0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Bir arkadasım var yasıtız. Cocukugumuz bir gecti. Sanırım 2 yasından beri tanışıyoruz. Daha annelerimiz arkadas. İkimizinde eşleriyle alakalı problemlerimiz vardı. Ben ayrıldım. O evli. Dersini anlatır dinlerim aklım yettigincede yanında olurum neyse. Dün kocası kalbini kırmış. Cok kilolusun fil gibisin demiş. Aralıklarla yapıyor kıza bunu o allahın cezası. Bende o kendine baksın filan dedim.aralıklarla arkadasım bana benim kilom 65 ama bunu diyor kocam diyip duruyordu. Bende hepsi aynı benimkide diyordu dedim. Bana ama seninki haklı sen benden cok kilolusun benimki demekte haksız dedi. Bende dayanamadım gülüm yanlız benim boyum cok uzun ben 145 e 65 kilo degilim benim kilom olsa ne yazar boyum uzun haliyle senden ince durıyorum dedim. Hemen bir bahane buldu kapattı. Şimdi mesaj attı sana da derdimi anlattım bana laf sokuyorsun kırıldım yazmış. Yani kendi dediğine bakmıyor ben diyince suc oluyor. Bende bir muddet bence iletişimi keselim yazdım hakaızmıyım

14 Cevaplar

0 oy
(3,047 puan) tarafından
Şey gibi olmuş canım yanlış anlama da tencere dibin kara senin ki benden kara Allahım o şuan da çok alıngan ondan senin lafın zoruna gitmiş bir müddet sonra anlar merak etme ☺☺
(10,978 puan) tarafından
Ya tamam da anlattım diledim telkin verdim. Bakma sen ona onun akı olsa once kendine bakar dedim. Benimle birlikte kocasını gömdü ee bu ne.
(3,047 puan) tarafından
Bence bir süre kendi haline bırak canım yeterince başın ağırıyor bide onun tribini mi çekecen boşver ☺
(10,978 puan) tarafından
Aynen cekemicem. Yanımda kalıyor kızım kadar daha hala kilo sayısına takılmış
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mesafe koy ozaman demek yanlış anlamış . Keske 65 olsam yada göbeğim olmasa da fil gibisin deseler . Eşimle şakalaşıyoruz akşamları bebek durmayınca önce esim yiyo bebegi aliyo ben yiyorum . Kendime yemek koyuyorum ye tosunum diyo :D halbuki sadece göbeğim dikkat cekiyo :) 

(10,978 puan) tarafından
Yavrum olabilir. Ben bunda sakayı bile sevmiyorum. Ama en sonunda bunu yaptırdı
tarafından
Yanı belki alınganlık zamanıdır hani biraz görüşmeyin veya mesafe koyun derim .  Yada mesafe koyamam dersen o muhabbetlere girdiği an ya konuyu değiştir yada telefonu bi şekilde kapat :) sen daha iyisini bilirsin
(10,978 puan) tarafından
Yok vallaha gitsin baskasına anlataın mıy mıy derdinş
tarafından
Sen daha bilirsin canım :)
0 oy
tarafından

Şu kilo söyleme olayı ne zaman bitecek ya 

Kilo alırım heryerin çıkmış derler
Veririm ölüye dönmüşsün derler 
Abi size ne ya Kilo benim beden benim canım ne isterse o 
Kalcam var ama büyük değil tam bedenime göre onu bile eleştiriyolar ben memnunum kocam daha da memnun deyip susturuyorum artık 
(10,978 puan) tarafından
Ya bacım kocası hödügün biri. Neler yaptı. Hala yanında durmakta ısrar ediyor.hadi bilemem bem belki bana anlatmadıgı zaruriyetleri vardır. Ben onu telkin ederken boswer bak hepsi aynı kafaya takma derken eski kocan haklı diyor
tarafından
Ne bilim valla kocasına küssün madem
(10,978 puan) tarafından
Ya kuser mi o adama. Adam aldatıyor daha 2 gun sonra af diledi yapmıcakmış diyor. Ee bu kacıncı af
tarafından
Amaaaannnn
(695 puan) tarafından
Eşimin yakın çevresi kaynanama gelinin geldiğinde çıtı pıtı zayıftı kilo almış  geldiğinde daha güzeldi demişler sonra eşimin ailesine bir gelin daha geldi kaynanama o gelin toplu kilolu seninki de çok zayıf demişler :):):)
0 oy
tarafından
Kırılmazsan hatırım kalır şişko yaz, boylesı de bunu hakedıyo
(10,978 puan) tarafından
Ya o bana kocan haklı degince ben krılmıcam. Ama ben ona benim boyum var diyimce o kırılıyor
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Manyakmı ne sen alınmamışsn dediğine o niye alınmış boşver iki gun sonra yazar 
(10,978 puan) tarafından
Manyak mı ne. Gene de ileri gitmedim üzülmüş canı yanmış diye
(1,750 puan) tarafından
Valla canın yanna laf sokmaz heralde kusura bakmasn
(10,978 puan) tarafından
Ay ne diyim bacım. Beni agır bir tip gördü ama tepiği fena yedi
0 oy
tarafından
Ben doğumdan sonra +38 dimi üstüne yine hamile kaldım 3 ay içinde neyse arkadaşlarım hep dedi Tuğba kilo ver böyle yaşlı kadınlar gibi oldun diye hiç birine de kırılmadım 20 kilo verdim valla

