0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (621 puan) tarafından
Elti konusunda annenizin kaderini mi yaşıyorsunuz kızlar.Benim annem eltisi tarafından çok ezildi.Ben çok şükür eltiden uzağım ama yakınında olsam oda beni ezerdi öyle bir tip.

6 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından

annemin eltisi hep anneme destek olmus annem oyle der hani oyle kavgalari falan hic olmadi konusmuyolar

benimde eltimle kavgam vs yok bizde konusmuyoruz 
(621 puan) tarafından
Neden konusmuyor annenler.Bide siz neden konusmuyorsunuz
(6,827 puan) tarafından
annemlerinde bir nedeni yok bizimde nedenimiz yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Noktasından,virgülüne kadar aynnı
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Bunun insanlık dışıyla olmakla ilgisi var. Anne kaderiyle ilgisi yok . İnsanlık dışı oldu mu eltin de kötülük yapar dıdısının dıdısıda
0 oy
tarafından
İki eltim var biriyle hiç yan yana bile gelmedim tanımıyorum açıkçası kocasından da haz etmediğim için ondan da etmem diğeri baya büyük benden yani bazen sıcak bazen tehlikeli geliyor mesafeli oldum diğer türlüsü çok sıkıntı ya :) ve kim olursa olsun kendini ezdirmem sende ezdirme öyle bir şeyin söz konusu bile olmasın ne kafanda ne çevrende önemli olan sen ve kocan çocukların 
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Elti değilde görümce konusu annemle halam kardeş gibiydiler hikayenin sonu bombok bir yerde bitti bizde mesafeliyiz ama iyi anlaşıyoruz Allah benzetmesin :)
0 oy
(672 puan) tarafından
Valla annemin eltilerini pek bilmem ama iyileri diye duymuştum babamla annem ayrı bu arada 15 senedir neyse benim eltilerim gibi yılan bir elti varmıdır bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 446 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,530 göst.
15 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Nuraykkslnk (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 443 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Visalilal (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 906 göst.