0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından

Gece gece bunu mu düşündün demeyin :D

Cidden merak ediyorum ya. 6 ay oldu doğum yapalı. Normal doğum yaptım göbek hâlâ duruyor gittikçe de ben yemek yeyip kilo almışım gibi oluyor yani semsert. Önceden sarkık göbeğim vardı koca bebek çıktı ordan deyip kendimi avutuyordum. Ama şimdii..

İnstagramda bakıyorum sezaryen olanlara göbekleri hemen gitmiş. Ne yapıyor bunlar nasıl yapıyor ya. Bana da akıl verin. Bu arada 60 la hamile kaldım. İlk 3 ay 55 e düştüm. Doğuma 70 ile girdim 63 ile çıktım. Şu an 65 im. Nerden baksan 10 kilo fazlam var. Nasıl vericem ya 

16 Cevaplar

0 oy
(4,646 puan) tarafından
normal hemen gidiyor canim bide bunyeden bunyeye degiyor bana ikibucuk yil oldu hala tosbikim
(984 puan) tarafından
Demek ki sorun bende shsjsj. İnşallah gider ya kıyafetlerim olmuyır artık basenden ve göbekten
(4,646 puan) tarafından
kiz sezeryan oldum ben son dk kizcemle gobek yaristiriyoruz.d
-Reklam-
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Ben doğum yaptım karnım mideme yapıştı bebeklerim küçük dogdu lar bide çatlamadım hiç
(984 puan) tarafından
Küçükten kastın ne kadar bilmiyorum ama benim kızım da 3 kilo doğdu zar zor o da. Bayağı zorlandım. Çatlaklarım da var maalesef ya
(3,389 puan) tarafından
Kuzum kızım 36 haftalık doğdu 2500 oğlum 34 haftalık doğdu 2400 :( çatlamaya razıydm içim gidiodu baktıkça şükür şimdi kızım 4 yaşına bascak oğlumda 2 buçuk yaşnda
(984 puan) tarafından
Allah bağışlasın
(3,389 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Normal daha çabuk gidiyor canım sezaryen olunca benim hala vardı üstüne hamile kalınca sonucu ne olacak bakalım :/ doktor onay verdiyse spora başka göbek ve bacak egzersizi işine yarar 
(984 puan) tarafından
Ayy gebe misin yine canım Allah bağışlasın..
(1,824 puan) tarafından
Evet canım 2 ay kadar kaldı teşekkür ederim inşallah göbek tamamen gitmese bile azıcık küçülür diye dua ediyorum
0 oy
(4,167 puan) tarafından

Sezeryan gobusu gitmio asil normal dogumlular pirt diye inceliverio:)

0 oy
tarafından
Normal doğum yaptım dogumdan sonra karnım sırtıma yapıştı Kiz benimde 
(984 puan) tarafından
Ahh nerde o günlerrr
Diyet falan yaptın mı peki
tarafından
Yok kız ne diyeti zaten öyle karnim büyümedi çok çatlağım bile hiç olmadı
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptim ve hemen   gitti umarim daha fazla gitmez çunkü gittikçe zayifliyorum
(9,583 puan) tarafından
Nasıl hemen gitti kız cabuk söyle :)
(1,944 puan) tarafından
Yani hemen derken ağiz alişkanliği:) 6 ay sonra yok denecek kadar az kalmişti bir yaşinda tamamen gitti hatta suan 15 ay geçti doğum yapali hamilelikten öncesinden bile zayifim ve ben anormal derece hamilelikte kilo aldim:) emzirmeye bağliyorum ben çunkü oğlum cok düskun memeye ve benim istahimda cok yok boyle olunca zayiflamaya devam ediyorum
(9,583 puan) tarafından
Bende çok kilo aldım  inşallah bir sene içinde veririm sen gibi :)
(1,944 puan) tarafından
Insallah. Aslinda hamilelik öncesi kilonda onemli eger zayifsan zaten donersin her türlü yani gözlemlerim hep bu yönde:)
0 oy
tarafından
Ben sezeryan oldum hemen göbeğim indi şişlik falan olmadı 

Bence normalle sezeryanla alakası yok kişiden kişiye değişir 
(984 puan) tarafından
Sanırım öyle valla yaa keşke bendeki de gitse
tarafından
Verirsin canım imkansız değil ki❤️
0 oy
(5,486 puan) tarafından
Doğum fark etmiyo bünye meselesi 
0 oy
(1,095 puan) tarafından
Valla normal sezeryan farketmiyor. Bence yapıyla alakalı bi durum. Ben sezeryanim göbeğim yok şuan 
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Onun genelde vücut tipiyle, doğumda aldığın kilolarla filan ilgisi oluyor. Ben normal yaptım. Öyle kilom yok. Hatta doğumdan sonra 45e düşmüştüm. Şimdi 51 olmuşum da öyle mutluyum ki çok şükür 
(984 puan) tarafından
Allah bana da nasip etsin djfıfu
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Sezer doğum yaptım ikisindede göbek falan kalmadı incecik olmuştum 
0 oy
(13,001 puan) tarafından

75 ile Doğuma gittim 66 civarı isim uzun süre öyle kaldım  yıllardır hep 57 civarı idim 11 ay olacak doğum yapalı 53 kiloya düştüm Görüöcem dşyor sen mi doğurdun 2 tane ben mi belli değil :)

(984 puan) tarafından
Kızz nasıl yaptın maşallah
0 oy
(3,396 puan) tarafından
Normal de yaptım 3 tane bir de sezeryan yaptım hiç birinde göbek kalmadı canim 
(984 puan) tarafından
Demek ki bünye meselesi. Ben daha ilk doğum göbeğim 4 aylık bebek var gibi duruyor
0 oy
(774 puan) tarafından

Bünye meselesi bence sezeryan yaptım ve hamile kaldığım kilodan da daha fazlla düştüm bol su iç ;)

0 oy
(326 puan) tarafından
Kuzum ben normal doğurdum hava yastığı gibi göbek var kız geldi 2 buçuk yaşına olduğum yerde sayıyorum annem 46 yaşında 2 tane sezeryanla doğurdu göbeği dümdüz bende sorun var galiba bilmiyorum:-D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 269 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...