0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Eşim deprem yerine gitti Kahramanmaraş'a gönüllü olarak beni de annemgile bıraktı kaynanam da şansa gideceğim gun hastalandı yolda aradım geri döneyim dedim sana bakarım yok Çok kötüyüm belki koronayımdır dedi Ben de tamam dedim annemlere gittim beni üst üste aradılar suratlarını astılar sen bizi böyle bıraktın gittin diye eşimin anneannesi aradı saçma sapan konuştu O da ben de geri döndüm bir hafta Kaldım orada kaynanam iyileşti evime geldim ben de bugün yine anneannesi beni aradı Niye gitti kaynanangilde kalsaydı kocan gelene kadar ne yapacaksın Evde Tek Başına 2 ki tane de çocuğum var oğlum 5 yaşında kızın 1 yaşında Korkacak bir şey yok dedim Allah millete şans vermiş dedi gelinleri  yanında ben de artık sinirlendim ne şansı vermiş dedim Vallahi biz de yapıyoruz kaynanam hastaydı baktım şu an iyileşti ben de evime geldim evime gelmeyecek miyim dedim artık çocuklarım zaten durmuyor evleri de sobalı bir odada tek Soba yanıyor Bugün de benim dedikodumu yapmış komşunun evine gitmiş demiş  kaynanasıgilde kalmadı iki gün kaldı Hemen hemen kaçtı gitti eşime söyledim eşim de boş ver de hali varsa görsün dedi Ay ben bu milleti anlamıyorum Eşim bir şey demiyor bunlara ne oluyor anlamıyorum ya Hakkımı Helal Etmiyorum bunlara napicam ya 

1 cevap

0 oy
(978 puan) tarafından
Bosver be neneymis konusur o sen ustune duseni yapmissin kis gunu iki cocukla sobali eve gitmissin ben olsam hic gitmem cocuklarda hasta olur derim.biz altliustlu duruyoruz kaynanam gecen hafta gripti hic gitmedim yanina banada bulasir diye gebeyim cocugumu dusunmem lazim oda kusmedi her insan bir degil
(384 puan) tarafından
Ya ztn geldigim gun aksami grip olduk kizim orda grip oldu bende oglumda evde olduk bize bulastirdilar yine ses etmedim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,324 göst.
28 Temmuz 2018 Aile kategorisinde Büşraa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 952 göst.
25 Haziran 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Derinerim (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,362 göst.

378,137 soru

11,317,690 cevap

34,763 kullanıcı

...