0 oy
2,295 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Esim beni 1 senedir aldattığını itiraf etti hem duygusal hem cinsel olarak aldatmış ne yapacağımı bilmiyorum siz nasıl karsilardiniz

64 Cevaplar

+7 oy
(119,310 puan) tarafından
nasu napcami bimiyom derken ?adam resmen biriyle yatmis kabullenip oturcanmi orda yada o adamla ayni cati altinda yasiycanmi
(2,830 puan) tarafından
Rabbim tekrar yaşatmasın kimseye hiç birimize. Yaralarımızı saralım Allah’ın izniyle çok zor bi süreç geçecek,geçer inşaAllah Ayşem❤️
(7,121 puan) tarafından
Allah razı olsun eserim diline sağlık elbet böyle kalmayacak tabi gün gün daha iyiye gidiliyor yapilan yardımlar çok güzel şekilde ulaşıyor . Giden geri gelmiyor ama kalanlarin yaraları sarılıyor en azından
(1,698 puan) tarafından
Üçlü kombo falan ne kadar ayıp arkadaşlar.. bence bu kadın çıkmaza girmiş duygusal boşlukta bizlerden birkaç kelam destek sözü bekliyor. Böyle konuşmayalım hayat çok kısa kalp kırıyoruz..
(152 puan) tarafından
Nedense bana gerçek gibi gelmedi
(7,121 puan) tarafından
Melike yani bunu dememizi bekliyor . İman eden için çıkmaz diye birşey olmadığını düşünüyorum ne durumda olursan ol önce Rabbime inanıp sonra yola cikilirsa herşeyin kapısı açılır insanoğlunun önüne ama hazır yemeye alışmış ve zaten benim elimden bir iş gelmez zaten ben cabalamayida sevmem diyen insanlar ayrı . E kabul edecek madem siz olsanız naparsiniz demesinler
-Reklam-
+4 oy
(7,121 puan) tarafından
Amaaan napicam aitiraf etmiş e vijdan yapmış çok yazık demekki beni seviyormuş deyip kaldığımız yerden üçlü kombo takiliriz nolacakki. Kendimi öldürürm benden ayrılma falan der şimdi . E yazık ölümüne de seviyordur o şimdi seni o yüzden takılın mutlu mesut
(7,121 puan) tarafından
Ne güldün kız :)
(1,572 puan) tarafından
Ölümüne seviyodur filan:D
(7,121 puan) tarafından
Haksız mıyım belliki bosanamayacak . Bari paylaşıp da yorumlarla canını sıkma demi yani akıl var mantık var
(1,572 puan) tarafından
Burası benim akıl sağlığımı kaybetmeme sebep olacak. Allah yardımcısı olsun kınamıyorum. Erdemli davranış yazmış bi yorumda. Ne anlatabilirsin ki ne kabul ettirebilirsin.
(7,121 puan) tarafından
Çok haklısın o yüzden tavsiye vermeyi bıraksın herkes çünkü dinlemiyorlar . O yüzden duymak istediklerini yazın benim gibi:)
+1 oy
(10,357 puan) tarafından
Ben anasını bellerim de sen bi şey yapmayacaksın heralde buraya sorduğuna göre
0 oy
(239 puan) tarafından
Niye itiraf ettiki bosanmak mi istiyor
(5 puan) tarafından
Hayır vicdan azabindan ötürü anlatti
(239 puan) tarafından
Noldu simdi ben yaptm al soyledm rahatladm top sende bosancaksan bosan yoksa devam demis sen bilceksin artik ya zor durum valla
(1,210 puan) tarafından
Vicdan değildir o. Aldattığı kişi ile ters düşmüştür. Sana söyler diye korkudan ondan önce kendi söylemiştir
0 oy
tarafından
Nasıl etti canım sen mi şüphelendiğini söyledin ona 
(5 puan) tarafından
Ben şüpheleniyordum ama hicbir sey dememistim
tarafından
Yakının mi aldattığı insan bide esin neden şimdi itiraf etti ki acaba konuşmasını kestiler bence otur konuş güzelce neden bu yola başvurdun neden aldatma gereği duydun ve şimdi neden itiraf ettim diye sindirilebilecek bisey değil ama bilemedim yani eşinin huyu suyu nasıl normalde
0 oy
(15,200 puan) tarafından
1 sene gayet saklamayı başarmış. Neden şimdi itiraf etti. Boşanmak mi istiyor da topu sana mı atıyor. 
(15,200 puan) tarafından
Ben şunu açıkça eşime sorardım. Senin bu yaptığını ben yapmış olsaydım sen ne tepki verirdin diye sorardım. Yüzde 1 milyon eminim ki hiç bir erkek bunu içine sindiremezdi. En iyi ihtimalle bosardi üstelik. Başka daha kötü şeyler olmazsa o da. Ben de kararımı ona göre verirdim. Yani yapılacak şey belli bence
