hiç yüz göz olmayın tabi eşinizin de sizi desteklemesi lazım şükür bizde bir problem çıkmaz ama mesela geldiklerinde şekerli birşeyler yedirmeye kalksa ben birsey demem eşime kaş göz ederim o halleder bi sıkıntı da çıkmaz oğlu dediği için.
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Sen vermesene cocugunu vermezsen alamaz
0 oy
(980 puan) tarafından

Zehri verip şaka yaptım demesi. :angry:

0 oy
(48,368 puan) tarafından
onda birakip kalmasina izin verirsen oda herşeyi soyleme hakki.bulur kendinde kavgada etse kussede al kizini iyice sahiplenmeden
0 oy
(381 puan) tarafından
Bnm kızım da twk torun ama asla vermem  onun e annesi benim zorlansamd a ben bakarım kimseye ihtiyacım yok kac ke kaynanam sen yoruldun uyu ben gece bakarım dedi hayır ben bakarım annesi benim dedim 
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Sen ne sacmaliyorsun derdim direk çok istekliysen doğur bak bunlar da babanneyle anneyi karıştırıyor 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bence ne yapıp edip çocuğunu ondan alman gerekirdi daha çok böbürlenir üstüne bir de benle yattı der kendimi savunamazsin 
0 oy
tarafından

Kendimi hiç yerine koymak istemedim. Çünkü daha cümlenin başında beynimde şimşekler çaktı. Bence bu şekilde devam etmesine izin verme. Anne annedir. Baba babadır. Kimse anne ve baba yerine geçmeye çalışmamalı. Eğer geçiyorlar ise de buna asla izin verilmemeli. 

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kaynanan haklı kaynanama bu lafları söyleten sensin çünkü senin çocuğunun kayinvalidende ne işi var Allah aşkına bırakmadı diceksin nasıl bırakmadı sen istediğin sürece alamaz seninde işine gelmiş sanki biraz
tarafından
Yok evi cehennem ediyor eşim huzursuzluk olmqzsin diye susturuyo beni
0 oy
tarafından
Kizin kac yasinda
tarafından
9 aylik
0 oy
tarafından
Çocugunun psikolojisi bozulur anne olarak sana bağlı olması gerekir babaanne profili farklıdır. O öyle derse o an cevabini vermen gerek 
tarafından
Öyle aynen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 622 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,441 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,202 göst.
0 oy