Onlar benim kötülüğümu asla istemezler çünkü çok da haklıydlar.  Eğer kilosu bariz ise sende diyebilirdin sende ver biraz kocan istemiş bak diye ne var 
(10,978 puan) tarafından
Ya bacım aksine ben adamı kötülediö nasıl der insan karısına diye. Birde desim ki bak hepsi aynı bk bunların. Ben ne diyorum ona o ne diyor bana
tarafından
Valla hepsi aynı değil ne kadınları çeken adamlar var . :D salıver o da dikkat etsin az yesin o boyda 40 kilo olması lazım.  Hak edene hak ettiğini soylicen aslında varya
(10,978 puan) tarafından
Yok illaki herkesi dibe cekecek. Bencede onun kocası haklı. Ben dogum yapmışıö 2 sene olmamış daha. Kendiainin kocaman oglu var
0 oy
(763 puan) tarafından

:D ayy bu şey gibi olmuş ben sana laf sokuyum ama sen sus iyi demişsin öyle demekle kendisi dediği şeyi bi düşünmeli bence iletişim kesmek istiyosanız boşver geri düzelmez bu ilişki :) öyle langır lungur insanları alma kuzum arkadaş listene boşver  

(10,978 puan) tarafından
Ya cocukluk arkadasım bu kız boyle degildi. Bu adam bozdu bunu
(763 puan) tarafından
İnsanlar değişebiliyo kuzum maalesef
(10,978 puan) tarafından
İyice pskolojisini bozdu herkesi dibe cekmeye calısıyor
0 oy
tarafından
Kocam haklıydı ben onu hakliliyla baş başa biraktim deseydin keşke yaaaaa
(10,978 puan) tarafından
Yani oylr bir diyor ki görende o 65 rihanna gibi bende tlc deki agır yasamlar gibiyim sanacak
tarafından
Sen bir daha bisey olursa eşinden vur bana yaptı ama sonuç deee one ayrılıyor nede mutlu sen kilodan vurma aldığın kararlardan vur
(10,978 puan) tarafından
Konusabilirse bir daha benle
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ay çok gıcık oldum .iyi demişsin valla  kendileri derken bir şey yok sen diyince hemen kırılıveriyorlar
(10,978 puan) tarafından
Kpcan haklı ne demek ya. Bemcede onun kpcası haklı
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Bence sen alinmalisin ona. Senin kocan hakli ne demek ya. Arkadaşinin dengesi bozulmuş. 
(10,978 puan) tarafından
Yani benim alınmam lazım ki kırıldım. Neler yasafıgımı biliyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yani lafina karşılık altta kalmamışsın iyi mi olmuş dersen iyi olmamış ama o seni gömmeye çalışırken kendi yemiş füzeyi ") yapacak bir şey yok 
(10,978 puan) tarafından
Eee simdi bir laf varda burada cok ayıp kacar. Oyle seye boyle swy diye
(4,426 puan) tarafından
Hahaha tövbe yarabbi hiç güleceğim yoktu ")
(10,978 puan) tarafından
Yalan mı bacım
(4,426 puan) tarafından
Doğrusun bacım ne diyecen ") aman boşver yani arkadaş olsa sana gerçekten bu şekilde konuşmazdı zaten
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Laf sokarken iyiydi lafi yeyince mi alinmiş iyi demişin anca istiyolar ki biz pohpohlayalim 
(10,978 puan) tarafından
Heh anca ben pohpohlucam. Yok gulum dicem
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Hey Allahim yaa bosver mesafe koy
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kız kaşınmış önce o başlatmış insan sevdiğine alınmaz 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 240 göst.
0 oy