(15,200 puan) tarafından
Hsnrmys valla büyük başarı . Allah sorar hesabini
tarafından
17 sene maşallah Allah'ım korusun öyle insanlardan yazık o eşlere
(1,408 puan) tarafından
Şimdi o evlatlar yüzüne bile bakmıyor biri uzman diş doktoru diğeri öğretmeb
(15,200 puan) tarafından
Bakmamakta haklılar
0 oy
(47 puan) tarafından
En azından itiraf etmis
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben eşimin yazışmalarını gördüm cinsel konuşma olmuş sadece yanına gitmemiş ama ona.ragmen ufak çanta hazırlayıp evden kovdum 3 4 gün gelmedi eve teknede yatmış 
(368 puan) tarafından
Her kız bir gun babasına benzeyen biriyle evlenir diye Bı söz okudum ve bunun ne anlama geldiğini arastırdım. Aslında demek istiyor ki biz kızlar evde babamızın annemize olan  davranışında diyelim ki aldattı dövdü gazına sıçtı kadının sonra ilerde karsımıza bir adam cıkıyor. O adam bizi sadece dövüyor ama aldatmıyor biz o adama şükrediyoruz. Aaa benim babam hep dövdü hep aldattı diyoruz. Veyahut bu adam bizi aldattı ama asla dövmedi iste diyoruz ki benim babam hep dövdü annemi hem aldattı bak kocam daha iyi. Yanı aslında her kız babası gibi biriyle evleniyor. Ortalama.. Genelleme yapmıyorum ama ortalama boyleymıs. Sızın kızınız mevlana hanım size diyorum. Insallah babası gibi biriyle evlenmez ve bu devran boyle dönmez herkesin bir karakteri var işte bazı kadınlar babasına benzeyen adami sokaga atar bazı kadınlar benim babamda boyleydi olayı kabullenir. Sız eşinizi affettıgnz gun kendinize en buyuk kötülüğü yapdnz. Ben olsaydım boyle bir adamı affettıgm için kendimi asla affetmezdim ASLA
tarafından
Herşey-nasip arkadaşım çok çok güzel yazmışsın
(368 puan) tarafından
Ama siz iyi birisnz.o adamı da Allah bildiği gibi yapsın
(368 puan) tarafından
Eceli dunya  ben hep eşime diyorum bana duzgun davran kızım da senin gibi biriyle evlenecek  normallestırme kavgayı kabalıgı. Sonra bu kız gidip kıro birine asık olacak babam da boyleydı. Yada babsm kıroydu  Light birini alck. Kız cocugu olan cok dikkat etmeli.
tarafından
Valla benim de kızım var ama erkek çocuğu olan da dikkat etmeli biliyor musun. Onlar da babayı örnek alıyor şimdi. Bi akrabamız vardı. Eşi koronun önce gideniydi. Cinsiyetçi cinsiyetçi konuşurdu kaba kabs hareketler falan. Oğlan bir müddet sonra babasına dönüştü resmen. Bir gün Trendyol dan elbise bakıyoruz düğün için oğlan da yanımızda. Annesi bir elbise beğendi çocuk dedi ki "oha hiç giymeseydin" ANNESİNE.
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Ne dedi yani. Seni aldattım şunu şunu yaptım boşanalım mı. Bunu bil beni affet mi dedi. Aldatma bence affedilmeyecek bir durum. 
(5 puan) tarafından
Affet şeklinde konuştu
(8,914 puan) tarafından
Valla canım en iyisini sen bilirsin. Kendini bir ölç tart biç. Sen ne istiyorsun. Çocugun var mı. Onun için en iyisi ne olacak. Bilmiyorum çok zor bir durum. Allah yardımcın olsun. İki ucu b.oklu değnek diyolar ya. Boşansan bir türlü boşanmasan bir türlü. En iyisini yine kendin bileceksin.
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Burdan akıl vermek kolay. Önemli olan senin gücün ne yapmak istediğin bekara boşanmak kolay. Kimse başına gelmeden bilemez ki Allah'ta başa vermesin.. 

Senin ailen senin arkanda mı çocuğun var mı bunların hepsi önemli. 
(5 puan) tarafından
1 bebegim var hic kimseye söylemedim soyleyemem de sanırım
(1,408 puan) tarafından
Neden söylemiyorsun
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Boşanırdım. Diyemeyeceğim.

Bence bunu diyanetle konuş. Seni aldatması sonuçta kendisine yaptığı bir aldatma. Ama ikincisi olursa bu sefer sen kendini aldatmış olacaksın. Ama Rabbim öyle günahları affediyorken bizim büyüklük yapmamız ne kadar doğru bilemiyorum. Bu ara olaylara biraz farklı bakıyorum farkındayım bu konuda bile mi diyeceksiniz ama sonuçta itiraf etmiş. Hala devam edebilirdi
(7,707 puan) tarafından
Ya erdemliği ben söylemek istemedim aslında arkadaş yazınca bir anda ben de evet demişim aklım karıştı. Yani ben de bu konuları dinine göre ve kişinin kendi iç dünyasında halletmesi gerektiğini söylemek istemiştim.
(13,821 puan) tarafından
Bence de herkesin hayatı başka bu tarz soruları sormayı ben de uygun görmüyorum ya zaten senin benim lafimla yapacak değil ya hayırlısı olsun haklarinda
(7,707 puan) tarafından
Hah evet benim de burada genelde yorumlarım o şekilde. Öyle sorular soruyorlar ki herkes kesin boşardım yazıyor mesela. Sözde boşanmak öyle kolay ki.  Başıma geldiği için biliyorum. Ben de iki kere boşanmaktan geri döndüm. Şimdi çok şükür iyiyiz ama her şeye temkinli yaklaşıyorum. Ne çok uzak ne çok yakın.
(13,821 puan) tarafından
Psikolog bile diyor bunu sen katlanirsin başkası katlanmaz yani herkesin kabul edecekleri farklı etmeyecekleri farklı burda insanlar başlarına gelmeden atıp tutmayı severler ondan da ziyade hayat senin hayatın böylesine önemli bir konuda kendin karar almalisin
(1,210 puan) tarafından
Ben de karşıyım o tip yorumlara. Kimseye de boşa et ben olsam kesin bosardim diyemiyorum. Benim güvencem var belki o kadının yoktur bilemeyiz. Birde bosamiyor diye dövecek olanlar var :)))
0 oy
(418 puan) tarafından
Senin kararın ne olur bilemem. Ama ben çıkıp giderdim o evden asla kaldıramam. Kendine olan saygını asla yitirme 
0 oy
(712 puan) tarafından
Itiraf etti pişmanım dedi ve affedilmeyi mi bekliyor?. Herkes kendi kocasını bilir ama güven kalmaz ki böyle olunca belki sana itiraf etti pişmanım dedi sende inanırsan işini daha kolay halleder sen şüphe duyma  diye. 

Allah yardimcin olsun kaç çocuğun olursa olsun böyle ömür geçmez. 
(28 puan) tarafından
Ya adam 1 yıl yapmış zaten işini kolaylaştırmakçin söylediyse 1 yil neden söylemedi
(712 puan) tarafından
Evt orası bana da mantıksız muhtemelen ilişki bitti ve kendince vicdan yapıp affettirmeye çalışıyor kendini.  Karaktersiz...
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum Allah kimsenin başına vermesin zor bir durum hakkında hayırlısı neyse o olsun 
0 oy
tarafından
Allahım yüzümüze baksın. Ne pis şeyler bunlar. Duygusal ne demek? İşler o tarafta yolunda gitmedi buda sende öğrenirsin seni de elden kaçirmiyim diye mi anlattı? Hayir cünkü anlattığına göre öbür kadınla ilişkisini kesmiş olması lazım. 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benim ne yapacağımı bırakta sen nasil bu kadar sakin kaldin onu soyle nasil napim diyorsun bide bi çay koyun için karşılıklı ne diyim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Pişmanim dedi ve affedilmeyi bekliyor sen diyelim affettin cnm ama unutabilecekmisn devam edebilecek misin 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hastanelik ederim napıyım başka tek celsede boşar donuna kadar alırdım ben acımam bu konuda kendi de bilir
0 oy
tarafından
Kesinlikle affetmem daha yüzüne bakıp bişey demem karisalancak bişeyi yok
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yani buna nasil cevap verilirki ben olsam tesekkur eder arkami doner giderdim çünkü gücüme guveniyorum. ama eğer senin boyle bir imkanın yoksa üzülerek söyluyorum ev arkadasi olmaktan,anne-baba olmaktan baska caren yok:(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 757 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 2,543 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,326 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 466 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yeliz45 (232 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı